Собаки: ваше ставлення до їх присутності на дитячому майданчику і не тільки

Тема у розділі 'Ой у Львові на базарі', створена користувачем Adriasia, 9 Серпень 2011.

?

Я

  1. власник собаки і повністю дотримуюся правил вигулу собак

    15,1%
  2. власник собаки і вигулюю як хочу і де хочу

    2,0%
  3. не маю собаки, але мені чужі не заважають навіть на дитячому майданчику

    2,4%
  4. не маю собаки, але не проти чужих собак, якщо їх господарі дотримуються правил вигулу

    80,0%
  5. кицька в мене, а собакам - собачу смерть!

    0,5%
  1. kolobok

    kolobok Member

    Відповідь: Собаки. Ваше ставлення до них на дитячому майданчику.

    Ну я не є власником собаки, тому не цікавлюсь. Але з того, що гуляють з собаками в нас в районі кругом, і з того, що писали в темі "рагулі", думаю, що може, недостатньо тих місць.
     
  2. terezka

    terezka котяка-вишивака

    Відповідь: Собаки. Ваше ставлення до них на дитячому майданчику.

    є безвідповідальні люди, згідна, живучи у Львові стикнулась з тим, що власники приватних будинків випускали своїх собак просто так, і вони у нас у дворі, на дитячому майданчику лежали і робили свої справи. Вирішила то елементарно - до господарів, а потім до дільничого.
     
  3. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Відповідь: Собаки: ваше ставлення до їх присутності на дитячому майданчику.

    100%!!!!!
    Я якраз тепер тут живу. Дівчата, то повний капець!!! Чесне слово!!! Страшно пройти то раз, по-друге, гавкають майже цілу ніч без упину.
    Йшла з малим вчора, як побачила ту зграю, мені серце в пятки втікло. Очі злі-злющі, язики висулуплені і дивляться в нашу сторону. Я їх обійшла і все ж...
     
  4. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: Собаки: ваше ставлення до їх присутності на дитячому майданчику.

    Адріася, меня вже просто лєнь вступати в полєміку, все що хотіла сказати вже сказала. Але так і не отримала відповіді на своє запитання, де знаходитесь ви, коли до вашої дитини підбігає собака? Собака непомітно не підбігає, і якщо ви як нормальна мама дивитесь за своєю дитиною, то непомітити підбігаючу собаку неможливо. І як тоді ви допускаєте те що собака таки підбігає?

    Бо я гуляю в цьому ж районі, і живу тут вже 8 років, і з дитиною гуляю щодня, і до дитини ЩЕ НІ РАЗУ не підбігла собака ( мова про незнайомих і про великих, а для вас я так розумію тут всі назнайомі) і не почала обнюхувати. А все тому що я не допускаю такої можливості, і не дозволяю чижим собакам наближатись та нюхати мою дитину. А чому ви цю можливіть допускаєте для мене просто загадка.

    І вже на останок, люди з собаками, за якими я маю можливіть тут спостерігати не є клінічні ідіоти, і якщо вже так сталось що їх собака десь неподалік від дітей, то простого прохання забрати собаку як правило достатньо. Я НІ РАЗУ не рвала глотку до господарів щоб пса забрали, і відповідно матами мене також не обкладали, і мабуть тому й немаю приводу писати такі сумні і страшні ( правда не знаю наскільки правдиві) історії як ви.

    ---------- Додано в 16:19 ---------- Попередній допис був написаний в 16:12 ----------

    да-да, ми з цього починали, таких місць дууже мало. Зорян, реально, те що там написано в списку таких місць ( було в тмемці про рагулів) , на половині тих місць стоять припарковані машини, ще половину перерили наші доблесні ремонтники водопроводів, до частини неможливо дістатись в силу різних причин, не все так просто....

    ---------- Додано в 16:22 ---------- Попередній допис був написаний в 16:19 ----------

    ну да..... пройдешся до того місця а собака вже і вигулялась, пройдешся додому ще кращє вигулялась...вже й того місця не треба.
     
  5. Музик

    Музик Мартуська

    Відповідь: Собаки: ваше ставлення до їх присутності на дитячому майданчику.

    до найближчого до нас місця вигулу собак треба йти або через садок дитячий, або через дитячий майданчик, або по дорозі... як тоді?
    ну а взагалі я згодна, що собаки повинні гуляти у відведених місцях, але вони повинні бути обладнані, а не так як зараз - я не говорю про якісь особливі умови, але повішати якісь знаки, покосити траву і то не може бути болото!
     
  6. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: Собаки: ваше ставлення до їх присутності на дитячому майданчику.

    тут приплюсуюсь
    бо сама пильную. і хоч стараюсь не акцентувати уваги. просто контролюю процес і дії тварини
    але от щодо

    то певно не всіх стосується. в костюшка колись (саші було 2 роки) мені один дядечко на прохання взяти собаку (стафф такий собі немаленький) на повідок, бо тут діти з*їжджають з гірки (а хто ту собачину знає, може і погнатись), сказав - ви свою дитину візьміть на повідок, чого моя собака має страждати і не може в парку вільно погуляти
    мені мову відняло. а чоловікові моєму додало. він не матюкався, але висказав все, шо думає. підійшли ше інші люди. то не помогло правда, бо дядько просто покликав пса і зі словами - дебільним дітям можна, а тобі, дружок ніззя. то най повиздихають,- пішов з парку. при тому на повідок не взяв пса
    а в костюшка написано чорним по білому - вигул заборонено
     
  7. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: Собаки: ваше ставлення до їх присутності на дитячому майданчику.

    не всіх бо писала

    малось на увазі в нашому районі, і навкого обговорюваного стадіона в т.ч.
     
  8. Adriasia

    Adriasia Well-Known Member

    Відповідь: Собаки: ваше ставлення до їх присутності на дитячому майданчику.

    Не повірите, але коли ми гуляємо то я у 99% випадків є біля дитини, або у паро кроках від неї. Я ніколи не сідаю на лавочки поспілкуватись з іншими мамами, бо мала у мене шило дай Боже. А ше я маю страх шо дитина десь може вдаритися і маю бути поряд аби зловити (такий бзік мо коли пройде). Де я була коли підбігла собака? Біля дитини. І почала ту собаку відганяти, в результаті взяла дитину на руки, позбирала наші забавки (хоча завше їх збирає мала) і пішла геть. Другий раз також була біля дитиниі почала просити господаря аби забрав свого звіра... (ворланячи знизу стадіону догори). Результату було нуль. Взяла дитину та пішли гуляти у інше місце. А це доречі був стадіон 46 школи. Живу я тут лише паро місяців і певні ше не зовсім звикла до того як тут на одному квадратному метрі мирно (а чи мирно?) живуть і діти і пси.
     
  9. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: Собаки: ваше ставлення до їх присутності на дитячому майданчику

    точно? бо вчора ви писали що:
    так сиділи чи ні? тепер питання як далеко, що не помітили підбігаючу собаку :)
    ну якщо ви собаку відганяли а потім взяли дитину на руку то взагалі загадка як собака ще є полизати встигла.... бігла за вами і продовжувала лизати Яну?

    я вам скажу ось що. Ви як мама маєте купу способів аби не допустити наближення собаки до вашої дитини, і тим більше облизування. Те що з вами таке стається - можу пояснити,, тим що або ви не так добре пильнуєте дитину як тут нам розказуєте, або собака реактивна ))) бо в цьому районі живе багато мам з ДП, і на стадіоні і в окрузі всі ми тут дружно гуляєм, і ні разу не чула страшилок про облизування дітей чужими собаками.

    Тут є цілком благополучний район, по ньому не бігають стаї бродячих собак як от по Миколайчука/Топольній, тут є достатньо місць для гулянь з дітьми, власники собак тут вмєняємі і собаки також.
     
    Останнє редагування: 9 Серпень 2011
  10. Merry

    Merry Well-Known Member

    Відповідь: Собаки: ваше ставлення до їх присутності на дитячому майданчику

    А от скажіть як тих господарів карати? Якщо я бачу що гуляє досить велика собака без намордника та не на повідку і проявляє якусь агресію, то що мені робити: викликати міліцію і хапати господаря за рукав щоб не втік (якщо не знаєш власника собаки), і в цей же час закликати інших людей бути за свідків що та собака на мою дитину гарчала? Та я і пікнути не встигну, бо собака буде захищати господаря.

    ---------- Додано в 15:32 ---------- Попередній допис був написаний в 15:28 ----------

    Дуууже часто собака таки досить далеко від господаря бігає. І не завжди слухається. А сусід моїх батьків мешкає на 9-му поверсі і випускає свого добермана погуляти самого (сам у той час сидить і дивиться телевізор), так той собака буває нікого у підїзд не впускає, сидить і гарчить
    з ваших слів виходить що мами мають дітей водити на повідках щоб ті нікуди не відбігли, а не власники собах своїх улюбленців. Я взагалі не бачу проблеми вдягнути собаці намордника. Що такого з собакою страшного станеться? І всім би було спокійніше.
     
    Останнє редагування: 9 Серпень 2011
  11. terezka

    terezka котяка-вишивака

    Відповідь: Собаки: ваше ставлення до їх присутності на дитячому майданчику

     
  12. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: Собаки: ваше ставлення до їх присутності на дитячому майданчику

    і ви до сих пір не написали коллективну скару і заяву в міліцію на свого сусіда? чому?
     
  13. Merry

    Merry Well-Known Member

    Відповідь: Собаки: ваше ставлення до їх присутності на дитячому майданчику

    Це не мій сусід. Особисто батьки розмовляли з сусідом, після чого він почав випускати собаку тільки в дуже ранню пору.
     
  14. AilataN

    AilataN жива

    Відповідь: Собаки: ваше ставлення до їх присутності на дитячому майданчику

    як варіант- я їду з дитиною у візочку, до візочка підбігає собака і з розгону лиже їй руку, лице... Можу навести ще приклади. Справа не в тому хто де в який момент знаходиться, справа в неналежному догляді за псом. На мою думку, дуже егоїстичну, дитячі майданчики тому й "дитячі" а не "псячі", чи ні?
    В мене є пес з яким мені б у голову не прийшло прийти на дитячий майданчик, чи не притримати його , коли поряд йде дитина, хоча можу спустити його на довгий повідок, і мати в носі хто йде, хто за ким дивиться. Діти є діти. Як дитина буде бігти і мій собак на неї гавкне, дитина злякається, то я що піду з мамою дитини сваритись, бо вона за нею не дивиться? Я йду, тримаю собака, і дивлюся очами, і думаю в цей момент головою, бо до місця гулянки нам треба пройти по досить людним місцям, навіть зранку і вечором. А люди бувають різні, бувають п"яні, нервові, занадто тваринолюбвеобільні, і всіх не звинувачу, краще собаку попильную. До речі, собачка в мене дуже мила і зовсім не велика.)[​IMG]
     
    Останнє редагування: 9 Серпень 2011
  15. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: Собаки: ваше ставлення до їх присутності на дитячому майданчику

    я вже себе унікальною починаю відчувати, але не лизали мою дитину інші собаки. Да я просто не допускала можливості їм підійти до дитини/коляски, не підпускала, і ніяких проблем.
    згідна
    також згідна.

    Мій допис стосується не дитячих майданчиків а конкретного стадіона, і я практично щодня там буваю і зимою і літом, і там НЕ ВИГУЛЮЮТЬ собак массово. Там їх просто не вигулюють.
     
  16. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: Собаки: ваше ставлення до їх присутності на дитячому майданчику

    підтримаю тебе
    якшо я бачу шо собака біжить до моєї дитини, навіть якшо дитина за пару метрів, то я попереджу наближення тварини. палюбе
    як то - собака підібігла і облизує??? я взагалі не розумію
     
  17. terezka

    terezka котяка-вишивака

    Відповідь: Собаки: ваше ставлення до їх присутності на дитячому майданчику

    цікаві подвійні стандарти, порозмовляли, собака і далі "сидить і гарчить", але нащо тим перейматись? хай собі і далі бігає по дитячим площадкам і пісяє-какає там в "дуже ранню пору".
    як хочете порядку, то я вже писала - в жек і до дільничого. чи цілий будинок не вміє писати і не знає де жек і дільничний?
    от чому всі на словах хочуть того порядку, але ніц не зроблять?
     
  18. ясюня

    ясюня Well-Known Member

    Відповідь: Собаки: ваше ставлення до їх присутності на дитячому майданчику

    І я додам свої "п"ять копійок" за обовязкове вигулювання окремих порід псів на повідку і в наморднику . Коротенька історія з життя нашої сім"ї... Ми мешкаємо у будинку без ліфта. Тобто всі піднімаються і спускаються тими самими сходами. У квартирі під нами мешкає сім"я, у якої був пес - ротвелер. Відносини між сусідами у нас в під"їзді дуже добрі, під"їзд маленький, всі ніби одна сімя, живуть дуже давно. Пес прожив у сусідів до цього випадку десь 5 років, і кожен день ми виходили чи входили в будинок разом з господарями та їх песиком, хто з роботи , хто з гуляння з дітьми, хто з вигулювання песика.... І ніколи ніяких неприємностей аж до... Одного літнього дня наша бабуся з малою вертаються з прогулянки. Дитина на дві сходинки вище від бабусі , піднімаються по сходах. Пройшли двері сусідів і піднялись десь на 3-4 сходинки вгору. Тут сусід відкриває двері виходити зі своїм псом на вечірню прогулянку, і пес, невідомо чого , кидається нагору по сходах і впивається зубами у литку бабусі... Ті хвилини, поки господар силувався відірвати пса від її ноги, розчепити його зуби , видались бабусі роком... Море крові, болю.... Рік лікування розгризеної ноги ... І постійна молитва бабусі "Дякую, Боже, що не ДИТИНУ!!!!" І це добре знайомий пес , що "не кусається"! Можете уявити, як реагує моя дитина на будь-якого песика, і як я реагую на великих псів без намордника на дитячому майданчику. Думаю, що якби сусід мав звичку виводити пса на повідку, цієї біди не сталося б. Виню себе за доброзичливість до песика, бо знаю, що якби звернула увагу сусіду раніше, то пес був би на повідку та в наморднику.... Але дай боже мені той розум наперед... А тепер, гуляючи з малою - ношу в сумочці газовий балончик і якщо якийсь бійцівський пес з будь-якими ( лизати , обнюхувати чи кусати) намірами підбіжить до моєї і так переляканої дитини, я не буду запитувати, що йому треба, а залию морду газом. Можете говорити , що я "істерична мамаша", але я більше псам не вірю...
     
  19. Бурулька

    Бурулька Well-Known Member

    Відповідь: Собаки: ваше ставлення до їх присутності на дитячому майданчику

    Дуже шкода, що так трапилося з бабцею.
    А як собака поведе себе, якщо на неї пшикнути тим газом з балончика? Це не розізлить пса ще більше?
     
  20. Merry

    Merry Well-Known Member

    Відповідь: Собаки: ваше ставлення до їх присутності на дитячому майданчику

    тому що всі хочуть "грань чужими руками загрібати" і підписуватись під якимись колективними заявами не так багато охочих буває.