Собаки: ваше ставлення до їх присутності на дитячому майданчику і не тільки

Тема у розділі 'Ой у Львові на базарі', створена користувачем Adriasia, 9 Серпень 2011.

?

Я

  1. власник собаки і повністю дотримуюся правил вигулу собак

    15,1%
  2. власник собаки і вигулюю як хочу і де хочу

    2,0%
  3. не маю собаки, але мені чужі не заважають навіть на дитячому майданчику

    2,4%
  4. не маю собаки, але не проти чужих собак, якщо їх господарі дотримуються правил вигулу

    80,0%
  5. кицька в мене, а собакам - собачу смерть!

    0,5%
  1. Made in USSR

    Made in USSR Well-Known Member

    Відповідь: Собаки: ваше ставлення до їх присутності на дитячому майданчику і не тільк

     
  2. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Собаки: ваше ставлення до їх присутності на дитячому майданчику і не тільк



    сестра двоюрідна живе в Польщі має песика. То пакетики спеціальні паперові купує.

    коротше кажучи все воно вирішується лиш би хотіти.
     
  3. panikvarts

    panikvarts Well-Known Member

    Відповідь: Собаки: ваше ставлення до їх присутності на дитячому майданчику і не тільк

     
  4. Neverland

    Neverland Well-Known Member

    Відповідь: Собаки: ваше ставлення до їх присутності на дитячому майданчику і не тільк

    До речі, в гуглі ввела "пакети паперові україна" то можна купити хоч гуртом хоч як. Задумалась. Собі куплю для харчів і інших потреб. Бо в студії все до того в пластик пакувала, а реально є екологічний замінник. Тому хто шукає, той знайде)
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  5. Made in USSR

    Made in USSR Well-Known Member

    Відповідь: Собаки: ваше ставлення до їх присутності на дитячому майданчику і не тільк


    Ну дівчата, та ж та псяча купка зробить менше шкоди нам же, ніж пакет, в який її загорнуть...
     
  6. Neverland

    Neverland Well-Known Member

    Відповідь: Собаки: ваше ставлення до їх присутності на дитячому майданчику і не тільк

    Воно то так. Але тоді реально її треба чи закопати, чи хоч засипати. Тобто я за купки, як добриво, ну але зараз то реально мінне поле. Крок з асфальту на траву і вже... З лопаткою воно діло таке. Можна носити, але якщо закопати ті каки хоч трохи, то лопатка буде в какашках, в землі, де її потім нести? А паперові пакети думаю не так дорого купити і викидати собі з чистою совістю.
     
  7. Made in USSR

    Made in USSR Well-Known Member

    Відповідь: Собаки: ваше ставлення до їх присутності на дитячому майданчику і не тільк

    то, напевно, я така везуча))
    в нас біля хати парк, там зробили гарні доріжка асфальтовані, то на них чисто. Собак вигулюють в парку, але посередині, де велика галявина, але земля там порита і є ями, відповідно, ніхто там не товчеться. всі щасливі.
     
  8. panikvarts

    panikvarts Well-Known Member

    Відповідь: Собаки: ваше ставлення до їх присутності на дитячому майданчику і не тільк

    До чого тут це? Ви або неправильно читаєте, або не хоче прочитати правильно. Я вже не раз писала, що я не проти собак, я їх не боюся навіть без намордників і без повідків, якщо вони виховані і поряд є господар. Але ж не мені чи чужій людині треба йти брати пакет/лопатку і прибирати за чужою собакою?
    Мені все одно, якщо та какашка буде десь в лісі - хай там удобрюється, але в місті - це неприпустимо! Хай газету підстеляють вже і потім в смітник викинуть - дешево і зручно, нє?
     
  9. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Собаки: ваше ставлення до їх присутності на дитячому майданчику і не тільк

     
  10. synuchechka

    synuchechka Well-Known Member

    Відповідь: Собаки: ваше ставлення до їх присутності на дитячому майданчику і не тільк

    Повернусь до теми звинувачень, типу: не видно кульочка+лопатки-значить всі купи в парку належать твому псу.
    Ну людоньки, навіщо бути таки стереотипними? Увімкнімо уяву!!!Окрім того що кульочок можна нести в кишені, а без лопатки, мітли і швабри взагалі можна спокійно обійтися, є ще одне але! Особисто моя собака какає 1-2 рази на день (частіше 1 раз). І якщо я, наприклад, вийшла з нею на вулицю, вона тутже покакала, я всьо прибрала і викинула в найближчий смітник, то наступні 5 годин я можу спокійно з нею гуляти на ліво і на право і ніц вона не накакає, зуб даю!!!
     
  11. PinKey

    PinKey New Member

    Відповідь: Собаки: ваше ставлення до їх присутності на дитячому майданчику і не тільк

    "єта песня будет вечной". Дуже зручно звертатись до закону тоді, коли це вигідно, і повністю ігнорувати його, коли не треба. Що до правил утримання собак у Львові - вони є перлиною абсолютного ідіотизму, починаючи від заборони утримання неіснуючих порід, закінчуючи зобов2язанням повідомляти ветеринарку про придбання собауки в п"ятиденний термін і забороною покупки тварин без вакцини від сказу ( в тому віці, коли цуценят купують, вакцини від сказу ще бути не може). Коротше, "чули дзвін, а не знали, де він".
    Цікаво, чи ті, хто звертається до тих законів, так само пильно стежать за виконанням тих законів, які стосуються їх, а не "проклятущих собачників"? Чи не палять в тамбурі поїзда? Чи вже багато років не дозволяються собі випити пива в парку чи на вулиці, чи в тому ж купе поїзда? Чи не купували ніколи алкоголь вночі після заборони продажу після 10-ї? А лайка? між іншим, матюк в громадському місці - теж порушення закону, цим ніхто не грішив ніколи?
    Дуже весело читати про "з собаками там не можна" про озера, де, між іншим, і людям не можна. Тобто як самі прийшли закон порушувати - так прошу дуже, а як такі ж самі порушники, але з собакою, то зразу "читайте правила утримання тварин".

    ---------- Додано в 12:04 ---------- Попередній допис був написаний в 11:58 ----------

    Що стосується мене, я намагаюсь не створювати ікому дискомфорту. За своєю собакою прибираю, якщо це озеро, то ніколи не попхаюсь між інших людей, а знайду нам окремий закуток і собаці моїй до інших людей підбігати заборонено. Якщо це терасса ресторану ( ага, буває й таке ), то собака, з дозволу адміністратора, спить у мене на колінах і не видко її і не чути. В перукарню теж одного разу взяла 9не навмисне, не встригла додому завести), так тепер власниця кожного разу питає, чому не беру. Якби моя собака, не дай бог. зробила би щось - рикнула, гавкнула, налякала когось, забруднила речі чи напісяла - я б вибачалась довго і вперто і відшкодовувала б збитки. Ну а ті, кого моя собака нервує самим фактом свого існування, всі свої претензії можуть надсилати в письмовій формі.... куди забажають.
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Clementina

    Clementina Well-Known Member

    Відповідь: Собаки: ваше ставлення до їх присутності на дитячому майданчику і не тільк

    Не про майданчики, но про собак.
    Біля Вопаку на Широкій хазяйка прив'язала свою собаку і зайшла в супермаркет. Собака якось відв'язалася і побігла. Дівчина, яка стояла в черзі біля банкомату побігла за ним, зловила, привела за повідок і прив'язала там, де його залишила хазяйка.
    Я була приємно вражена, я б не наважилася бігти за чужим собакою і тягти його на повідку назад. А дівчина не розгубилася. Молодець.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  13. uliana

    uliana Well-Known Member

    Відповідь: Собаки: ваше ставлення до їх присутності на дитячому майданчику і не тільк

    Дівчатка, куди можна пожалітись на сусідську собаку? Бо нерви вже не витримують:sad: Чому мої дітки мають прокидатись о 5-6 ранку з істериками( розмови з сусідами не допомагають!!!
     
  14. Gabi

    Gabi Dum spiro spero

    Відповідь: Собаки: ваше ставлення до їх присутності на дитячому майданчику і не тільк

    Напевно нікуди(( Він гавкає сильно, так? Міліція теоретично могла б скласти адмінпротокол, якби він гавкав ночами. Може на "Гарячу лінію міста подзвоніть", вам там щось підкажуть.
     
  15. Vesnyanka

    Vesnyanka Well-Known Member

    Відповідь: Собаки: ваше ставлення до їх присутності на дитячому майданчику і не тільк

    Мабуть не сюди, але не знаю де написати. Гараж в будинку, під гараж троє сусідських котів внадилися робити свої потреби. Власникові все рівно, пробували якийсь спрей спеціальний, перець сипати, оцет. Купи як з'являлися, так і з'являються. Нерви вже не витримують. В гаражі смердить, а ми там і дитячі велосипеди тримаємо, і діти часом там бавляться. Що можна ще зробити?
     
  16. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Відповідь: Собаки: ваше ставлення до їх присутності на дитячому майданчику і не тільк

    Спробуйте прального порошку з гарним ароматом посипати.
     
  17. Ligymunka

    Ligymunka Cлiнгoкoнcультант

    Нашу форумлянку Терезку в Києві покусав собака... Дівчата це так страшно ...

    Коментар з фейсбуку - підписуюся під кожним словом !!!
    Давайте адекватно оценивать ситуацию. Собака- сродни оружию. Это не моя фраза. И ее содержание, воспитание и выгул влечет за собой ответственность. Неадекватность хозяина, неправильно воспитанная собака, угроза обществу - тут есть много моментов. На данный момент нет службы быстрого реагирования, которая бы прилетала на такие вызовы, нейтрализовала собаку выстрелом снотворного, забирала ее в приют, а на владельца заводилось бы уголовное дело. Надо принять, как есть. Появилась новая служба охраны порядка. Не защитников животных, а защитников людей. И если хозяин берет на себя смелость выгуливать животное без намордника и поводка с нарушением всех прав выгула животных - то имеет место быть такой прецедент. Если я знаю, что не в состоянии контролировать свою собаку в определенных моментах, то я просто не беру ее с собой, не создавая ситуаций, которые некомфортны обществу, в котором живу я и мой мир с моей "неудобной" собакой. Если же собака становиться орудием нивелирования комплексов и при этом несет угрозу людям и другим собакам - она может быть признана опасной, и соответственно, обезврежена, как и человек с травматом. Поэтому я считаю, что действия полиции по защите порядка были оправданы.Как бы не было это обидно, но агрессивное животное, хозяин которого не может взять ситуацию под контроль, должно быть остановлено. Даже если это травматично или смертельно для животного. Пусть это будет уроком для всех - и для любящих хозяев "Моя собачка не кусается", и для неадекватов "Мясо, мясо..." Рано или поздно такой прецедент возник бы...

    http://kiev.segodnya.ua/kpeople/kievskaya-policiya-vpervye-primenila-oruzhie-632489.html
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  18. woolf

    woolf Well-Known Member

    Лігумінка, справді класно написано. згодна з автором на всі 100! Але коли я писала в темі "забилам би!" те саме (що собака - це звір, у якому я не може бути впевнено на всі 100 відсотків), та сама пані Терезка дуже агресивно і перекручено прокоментувала мій пост. Певно, зі стресу...
     
  19. terezka

    terezka котяка-вишивака

    дуже агресивно? і ще й перекручено?
    ви дослівно написали:
    "коли чоловік бере дупельтівку і випадково (!) може навести її на пса, (ну любить він горобців постріляли, хто живе в будинку, зрозуміє)"
    і вважаєте що запитання чи це нормально і адекватно? і чи законно? почали розказувати що
    в межах населеного пункту стріляти заборонено, зі зброї.
    що тут перекручено? ви двічі написали що "стріляє". це порушення закону. як і наводити на собаку чи якусь іншу живу істоту. чи на дитину чоловік "випадково" теж дубельтівку наводить? а на тещу?
    зброя і випадковість, то непоєднувані речі.
    ваші сусіди цілком мають право на адекватну реакцію, а міліція - на конфіскацію зброї.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  20. Siania

    Siania Love Life

    Якщо Ви не впевнені в своїй собаці, то не означає що всі не впевнені. Якщо адекватна людина - вона може чітко оцінити можливості своєї собаки, тому Ви молодець що користуєтесь повідком і намордником, якщо Ваш пес грачить на хазяїна - то він йому не підпорядковується. Також треба розуміти що вище мова йде про агресивного стафора з неадекватним хазяїном.
    Терезка писала про стріляння у горобців - це дійсно дико і дуже небезпечно! Не безпечніше ніж водити стафора без повідка. Бо зараз на дворі сидить горобець, а через секунду на його фоні пробігає дитина...
    І повернусь до теми собак. Повірте, від дурних хазяїнів і агресивних безконтрольних собак ми всі страждаємо, але не варто ВСІХ собак рівняти під рівень "воно тварина і потребує намордника", досить мислити стереотипами.
    Якби ВСІ собаки так загрожували людям, і були б такими непередбачуваними, то як би могли допустити каніс-терапію? Лікування діток з ДЦП?
    Ось наведу приклад по фото каністерапії. Лікують голдени ретрівери, такі як у мене:
     
    • Подобається Подобається x 11
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4