Сімейні пологи - думка жінок (чи чоловік пішов би...)

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем levandivka, 3 Грудень 2007.

?

Чи пішов би я на сімейні пологи?

  1. Так - це подія, в якій я повинен приймати участь.

    50 голосів
    58,8%
  2. Ні - це справа жіноча, де я нічим не допоможу.

    8 голосів
    9,4%
  3. Піду, тільки коли цього захоче моя дружина.

    17 голосів
    20,0%
  4. Не піду, бо морально не готовий до цього.

    10 голосів
    11,8%
  1. vanilia

    vanilia Miracles are real

    Відповідь: Сімейні пологи - думка чоловіків

    Дякую :)

    Додано через 1 хвилину
    НАША :)

    хочте - вірте, не хочете - ні. Але в нас так заведено. Якось вже так воно є, що ми розуміємо одне одного без слів і думку одне одному не нав.язуємо.
     
    • Подобається Подобається x 8
  2. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Сімейні пологи - думка чоловіків

    А взагалі, подумалося...
    Все через страх перед пологами.
    А Бог каже... "не бійтеся!"...
     
    • Подобається Подобається x 7
  3. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Сімейні пологи - думка чоловіків

    Шрека начиталися? ;) Спільна. :p
    Нічого, я здачі вмію дати. ;)
    Крім того, то з власного досвіду.
     
  4. viltis

    viltis Well-Known Member

    Відповідь: Сімейні пологи - думка чоловіків

    а я зі своїм ще поки нареченим цю тему вже обговорювали...і він сказав, що ОБОВЯЗКОВО БУДЕ....особливо,якшо буде синочок...бо він десь там прочитав,що якшо він перший візьме на руки дитину, то в них буде дуже сильний психологічний звязок
     
    • Подобається Подобається x 4
  5. Koza-Dereza

    Koza-Dereza Well-Known Member

    Відповідь: Сімейні пологи - думка чоловіків

    Це питання до всiх хто говорить про бiль i що кохана людина не може дивитись на ваш бiль:
    Скажiть, якби ситуацiя була навпаки, ваш чоловiк у лiкарнi i йому зле, вiдкрита рана, чи якась там "гидота" i вiн вас просить побути з ним в тяжку годину i гiпотетично лiкарi вам це дозволяють. Що ви скажете "Ееее, ти знаєш, я так кровi боюсь, i взагалi мене стошнить, i мало якої гадостi там я надивлюсь. Я лiпше не буду псувати своє уявлення про тебе як красеня мужчини i що у тебе все iдеально. Так що ти дарагуша якось вже сам, з лiкарями та медсестрами. А я посижу почекаю в приймальнi"
    От тiльки не кажiть що ТАК БИ Й СКАЗАЛА! Та ви б за своїм коханим не то що в операцiйний зал пiшли, ви б йому i дупу пiдтирали i г-но його збирали, я вже не кажу про перемiнку всяких перев'язок iтд... Роди - це хоч i прекрасна подiя у вашому життi але це не казка. I якщо жiнка просить мужа свого побути з нею, бо вiй її найближча людина, а не тому що модно i не тому щоб вiн мив посуду потiм i мiняв памперси, то це абсолютно нормально i якщо чоловiк розумiє чому вона його це простись то вiн неодмiнно погодиться.
    Я вам з власного досвiду кажу, що менi мiй чоловiк хотiв помагати сам. Я вам не можу передати ЩО вiн для мене робив. Менi аж самiй стидно було. Я вам ще таке скажу що я йому так вдячна за всю допомогу i любов що я його в 1000000000000000000000000000000000 раз бiльше поважаю i цiную, вже мовчу про люблю. I то вiн сам хотiв iти на роди i помагати пiсля iтд... я навiть i не просила, i наслухавшись розповiдей одного українця навiть думала його вiдмовляти щоб "не спротивив".
     
    • Подобається Подобається x 19
  6. Оля

    Оля Well-Known Member

    Відповідь: Сімейні пологи - думка чоловіків

    Лілю не поб"ють. Вона ж тимчасово за кордоном. То би в мене вже пару "фе" стояло, якби я так написала. :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Ука

    Ука Добрий волонтер із поганими нервами

    Відповідь: Сімейні пологи - думка чоловіків

    а навіть як не просить?
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Koza-Dereza

    Koza-Dereza Well-Known Member

    Відповідь: Сімейні пологи - думка чоловіків

    I ще одна iсторiя. Мiй дядько був жонатий, мав дочку i розвiвся. Коли переїхав жити до Гамерики то ще раз женився i мав ще одну дочку, але на цей раз пiшов з жiнкою на роди бо вона його попросила. Отже його висновки i я цитую "Якби я був на родах коли перша дитина родилась i бачив через що жiнка проходить щоб родити ту дитину то я б в робив все можливе i не можливе щоб зберегти своє перше подружжя i бути разом з своєю першою дружиною i дитиною" Ось такi навернення ще бувають. I то мiй дядько з таких що його тошнить при виглядi кровi i взагалi може зiмлiти...
     
    • Подобається Подобається x 5
  9. Мія

    Мія Well-Known Member

    Відповідь: Сімейні пологи - думка чоловіків

    То так і пишіть, що мусить йти і жінці помогти. І вона має сказати що їй та допомога потрібна, сам він того не побачить ніколи, він ж чоловік.


    Я вважаю, що відносини не є нормальні коли жінка повинна чоловіка до чогось підштовхувати вічно і ну його в ліс що йому там хочеться, головне що жінці треба. то точно далеко можна так зайти....

    я припускаю хоча б думку, що комусь може бути неприємно спостерігати пологи, навідміну від думки про те що треба чоловікові в голову вдовбати жіночі потреби.
    Ну і що що йому неприємно? А мені приємно чи що?:suicide:
     
  10. Koza-Dereza

    Koza-Dereza Well-Known Member

    Відповідь: Сімейні пологи - думка чоловіків

    Ну деяких мужчин тре просити, нагадувати: принеси квiти, попилосось, винеси смiття, прийди на пологи... :D:D:D:D
     
    • Подобається Подобається x 4
  11. Оксана

    Оксана Well-Known Member

    Відповідь: Сімейні пологи - думка чоловіків

    Мія, а якщо думка інших для Вас не є цікавою, то навіщо взагалі створювати таку тему? Просто так склалося, що на цьому форумі більшість жінок задоволені сімейними пологами...Хоча є і тут різні думки. Якщо Ви шукаєте протилежну спільноту, то є, напевне, в неті багато і таких людей. А чому ми маємо змінювати ВЛАСНУ думку?
    Я ось питаюся чоловіка цілий вечір: чи були якісь негативні переживання в нього під час пологів. І він, згадуючи, мені відповідає, що протягом пологів у нього виникали різні відчуття, але всі вони співіснували з кожним періодом пологів і були природніми. І ще одна його ремарка, що ретроспективно пологи здаються блискавичними і згадуються лише найбільш яскраві позитивні моменти....
     
    • Подобається Подобається x 11
  12. Ksani

    Ksani Well-Known Member

    Відповідь: Сімейні пологи - думка чоловіків

    Кізонько, +1000 :)
    Ви чудово поставили крапку, навіть не маю що ддодати :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Сімейні пологи - думка чоловіків

    Існує система сигналів, щоб пояснити свої бажання, очікування, потреби. Не бачу ніц злого в тому.
     
  14. Оксана

    Оксана Well-Known Member

    Відповідь: Сімейні пологи - думка чоловіків

    Навіть якщо він боїться крові, то може підтримати жінку в першому періоді пологів...А, може, він боїться жінки, у своєму первісному призначенні...Не тої жінки, яка подає йому сніданок, кохається з ним...гарно вбраної, досконалої...:)
     
    • Подобається Подобається x 3
  15. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: Сімейні пологи - думка чоловіків

    вибачте, мій чоловік мало говорить...
     
    • Подобається Подобається x 5
  16. Мія

    Мія Well-Known Member

    Відповідь: Сімейні пологи - думка чоловіків

    мені власне цікава думка інших, тому і створила цю тему. Я хотіла дізнатися думку чоловіків, проте тут наразі є тільки 2 їх представника. І боронь боже змінювати власну думку, тим паче коли вона позитивна.
    То так виходить що коли думка одиниці не така як більшості, то їй просто треба мовчати? так і скажіть я замовчу вже накінець.
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Ksani

    Ksani Well-Known Member

    Відповідь: Сімейні пологи - думка чоловіків

    не треба мовчати, але треба бути готовим, що ВЛАСНА думка теж може змінитися.
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Сімейні пологи - думка чоловіків

    Моя версія - "тре' подумати" :)
     
    • Подобається Подобається x 3
  19. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Сімейні пологи - думка чоловіків

    Потішу вас. Якщо ви не хочете присутності чоловіка. То ви в більшості. :)
     
  20. хельга

    хельга Найгарніша форумляночка

    Відповідь: Сімейні пологи - думка чоловіків

    Робити дитину - це звичайно приемно. :D І наврядчи якийсь чоловік буде відмовлятись від цього процесу. Він не скаже - "а якщо я побачу, щось гидотне?":scare: :scare: :scare: Пологи - це природньо, це сім"я. Разом були на зачатку, разом будуть і пологах. Мій чоловік сам запропонував. А я сказала спочатку "ні", бо теж наслухалася про "гидоти". А після спільних пологів він ще більше мене любить і поважає. Наші почуття піднялися на вищий щабель.
     
    • Подобається Подобається x 9