Сім'я чи робота?

Тема у розділі 'Бізнес-леді', створена користувачем Chortenia, 9 Вересень 2008.

  1. popelushka

    popelushka Well-Known Member

    Дякую за відповіді, на разі, вирішила побути вдома, але не звільнятись з роботи, за цей час буду займатись розвитком дітей, а що буде потім, час покаже :)
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  2. Monopoliya

    Monopoliya Well-Known Member

    @popelushka особисто я б обрала, мабуть, таки роботу. Але в мене посада, з якої недобре надовго тікати, та й не впевнена, що за 3 роки я б не знудилась в декреті. Теж дуже люблю свою роботу, маю гарний колектив.
    Але якщо ти сама бачиш, що ще рано, що аргументи чоловіка-рідних переважають, тоді напиши заяву ще на рік, а там побачиш. Ти сама відчуєш, коли ти готова вийти на повний роб.день і в т.ч. бути спокійною за дітей і дім.
    На 0.25-0.5 ставки варіант дуже залежить від посади, котру займаєш. Бо керівна, н-д, не дуже вітається на півставці..
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Megan

    Megan Well-Known Member

    Підтримую. Я працюю вже рік. І дуже тому тішуся. Я не хотіла повертатись на роботу, з якої пішла в дектрет, але минулого літа мені запропонували нову роботу і я погодилась. Синуль пішов в садок. Я задоволена. Робота по дому робиться, але швидше, і те, що необхідніше. І мені дні не тягнуться.. але в мене посада керівна, і я дуже хотіла потрапити в цю компанію. Тому варіани на 0,5 ставки підтримую, якщо умови дозволяють)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  4. popelushka

    popelushka Well-Known Member

    От власне, що посада в мене не є керівною, але в нас кар'єрний ріст присутній. "Місце" на роботі не зберігається, тому я навіть не знаю, куди б мене "прихистили", але це діло поправиме, прилизно уявляю, куди я б потрапила, а там графік шалений, 0,5 чи навіть менше, ставки, не вітається. Оплата пристойна, відповідно і викладатись потрібно на всі 100%. Можна йти і на нижчі посади, але за даремно також працювати не хочеться.
    Родина чоловіка дивується, для чого мені ця робота взагалі, але мені це потрібно, як ковток свіжого повітря, я, крім дому нічого і нікого не бачу. Ще в моєму житті появився спорт, це останнім часом єдина віддушина. Не подумайте нічого, свою сім'ю я обожнюю :)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
    • Подобається Подобається x 1
  5. Monopoliya

    Monopoliya Well-Known Member

    ну так це ж абсолютно нормально, робота чи інші заняття цьому не заважають))
     
  6. Orman

    Orman Модератор-бомба

    ми нічого такого не думаємо. Просто поєднувати дуже важко. Для мене особисто праця з віддачею по 8 год в день плюс добирання і поєднання домашнього господарства і виховання дітей - це абсолютна фантастика. Я б так не змогла.
    це можна і треба виправляти. Способи є різні. Залежно що і кого вам треба бачити.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
  7. Apelsynka

    Apelsynka Well-Known Member

    А так і не треба. Бо можна себе дуже загнати...А таке нікому не потрібно, і таке не цінують. Хоча дуже багато жінок на себе звалюють все, що тільки можна і все, що не можна. Себе треба шанувати. Зла, перевтомлена і задьоргана жінка не потрібна ні чоловіку, ні дітям.
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  8. MISS SCARLET

    MISS SCARLET Well-Known Member

    повністю підтримую дівчат!
    Попелюшко, Ви мусите насамперед для себе вирішити, чи вийшовши на роботу Ви зможете давати всьому раду. Виховання дітей, домашнє господарство, інші сімейні справи, які також забирають час і силу в основному на Вас, оскільки чоловік працює? Чи він Вам допомагає? Можливо зараз ні, адже Ви вдома і встигаєте сама, а як буде, якщо вийдете на роботу? Чи буде у нього час/можливість допомагати? Чи залишиться у Вас час на себе з виходом на роботу (манікюр, педікюр, масочка, масажик...). Це ще вдома можна дозволити собі вдягнути спортивний костюм, зав"язати хвостик і на майданчик з дітками саме те, що треба, а як підете на роботу потрібно виглядати відповідно.
    Щоб так не було, що Ви розриватиметесь між домом і роботою, будете злі і втомлені, як дівчатка вже писали. А така дружина, мама, працівник теж не мрія.
    Якщо немає можливості вийти на неповну ставку, може тоді займіться у вільний час якимось цікавим проектом вдома, може віддалена робота? Може свій невеликий бізнес організуйте, попросіть чоловіка, щоб допоміг Вам у цьому, тоді при потребі навчити, допомогти, проконтролювати відлучатиметесь з дому.
     
    • Подобається Подобається x 2
  9. popelushka

    popelushka Well-Known Member

    Чоловік, коли має можливість, допомагає. Але, ми надумали будуватись, тому все буде на мені, маю на увазі побут. Та й гуртки...шкода, щоб діти їх закинули, через мої "примхи". Таки більше на разі випливає мінусів мого працювання, ніж плюсів.
    з цим в мене проблем не має :)
    вже думала над цим, це напевне, був б найкращий варіант, але поки що не бачу в себе якихось талантів в чому могла б себе реалізувати.
    Таки візьму паузу, поговорю про це з керівництвом. Хоч важко дуже, але вірю, що в мене все ще попереду, сім'я для мене все-таки важливіша.
     
    • Подобається Подобається x 4
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  10. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    Тобто, ви працюєте "не на виду" чи там на вигляд не звертається увага? Різні ж є посади:girl_in_dreams:.
    Я б радила при можливості побути вдома з дітьми, але слідкувати щоб робоче місце за вами нормально зберігалось, бо часи непевні, і бажано мати жінці якийсь свій дохід, ніхто не знає, коли це може знадобитись, іноді жінок буквально рятує те що свого часу не закинули і не втратили роботу, навіть при наявності дітей. Або ще варіант - шукати щось з зручним для родини графіком. Бо працювати з 8.00 до 18.00, як мінімум , і дбати про сімейний затишок і дітей то раельно важко, якщо немає кому вам допомагати і підміняти.
     
  11. arushka

    arushka завжди досягаю мети

    думаю, @popelushka мала на увазі, що і зараз, перебуваючи вдома, не ходить з засмальцьованим волоссям і обгризеними нігтями:)))
    Наприклад, мій догляд за собою абсолютно не змінювався в декреті, роботі вдома чи в офісі. Все ті ж масочки, обгортування, регулярна стрижка, нігті теж були в 95% з манікюром.
    Різниця полягала тільки в тому, що працюючи між людьми, я мусила зробити той манікюр навіть за рахунок сну, навіть в 2 год ночі, а в декреті чи працюючи вдома, я спокійно висплюсь, зранку зроблю манікюр, і *між люди* все одно вийду гарною.:girl_wink:
     
    • Подобається Подобається x 6
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  12. Apelsynka

    Apelsynka Well-Known Member

    В мене так само, чи працюю я ,чи у відпустці, чи не працюю, я завжди за собою доглядаю:girl_spruce_up:. Жінка має бути гарна насамперед для себе, потім для свого чоловіка чи хлопця, а тоді вже для всіх решта.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  13. popelushka

    popelushka Well-Known Member

    ні-ні, я завжди стараюсь доглядати за собою, декрет мене в цьому плані не зіпсував, та й повторюсь, це в мене вже другий декрет, я без проблем вставала о 5-6 ранку, укладка і т.д. в мене завжди присутні були в робочі і неробочі дні. Чоловік ще жартує, що я вся при "параді" просто в магазин за продуктами йду :)
    От власне, що робоче місце не зберігається, але сама робота в компанії, так. Але, якщо звільнишся, тоді вже другий раз навіть через декілька років, але не приймуть, в нас такі правила.
    От за що і з чоловіком хвилюємось, тому що з однією дитиною давали собі раду, а з двома вже важче, тим більше, чоловік часом у відрядженні, хтось мусить бути вдома постійно.
    Але згадую себе, як колись з першою дитиною я працювала і вчилася та ще й більш-менш господинею була і все встигала, а тепер або розлінилась або просто розслабилась :)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  14. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    @popelushka не знаю, як Ви, але я (і дуже багато моїх коліжанок з малими дітьми чи просто дітьми) не уявляю роботу в форматі 9-18 і ведення домашнього господарства і виховання дітей. Але якщо Ви любите конкретно цю свою роботу і це місце, то будете шкодувати. Я б в такому випадку йшла на роботу, але брала собі помічницю по господарству, а вільний час проводила з дітьми. Старшому Вашому компанія мами навряд чи треба протягом дня, молодша теж буде швидко дорослішати. Я за те, щоб чесно собі відповісти: Ви залишаєтеся вдома, бо самі того хочете, чи тому, що чоловік хоче? Якщо внутрішньо Вам хочеться саме туди, то не треба гризти себе тим, що обділяєте сім'ю своєю відсутністю. Я маю в оточенні дуже різних жінок, і чомусь впевнююся в думці, що деяким таки краще йти на улюблену роботу, ніж провадити спокійне домашнє життя. Єдиний варіант, який для мене неприйнятний - відпрацювати 8 годин, наварити 3 страви, прибрати 2 поверхи, зробити 5 уроків з дітьми і спати по 5 годин добу.
     
    • Подобається Подобається x 10
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  15. merkurynatalia

    merkurynatalia миється в бані

    звісно сім'я.
     
  16. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    от як легко написати

    А якщо мама працює, красива, щаслива, і ще й гроші не малі отримує -- то це вже не сім"я?
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Зе бест! Зе бест! x 1