Синехії у дівчаток

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем Іруня, 11 Лютий 2009.

  1. Gybka Bob

    Gybka Bob Member

    Відповідь: Синехії у дівчаток

    Я власне так і думала, що то тільки в нас таке лікують, але донечка ще дуже дивно пісяє. Якось тиснеться, стогне...думала з компетентним лікарем порадитись, але не знаю чи є такі:sad:
     
    Останнє редагування: 29 Липень 2014
  2. Talya

    Talya Well-Known Member

    Відповідь: Синехії у дівчаток

    ми синехії маємо з народження. вирішили обійтися спершу без лікарів. після купання розводили ніжки, змащували олією гарбуза. тепер також заростає, але я знову після купання розводжу ніжки і так, щоб мала не пручалася, чуть розтягую ст.губи.
     
  3. ViTanya

    ViTanya Member

    Відповідь: Синехії у дівчаток

    Якщо є затруднене сечовипускання, то дуже потрібна консультація лікаря. Лікують таке не тільки в нас. Просто в нас лікували би всіх з синехіями, а далеко не всіх потрібно.
     
  4. Vinnikomachka

    Vinnikomachka Читаюча посиденька

    Відповідь: Синехії у дівчаток

    Ех, думала просто спостерігати і обійтись без лікарів, але сьогодні заглянула... все... майже все зрослося... підемо завтра до лікаря, сиджу така засмучена (((
     
  5. Fast

    Fast Well-Known Member

    Відповідь: Синехії у дівчаток

    А може чуток почекати поки жара спаде. Хоч чуть. А поки поробіть ванночки з ромашки, а потім щедро змастіть олійкою гарбузовоб чи мигдалькою. Поробіть так тиждень. Та плівочка трішки мякшою стане і легше буде розєднювати.
     
  6. Talya

    Talya Well-Known Member

    Відповідь: Синехії у дівчаток

    в нас також був манюній отвір. як сірникова головка. ми дали самі раду. але то, звичайно, вам вирішувати
     
  7. Gybka Bob

    Gybka Bob Member

    Відповідь: Синехії у дівчаток

    Дівчата, а до кого йдете? Порадьте толкового когось? І ще таке, то обов'язково дит.гінеколог чи може бути педіатр?
     
  8. Bree van deKamp

    Bree van deKamp Відчайдушна домогосподарка))

    Відповідь: Синехії у дівчаток

    Ходила до Січкар на Симоненка. Нормальна, сучасна кобіта.
     
  9. Vinnikomachka

    Vinnikomachka Читаюча посиденька

    Відповідь: Синехії у дівчаток

    в нас ще меньший, пісяє так тоненько як з шприца, я купила обліпіхову олію, нею можна змащувати? сьогодні попробую
     
  10. Fast

    Fast Well-Known Member

    Відповідь: Синехії у дівчаток

    Підтримую, а ще були в 5 поліклініці на Чупринки. Теж дуже позитивні враження. Просто у нас повторюється та халепа постійно.
     
  11. Vinnikomachka

    Vinnikomachka Читаюча посиденька

    Відповідь: Синехії у дівчаток

    тобто скільки вже раз??? а масажі не допомагають?
     
  12. Fast

    Fast Well-Known Member

    Відповідь: Синехії у дівчаток

    Вже втретє потрібно роз'єднювати. Кожний вечір змащую олійкою+ трішки "розтягую", і періодично ванночки. Просто деяким достатньо тільки догляд, іншим роз'єднати і догляд, а є такі, що тільки відтягують максимально час до наступного втручання. Мені сказали, що швидше за все моїй дитині допоможе гормональне дозрівання. Отож до років 10-12 розвагу маємо. Хоча я маю надію, що зараз стане легше, бо Мія суттєво менше зараз хворіє, приступи алергічного кашлю не так часто зараз повторюються, а власне коли вона хворіє, ну просто моментально все затягується. З першого втручання пройшло 3 роки, а з другого - 1,5. І знову час. Але в тому стані, що зараз є я вже з весни тримаю.
     
  13. Vinnikomachka

    Vinnikomachka Читаюча посиденька

    Відповідь: Синехії у дівчаток

    спілкувалась вчора з однією мамою в дворі, про нашу халепу... сьогодні зранку бачу біжить мені на зустріч з великими очима, каже що в них теж є синехії, малій 10 місяців, правда вона практикує гомеопатію, її лікарка порекомендувала раз в день протирати губки картопляним соком, хтось таке робив? я сьогодні попробую, робити треба 2 тижні
     
  14. Gybka Bob

    Gybka Bob Member

    Відповідь: Синехії у дівчаток

    Ну що Ви пробували?
    Бо сьогодні місяць пройшов, як ми ходили до лікаря, і нам таки підтвердили ті синехії і сказали, що вони таки досить сильно зрослись:girl_cray:
    Назначила мазь гормональну...але її ніде нема, навіть до Польщі їздили знайомі, і там також вона на перереєстрації:girl_cray:
    О так ми місяць тремо тією олійкою гарбузовою і ніц...не знаю що далі робити. Казала лікарка, що це якась проблема нового покоління, що раніше такого не було або ДУЖЕ рідко, а зараз навпаки. Сказала, що дуже часто звертаються батьки, вона вважає, що це може бути і від використання судо-крему починаючи з пологового, бо він містить цинк.
     
  15. rununkulos

    rununkulos Well-Known Member

    Відповідь: Синехії у дівчаток

    Почитала ваші дописи і трохи стало лячно. Заглянула до малої і нічого не бачу, все таке маленьке.
    Хто найперше вам встановив цей діагноз чи як замітили, що є ця проблемка?!
     
  16. Luiziana

    Luiziana Well-Known Member

    Відповідь: Синехії у дівчаток

    В три місяці плановий огляд хірурга - саме вона нам вказала на цю проблему дитячий геніколог була у той час в відпустці.
    Приблизно те саме почула від лікаря плюс використання одноразових памперсів( які вбирають всю вологу і ця сухість призводить до зрощування).
     
  17. Женічка

    Женічка Well-Known Member

    Відповідь: Синехії у дівчаток

    Дiвчатка, а що судокрем мiж великi статевi губи мажите? Та ну, хто таке робить.
     
  18. Ligymunka

    Ligymunka Cлiнгoкoнcультант

    Відповідь: Синехії у дівчаток

    Я як проходила медогляд з донечкою, то гінеколог казала, що причиною зрощень є абсолютна сухість, що в дитинки немає природніх виділень, тому треба змащувати щодня гарбузовою олійкою + як дитина маленька, щоб більше голопопила і по -мінімуму користуватися памперсами= так як памперс дає абсолютну сухість, тому синехії є проблемою теперішнього часу...
     
  19. Ljolik

    Ljolik Well-Known Member

    Відповідь: Синехії у дівчаток

    Синехеї є і у дітей, які не носять памперсів. Та й абсолютна сухість одноразових підгузників існує хіба в рекламі.
     
  20. Luiziana

    Luiziana Well-Known Member

    Відповідь: Синехії у дівчаток

    ні, звісно...там змащую гарбузовою або вазеліновою олією для профілактики синехій ,а складочки і ягодички бепантеном один раз на ніч .