Скарлатина

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем kozochka, 8 Березень 2013.

  1. kozochka

    kozochka Member

    Дівчата! Порадьте, у кого з ваших дітей буа скарлатина і чи лікувалися ви тільки антибіотиками?

    Малий має скарлатину. Ми на гомеопатичному лікуванні.
    Тиждень тому захворіла доця. Ми думали що це грип або ОРЗ. Гомеопат назначила пити горошки. В малої була легка форма, майже не помітна,висипки майже не було замітно. Антибіотики не давали, так як думали,що звичайне ОРЗ.
    Тепер захворів малий, вже 4 день температура і вчора ввечері обсипало. Педіатр поставив діагноз скарлатина і назначив антибіотики. Виходить, що і в малої тоже була скарлатина.
    Прочитавши літературу, як скарлатина дає ускладнення вирішила все таки давати маому антибіотики.
    Цікавить ваша думка, чи обходився хтось при лікуванні скарлатини без антибіотиків, чи не було ускладнень?
    Особливо мене цікавить думка дівчат,які також на гомеопатії.
     
  2. Уляночка

    Уляночка Well-Known Member

    Відповідь: Скарлатина

    Любчик хворів скарлатиною в 2,9...переніс більш-менш нормально, температурив днів 3-4, долоні і попа трохи облазили, висипка була незначна і лімфовузли збільшені , звичайно..лікавались "традиційно"...згодом двічі робили кардіограму ....все було ок...але от після скарлатини за тижнів 3 мали "коломийки",оскільки імінна була слабка,то підхопили якусь заразу і загриміли в лікарню з бронхітом, отитом і стоматитом.....так що треба потім дуже і дуже пильнувати дітей))))))
     
  3. soilik

    soilik Member

    Відповідь: Скарлатина

    Моя старша донька мала скарлатину в 3,5 роки. Спочатку лікар не могла точно встановити діагноз, а коли я показала висипку між пальчиками, погодилася, що може і скарлатина. Але казала, що можна обійтися без антибіотиків. Висипка поступово минула, ми відсиділи карантин вдома, а за два дні до того, як мали йти до садка, малу знову обсипало величезними прищами, правда, температури не було. На Орлика зробили аналізи і лікар хотіла класти до лікарні, бо ревмопроби були дуже погані. Випросились колоти малу вдома (тими ж антибіотиками - 10 днів). І ще мали потовщення стулок серцевого клапана і збільшені мигдалики...
    Вичухувалися довго.
    Кожен організм реагує на хворобу по своєму, але маючи негативний досвід, схиляюся до антибіотиків.
    До речі, менша донька (їй було тоді 8 міс.) не заразилася, хоча умов ізольовувати дітей ми не мали.
     
  4. kozochka

    kozochka Member

    Відповідь: Скарлатина

    Розмовляла з своїм гомеопатом,вона проти щоб я давала антибіотики. Виписала нам горошинки, та я все таки буду давати, щось мені страшно з ускладненнями. А з малою от незнаю, чи їй тоже давати антибіотики чи вже не потрібно. Вона вже тиждень як перехворіла, тільки носом шморгає і язик ще малиновий з збільшеними сосочками.
    Через який термін після гострого стану потрібно робити аналізи? І скільки часу триває карантин від початку захворювання?
     
  5. soilik

    soilik Member

    Відповідь: Скарлатина

    Карантин здається стандартний для цих інфекційних хвороб - 21 день. А за гомеопатичні горошки не можу нічого сказати, може і вони також добрі.
    Пригадала, що разом з моєю малою хворів і її друг з садочка, то вона відразу давала антибіотики (правда, лікар призначила їм якийсь дорогий, ніби особливо добрий при скарлатині, назву не пам"ятаю), то їм минуло все швидше і легше. Трохи збільшені були мигдалики і все.
     
  6. Т@нюшк@

    Т@нюшк@ чекаю...

    Відповідь: Скарлатина

    мені лікарка казала на 14 день від початку захворювання.

    при стрпетококовій інфекції антибіотик потрібно давати 10 днів. в інструкції навіть окремо це записано. в нас нема ні температури, горло злегка червоне. лікарка спочатку казала що може без антибіотиків, а потім все-таки призначила на 5 днів Флемоксин. на наступний тиждень маю здати кров, сечу і зробити кардіограму

    скарлатина дає ускладнення на серце і печінку вроді.
     
  7. Олюська

    Олюська Well-Known Member

    Відповідь: Скарлатина

    У нас напередодні Нового року старша принесла зі садочка. Спочатку висока т-ра - до 40, а одразу на другий день - рясна червона висипка (як крупинки). Горло червонезне (навіть не горло, а зів). Давали антибіотик 7 днів, бо сусідка (кардіоревматолог, яка робить УЗД серця) розповідала, що за свою практику бачила два важкі випадки міокардитів і значно більше ускладнень на нирках після непролікованої скарлатини.
    Але моя особиста думка така,що коли скарлатина проходить в легкій формі (іноді навіть складно поставити такий діагноз, бо немає явних симптомів), то без антибіотиків можна обійтися.
     
  8. Coffe13

    Coffe13 Well-Known Member

    Відповідь: Скарлатина

    Не на печінку, а нирки. А все тому, що ті ж стрептококки, які під час скарлатини спершу б`ють по горлу - аналогічно можуть дати по серцю і нирках.
     
  9. Т@нюшк@

    Т@нюшк@ чекаю...

    Відповідь: Скарлатина

    ми зі скарлатиною сидимо вже 3 тижні вдома. на понеділок лікарка дала добро на садік)
    я завжди після серйозної хвороби переживаю, що малий вразливий і щоб знов не захворів. цікавить таке питання: чи зменшиться ризик захворіти, якщо водити його ще тиждень лише до обіднього сну, а не на повний день?
     
  10. Лідочка

    Лідочка Well-Known Member

    Відповідь: Скарлатина

    Не думаю, якщо чесно...то ж не на півгодинки ви його поведете, а на півдня. Якщо маєте можливість, то зачекайте з садком.
     
  11. Т@нюшк@

    Т@нюшк@ чекаю...

    Відповідь: Скарлатина

    так якраз справа в тому що не можу, бо зараз ходжу на водіння і малого зовсім не маю з ким залишити.
     
  12. Vероніка

    Vероніка Never give up

    Відповідь: Скарлатина

    Після скарлатини ми якраз в цей понеділок перший день пішли в садок, і все ...
    Вночі температура 39, на горло-вушко жаліється - підозрюю, що знову отит. Певно, ще слабкий імунітет і так сталось. А в садку завжди є дітки з нежиттю або кашлем, так що джерело не треба довго шукати. :girl_sad:
    Теж раджу
     
  13. Т@нюшк@

    Т@нюшк@ чекаю...

    Відповідь: Скарлатина

    яка у вас була форма? скільки пили антибіотик? скільки часу були на карантині?
     
  14. Vероніка

    Vероніка Never give up

    Відповідь: Скарлатина

    Антибіотик пили 7 днів, на карантині 21 день.
    Форма в сенсі легка чи прихована ?
     
  15. Т@нюшк@

    Т@нюшк@ чекаю...

    Відповідь: Скарлатина

    а яка то прихована?
    бо я читала про легку, середню і важку
    я от не можу впевнитись чи в малого була скарлатина чи ні. щось лікарка так невпевнено сказала, що неясно, що у дітей, які вже лікувались антибіотиком хвороби мають змазані симптоми.
    довго трималась висипка. але зовсім не було шелушіння
    і я не знаю чи то краснуха чи то скарлатина...
     
  16. kozochka

    kozochka Member

    Відповідь: Скарлатина

    Малий після скарлатини 2 рази за тиждень попісявся вночі,чи в когось таке було і знову горло болить його.
    Ще цікавить чи заражувалися дорослі скарлатиною від дітей. Я от думаю чи то я заразилася від дітей чи то орз. Нічого не болить,тільки горло як суцільна рана,не можу ні ковтати,ні розмовляти взагалі,язик білий,обложений і температура 38,5.
    Дзвонила до педіатра,то сказала,що дорослі на скарлатину не хворіють
     
  17. kozochka

    kozochka Member

    Відповідь: Скарлатина

    В мене діти здається маюь повторну скарлатину . Попередній раз хворіли на неї пів року тому.Завтра має прийти лікар подивитися. По симптомах бачу ніби так само як було попереднього разу. Висипка,язик з прищиками,але не дуже малиновий,ангіна, але горло їх майже не болить. Цікавить чи можна ще раз повторно захворіти на скарлатину?
     
  18. Ljolik

    Ljolik Well-Known Member

    Відповідь: Скарлатина

    Можна, в моєї сусідки малий двічі хворів на скарлатину. Вона сама лікар, тому впевнена в діагнозі і перший і другий раз. Казала, що повторна скарлатина буває дуже рідко.
     
  19. katkas

    katkas Well-Known Member

    Відповідь: Скарлатина

    Можна. Мій малий мав 2рази скарлатину(4 тижні між проявами). Педіатри називають це рецидивом скарлатини і перший і другий раз була висипка і горло, і "малиновий" язик.
     
  20. Buriko

    Buriko Well-Known Member

    Відповідь: Скарлатина

    А тепер і ми познайомились із скарлатиною. В старшої доці до цього часу тиждень була ангіна (викликається стрептококом), в малого на 5 день (в ночі з 19 по 20.09) - скарлатина. Сподіваюсь, що в обох випадках, діагноз нам поставили правильний...
    Читала, що найефективнішим є лікування антибіотиками (так як викликані обидві хвороби стрептококом), бо хоча і без них хвороба може минутись, наслідки потім будуть набагато гіршими (ураження серця та нирок), бо відбувається інтоксикація організму. Чим скоріше дати антибіотик, тим менше інтоксикація.
    Повторно захворіти можна, але в легшій формі.
    В малого до висипки, ще й герпес ( і то в неповних 2 роки!) на носі, в носі, на лиці, вухах та в ротику. Це жах, як він з пятниці до понеділка відмучився. Вчора педіатр порадила мазати кашкою з атоксилу, одразу стало легше. Шкода, що скоріше цього не знала.
    Малу поки в садочок не даю, бо можливе перезараження + інших діток можна заразити.
    Можливо, доця принесла стрептокок з садочку,в неї як результат ангіна, а в меншого (з уже слабеньким імунітетом) - скарлатина. Доки не ходили в садочок, серцйозними хворобами не хворіли, а тепер мусимо це пережити і виздоровлювати.