Собаки: ваше ставлення до їх присутності на дитячому майданчику і не тільки

Тема у розділі 'Ой у Львові на базарі', створена користувачем Adriasia, 9 Серпень 2011.

?

Я

  1. власник собаки і повністю дотримуюся правил вигулу собак

    15,1%
  2. власник собаки і вигулюю як хочу і де хочу

    2,0%
  3. не маю собаки, але мені чужі не заважають навіть на дитячому майданчику

    2,4%
  4. не маю собаки, але не проти чужих собак, якщо їх господарі дотримуються правил вигулу

    80,0%
  5. кицька в мене, а собакам - собачу смерть!

    0,5%
  1. gnoma

    gnoma Member

    Відповідь: Собаки. Ваше ставлення до них на дитячому майданчику.

    За однією дитиною важко впильнувати на майданчику, не те що за двома та ще й за собакою без повідка. Мабуть ті мамаші тому такі й перелякані що самі повинні пильнувати щоб Ваша собака не підбігла до їхньої дитини. Через таких господарів і виник цей конфлікт.
     
    Останнє редагування: 9 Серпень 2011
  2. Adriasia

    Adriasia Well-Known Member

    Відповідь: Собаки. Ваше ставлення до них на дитячому майданчику.

    Ага. Посадити дитину на повідок, а пси най си бігаю де хцут. І коли псіна підбігає відтягувати повідок з дитиною (бо та не завше зреагує що слід відійти).

    Вибачєйте за сарказм.

    А коли серйозно то я згідна з Зорянівонькою. (дякую за інфу)
     
  3. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Відповідь: Собаки. Ваше ставлення до них на дитячому майданчику.

    і забезпечивши безпеку для інших власниками тварин.
     
  4. Бурулька

    Бурулька Well-Known Member

    Відповідь: Собаки. Ваше ставлення до них на дитячому майданчику.

    Так проблема в тому, що не дуже хтось хоче щось писати, придумувати. Чомусь часто відразу починають сваритися з господарем, а не робити спокійно зауваження.

    Цілком з Вами погоджуюся. Але дві сторони конфлікту повинні бути зацікавлені у мирному розв"язанні. А не починати кричати. Звичайно, якщо до господаря не доходить в першого разу і він далі сидить десь осторонь, то треба діяти рішучіше: писати скарги у відповідні служби на конкретну людину, а не просто так.
     
  5. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    Відповідь: Собаки. Ваше ставлення до них на дитячому майданчику.

    Я мала на увазі, якщо господар собаки не дотримується застережних заходів, то я змушена попереджати свою дитину і пильніше за нею наглядати.
     
  6. Adriasia

    Adriasia Well-Known Member

    Відповідь: Собаки. Ваше ставлення до них на дитячому майданчику.

    Ага на того пана у синій майці шо сидів на першій лавочці і не звернув уваги на мою вимогу забрати свою тварину. Скаргу то на кого писати? Якщо ті господарі не йдуть на мирний діалог, то тим паче не виявлять бажання з вами знайомитись, аби на них скаргу накатали. У ліпшому випадку просто заберуться і підуть.
    Кожню мить впильнувати малореально, на жаль. Тут двостороннє питання. І щоб діти не лізли і собак біля дітей не вигулювали.
     
  7. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    Відповідь: Собаки. Ваше ставлення до них на дитячому майданчику.

    Цілком з вами згідна.
     
  8. Люша

    Люша Well-Known Member

    Відповідь: Собаки. Ваше ставлення до них на дитячому майданчику.

    ооо, навіть так))) ну гуляли б Ви без повідку біля мене та моєї дитини на майданчику - то на вас би вже була написана мною скарга у дільничого - повірте він прояснив би Вам Ваше право гуляти з собакою без повідка поряд з дітьми на дитячому майданчику.
     
  9. Бурулька

    Бурулька Well-Known Member

    Відповідь: Собаки. Ваше ставлення до них на дитячому майданчику.

    І то добре, бо заберуть і пса, який заважає.

    Телефонуйте на гарячу лінію Міськради. Можливо, вони нададуть якусь інформацію, куди звертатися. В Садопоміч. Скажіть, що викличите дільничого міліціонера. Якщо погрози не пройдуть, то попросіть дільничого, щоб разок прийшов з Вами на майданчик, коли Ви гуляєте з дитиною... Хоча, з допису Зоряни складаєтсья враження, що хтось щось може зробити, оштрафувати лише тоді, коли щось погане вже сталося.
    Як на мене, то господарів, що хамлять у відповідь на зауваження, не так вже й багато. І з більшістю можна домовитися мирно. Одного разу на подвір"ї, де є ще й дитячі гойдалки, вигулювали собак. Одна з них підійшла дуже близько до дітей. Я попросила господаря забрати пса в інший куток. Він щось почав розповідати, що його песик не кусається. Але господарі інших псів в той час йому зробили зауваження, і він таки забрав пса. Подружіться з авторитетом серед тих, хто вигулює собак.
    Кожну ситуацію треба розглядати окремо. Не заперечує, є такі рагулі, що боротися важко, але вони є і серед тих, хто тварин не тримає, не любить...
    І ще. Дитина гуляє не лише на майданчику, і не лише на майданчику є собаки. Моя донька не боїться псів, але якщо хоче погладити, то лише з мого дозволу, а так, коли біля неї проходить пес, вона ховається за мене.

    P.S. У мене нема собаки. І взагалі, я люблю котів більше.
     
  10. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Відповідь: Собаки. Ваше ставлення до них на дитячому майданчику.

    ні, здається є, але то би краще юристи написали і порадили що робити
     
  11. Люша

    Люша Well-Known Member

    Відповідь: Собаки. Ваше ставлення до них на дитячому майданчику.

    у нас по району жіночка з ротвейлером гуляла без поводку - я навіть вірю, що у неї добрий і розумний пес, я ніколи не бачила від нього агресії - але він, мабуть, дуже любив дітей бо дуже любив підходити до візочків наприклад, та тикатись носом у ніжки сидячих там діток - хазяйка при цьому могла бути метрів за 100 від нього. Це все дуже мило - але, як пояснити дитині у такому віці щоб не чіпала ту милу тваринку?? Тікати з дитиною від того песика - теж діло не дуже приємне. На зауваження "істеричних мам" хазяйка дуже бурхливо реагувала - і мами зібрались та написали скаргу дільничому - я не знаю, що саме їй пообіцяв дільничий, але песик гуляє тапер виключно на поводку та ще й у наморднику (що, в принципі, може й зайве - але, напевно, за законом така порода так мусить гуляти, це ж не пудель).
     
  12. Suzi

    Suzi Moderator Команда форуму

    Відповідь: Собаки. Ваше ставлення до них на дитячому майданчику.

    Взагалі-то за законом собака і має гуляти в наморднику і на повідку.
     
  13. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Собаки. Ваше ставлення до них на дитячому майданчику.

    я просто не дуже розумію який сенс тоді в такому гулянні? Про те що короткомордим собакам в спеку в намордниках гуляти просто для життя ризиковано я вже писала в "рагулях".

    тільки не треба мені казати щоб зовсім не заводити тварин, я всіх своїх з вулиці забрала і намордником собаку мучити надворі не буду, така я погана хазяйка-рагулиха.
     
  14. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Відповідь: Собаки. Ваше ставлення до них на дитячому майданчику.

    гуляння собак має відбуватися в спеціально визначених місцях, там можна без всього. А повідок і намордник має одягатися на дорогу з дому до такого місця гуляння.

    ---------- Додано в 15:33 ---------- Попередній допис був написаний в 15:30 ----------

    намордник ніби обов'язковий тільки для частини пород собак. А повідок теж може зашкодити собаці?
     
  15. Mavpysuk

    Mavpysuk Well-Known Member

    Відповідь: Собаки. Ваше ставлення до них на дитячому майданчику.

    чому ж не заводити?Заводити...тільки собака не має створювати небезпеку для інших людей, наміри і дії собаки непередбачувані, як би Ви добре не знали свого "улюбленця".Говорю це з власного досвіду
     
  16. Suzi

    Suzi Moderator Команда форуму

    Відповідь: Собаки. Ваше ставлення до них на дитячому майданчику.

    знаєш, я в дитинстві дуже хотіла собаку, але ми жили в 1-кім. квартирі і мама була категорично проти. Була вівчарка в баби, в квартирі, правда в 3-хкім. Раніше я думала, що це нормально. Коли з моїм тоді ще майбутнім чоловіком мріяли про всяке різне, то вівчарка в нас виявилась спілною героїнею мрій, але він сказав, що пес має жити в подвір*ї. Тоді я з ним не погодилась. Але тепер думаю, що це краще для самої собаки. Їй потрібен простір, а в квартирі їй затісно, гуляти в місті в нас немає практично де. Тому моя думка - треба думати до того, як заводити - де і як той пес буде гуляти.
    Коли твоя цьопа підросте і на вулиці якась хазяйка стаффора, який гуляє сам по собі скаже "Мамаша, заберите своего ребенка" цілком можливо, що ти зрозумієш про що я.
     
  17. kolobok

    kolobok Member

    Відповідь: Собаки. Ваше ставлення до них на дитячому майданчику.

    Повністю згідна. Те, що тих місць нема, то усвідомлюю, але можна, наприклад, вигулювати тварину рано-вранці або ввечері вже пізніше, коли людей менше і дітей малих практично немає в парках. В нас по районі регулярно гуляють з собаками типу пітбулів, бульдогів і тд і ведуть їх так додому без намордника і повідка. І нерідко, що собака на кількадесят метрів далі від хазяїна. Мені, навіть якщо я без дитини, чесно кажучи, не дуже комфортно. Бо то людині часом щось "в голову зайде", то що тварині дивуватись. Я старають зразу десь відійти, зайти в магазин, перейти на інший бік вулиці. Думаю, це не є нормально.
     
  18. terezka

    terezka котяка-вишивака

    Відповідь: Собаки. Ваше ставлення до них на дитячому майданчику.



    звичайно, простіше писати тут емоційні тексти, ніж піти до участкового та представника жеку, запросити його на майданчик, щоб він склав протокол і записав слова очевидців. Працівники школи цілком можуть видрукувати таблички із забороною вигулу тварин.
    Хто хоче- робить,чомусь,
     
  19. ola-lyola

    ola-lyola Well-Known Member

    Відповідь: Собаки. Ваше ставлення до них на дитячому майданчику.

    В мене був французький бульдог - там при всьому бажанні намордник причепити нема куди.
    І після нього мала проблеми з Яриною, бо вона лізла мацати за писок і цілувати усіх собак, думала що то наш Ральф.
    Коли гуляли разом, то гуляли подалі від дітей, я зачепала повідок за ручку візка, і так гуляли. Я то знаю, що мій пес не вкусить (він сам ховався від дітей, бо його Ярка мучила) але ж кожній мамі не поясниш що "мій песик добрий, просто так страшно виглядає", або "то він не гарчить, то він так дихає, порода така".
    Ми як гуляли з дітками біля школи!!! - між нами гуляла цьоця з діткою-доберманом, якому вона шпурляла мячик, до мяча бігли діти(що єстественна в 1,5-2 роки), а цьоця верещала "заберите детей, мне сабаку тренировать надо"...
    Кожен вигулює, що має:girl_tender:
    Але маючи досвід вигулу і пса, і дитини думаю, що з псом в публічному місці треба на повідку, подалі від дітей. А якщо псу треба вибігатись, то в ліс, в парк, де дітей нема.
    Дитина може налякатись собаки, і їй точно не поясниш, що то пес біжить бавитись, а не вкусити.
     
  20. terezka

    terezka котяка-вишивака

    Відповідь: Собаки. Ваше ставлення до них на дитячому майданчику.