Сімейні пологи - думка жінок (чи чоловік пішов би...)

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем levandivka, 3 Грудень 2007.

?

Чи пішов би я на сімейні пологи?

  1. Так - це подія, в якій я повинен приймати участь.

    50 голосів
    58,8%
  2. Ні - це справа жіноча, де я нічим не допоможу.

    8 голосів
    9,4%
  3. Піду, тільки коли цього захоче моя дружина.

    17 голосів
    20,0%
  4. Не піду, бо морально не готовий до цього.

    10 голосів
    11,8%
  1. Гелена

    Гелена Well-Known Member

    Відповідь: Сімейні пологи - думка чоловіків

    як ви кажете - люди різні бувають :)
     
  2. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Сімейні пологи - думка чоловіків

    О власне. Рада, що ви це зрозуміли. :)
     
  3. Гелена

    Гелена Well-Known Member

    Відповідь: Сімейні пологи - думка чоловіків

    скажу вам чесно - я це не щойно зрозуміла, а давно знаю і розумію :)
     
  4. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Сімейні пологи - думка чоловіків

    Дякую, що сказали. По ваших дописах не відчувалося. :)
     
  5. Андріана

    Андріана Well-Known Member

    Відповідь: Сімейні пологи - думка чоловіків

    Привіт!
    Я вже казала,що родити буду без чоловіка,бо вибрала спочатку лікаря,а в цьому роддомі не практикують сімпологів,на жаль. Тому з чоловіком це питання навіть не піднімала,а для чого?..щоб пожалітися і обговорити "а якби". А вчора пізно ввечері сам запитався чи я хочу,щоб ми разом родили,ну,просто таке враження,що думки прочитав,бо я з хотіла запитати. На жаль, змушена була відмовити йому,бо все вже домовлено і лікар хороший,хоч і роддом не дуже. От бачите,я свого чоловіка за язик не тягнула,сам поцікавився.
     
  6. Ljolik

    Ljolik Well-Known Member

    Відповідь: Сімейні пологи - думка чоловіків

    http://forum.lvivport.com/showpost.php?p=183220&postcount=25
    http://forum.lvivport.com/showpost.php?p=182495&postcount=19

     
    • Подобається Подобається x 6
  7. хельга

    хельга Найгарніша форумляночка

  8. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Сімейні пологи - думка чоловіків

    Стаття хороша, а от красти назви не личить: клуб звецця аналогічно дАвній книзі М.Трунов, Л.Китаев "Экология младенчества. Первый год".
    Книгу - рекомендую. :)
    http://www.roditeli.com.ua/site/file_uploads/ru/kniga4/baby_eco.rar
     
  9. хельга

    хельга Найгарніша форумляночка

    Відповідь: Сімейні пологи - думка чоловіків

    Я точно не вивчала вчення Трунова і Кітаєва, але можливо вони співпрацюють, або основуються на одних поглядах. Я не розбиралася чому в Киеві діє ценр з такою назвою. Спробую дізнатись.
     
  10. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Сімейні пологи - думка чоловіків

    ТАК я вивчав. Кітаєв був "патроном" народження старшенького. :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Anastasia

    Anastasia Well-Known Member

    Відповідь: Сімейні пологи - думка чоловіків

    Щоб про щось судити треба про те 'щось' хоч трохи мати знання. З власного досвіду: ходила я з чоловіком на курси на сихові. На цих курсах і дізнались про партнерські пологи. Були з нами ще 2 пари з якими ми потоваришували. Так от саме ці чоловіки зробили для себе висновок що їм не варто бути присутніми. І це їх вибір і ніхто їх не змушував. Тому Мія не кажіть що чоловіки бідні і нещасні, що їх всі змушують. А ще Зауважте! Пологи ПАРТНЕРСЬКІ! Може бути присутня будьяка людина за вашим бажанням: або чоловік, або мама, або коліжанка/сестра/... якщо вони будуть готові до цього. Можна і за місяць їм підготуватись, не те що за 9 місяців, а підготуватись - це зрозуміти процес пологів і народження і вже після цього робити висновки чи бути присутніми на пологах чи ні. Якщо ніхто з близьких/рідних не буде на пологах тоді жінка повинна вже сама надіятись що лікар з яким домовляється не буде в цей важливий момент черговим і зможе нормально їй допомагати, в іншому випадку вийде як на конвеєрі. Це обєктивна думка.
    А субєктивна думка: повністю згідна з Козою-Дерезою. А крові на пологах не так уже й багато. :)
    Можливо троха плутано, але думаю що мене зрозуміють.
     
    • Подобається Подобається x 5
  12. Мія

    Мія Well-Known Member

    Відповідь: Сімейні пологи - думка чоловіків

    Не можу з Вами не погодитися, так щоб йти на сімейні пологи треба про них щось знати. Про те що таке сімейні пологи повинні розповідати в пологових будинках, які і практикують ці сімейні пологи, чого ми не можумо спостерігати сьогодні. Від чоловіків просять аналізи на стофілокок і ренген на туберкульоз. Ніхто в ПБ не розповідає чоловікові що він має робити і що буде відбуватися, це особиста справа чоловіка що він знає про пологи, що я вважаю не зовсім коректно. Закордоном чоловік зобо"язаний пройти курс з жінкою чи без.
    Що ж стосується "бідності" наших чоловіків, то можу сказати наступне. Мода на сімейні пологи до нас тільки прийшла і до цього ми ще не звикли, і часто не розуміємо/не думаємо про те чи отримаємо позитивні наслідки від СП. Окрім розповідей друзів знайомих про СП, пара повинна керуватися власними відчуттями і потребами і можливостями один одного (зауважте не тільки потребами жінки), повинна бути обізнана у всіх можливих наслідках і тільки тоді робити висновок. Бо одна справа почути позитив що все добре, а інша справа стикнутися після всього з негативом, про який вам ніхто не сказав. Не обов"язково щось негативне станеться, і в більшості випадків ми чуємо тільки хороші відгуки, проте це не виключає можливість виникнення проблем молодої сім"ї про які вона вслух навідь не скаже.
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Ksani

    Ksani Well-Known Member

    Відповідь: Сімейні пологи - думка чоловіків

    на Батальній для учасників сімейних пологів є два заняття, на яких все детально пояснюють і розповідають.
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Сімейні пологи - думка чоловіків

    От зволочі, не хочуть розповідати...
    А бідні чоловіки всі пороги пооббивали, очікуючи: "Чи в ПБ ще не розповідають?" :)

    Хто хоче - шукає спосіб...
    Нє? :)
     
    • Подобається Подобається x 4
  15. Мія

    Мія Well-Known Member

    Відповідь: Сімейні пологи - думка чоловіків

    Ну та, хто хоче той знайте, в тому то і справа що поки що це потрібно тільки жінкам.


    Це достатньо, як вважаєте?
     
  16. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Сімейні пологи - думка чоловіків

    Хто сказав? :)
     
  17. Мія

    Мія Well-Known Member

    Відповідь: Сімейні пологи - думка чоловіків

    В більшості своїй мала на увазі ;)
     
  18. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Сімейні пологи - думка чоловіків

    Йой, не люблю більшовизму... :)
     
  19. zenyk

    zenyk New Member

    Відповідь: Сімейні пологи - думка чоловіків

    ....схоже на те....бо дивлюсь на цю гілку в основному дописують тільки жінки, за рідкісним виключенням...

    ...я вирішив дописати, бо не так давно в нас з дружиною поставало питання про мою участь в пологах. Я само-собою зрозуміло не був в захваті від бажання джужини, щоб я був присутнім на пологах. Однак - мені пощастило: в лікарні де вона народжувала не прийнято проводити сімейні пологи.
    А виходячи з того, що "..що не робиться - робиться на краще..." - після пологів дружина і сама зізналась, що не хотіла б щоб я був там присутнім....
     
    • Подобається Подобається x 2
  20. Ksani

    Ksani Well-Known Member

    Відповідь: Сімейні пологи - думка чоловіків

    Miya, не смішіть :)
    Вам насправді нецікаво, як я вважаю. Ви вперто гнете свою лінію, незважаючи на жодні аргументи.