Собаки: ваше ставлення до їх присутності на дитячому майданчику і не тільки

Тема у розділі 'Ой у Львові на базарі', створена користувачем Adriasia, 9 Серпень 2011.

?

Я

  1. власник собаки і повністю дотримуюся правил вигулу собак

    15,1%
  2. власник собаки і вигулюю як хочу і де хочу

    2,0%
  3. не маю собаки, але мені чужі не заважають навіть на дитячому майданчику

    2,4%
  4. не маю собаки, але не проти чужих собак, якщо їх господарі дотримуються правил вигулу

    80,0%
  5. кицька в мене, а собакам - собачу смерть!

    0,5%
  1. нталька

    нталька Well-Known Member

    Відповідь: Собаки: ваше ставлення до їх присутності на дитячому майданчику

    Знаєте, питання "де були ви, коли до вашої дитини підбігла собака" доведене вже до абсурду. І я гуляю на стадіоні біля 46 школи. І сиджу на лавочці коли моя дитина ганяє на самокаті з іншими по стадіону. Чи мені та іншим мамам слідом бігати?
    Інша справа, що після ремонту стадіону на ньому справді немає масового вигулу собак, як було до того. Ще 2 роки тому я не ходила з дитиною там гуляти, бо то було, на жаль, місце вигулу собак.
    і господарі собачок тут різні трапляються.
    Не треба все перебільшувати (як негативне, так і позитивне)
     
  2. Jupiter

    Jupiter Well-Known Member

    Відповідь: Собаки: ваше ставлення до їх присутності на дитячому майданчику

    До теми. Мій чоловік казав, що готовий в місяць виділяти енну суму грошей, купувати м"ясо, труїти його і розкидати по району. Ще один знайомий міліціонер казав, що вони мають право стріляти в пса, який іде по місті без намордника. Може, дівчата, я ї жорстока людина, але я підтримую і одного і другого. Бо бездомні пси в місті - це небезпека. А ще більша небезпека - домашні пси з неадекватними господарями. Кажуть, що собаки схожі на господарів. Це дуже часто правда.
    Я б оте право міліціонерів стріляти поширила б не лише на псів, а й на господарів.
    Бо буває, веде бійцівську собаку отака якась С...та, без намордника. А кругом люди.... Діти...
    Ще колись ішла вулицею о 9 годині ранку, то одна "собачниця" дуже голосно "зронила фразу" : "Стільки народу ходить, аж неможливо з собакою нормально погуляти!" Оце прям забилам би!!!!
    А ще буває, деякі батьки приходять в дитсадок забирати дитину з собакою. Це взагалі окрема тема.
     
  3. Музик

    Музик Мартуська

    Відповідь: Собаки: ваше ставлення до їх присутності на дитячому майданчику

    вибачте, але не можна бути такими жорстокими. собаки не є таким вселенським злом, щоб вбивати всіх під ряд без розбору, бо вони пройшлись по вулиці!
     
  4. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Відповідь: Собаки: ваше ставлення до їх присутності на дитячому майданчику

    Та й ну, то не означає, що чоловік Jupiter дійсно хотів труїти псів, чи той міліціонер їх стріляти. У нас є тема "Забилам би" і що то означає, що всі дописувачі в тій темі такі жорстокі, що мають намір повбивати своїх чоловіків, чи ше там когось про кого пишуть. Слова сказані з опалу, перебільшення.
    То точно. Не можна так перекручувати, не можна ставити собак на рівні з людиною, а навіть і вище. А де ті шановні господарі собак, собачок і собацюр дивляться, що їхнє "чадо" до дітей наближається? Чому настільки сильно хочуть дати волю своїй собаці, що не можуть одягнути намордник, чи взяти на повідок? Вибачте, ну, геть не розумію як можна спихати вину на маму, яка ніби то не дивиться за дитиною і ще й звинувачувати. Добре, ще коли пес просто підійшов, а коли біжить навпроти? Що робити? Брати дитину і тікати, надіючись, що я швидше бігаю, чи відганяти ту собацюру власноруч. Як?!
     
  5. terezka

    terezka котяка-вишивака

    Відповідь: Собаки: ваше ставлення до їх присутності на дитячому майданчику

    про трутку уже повторювати не буду, отрута на вільному доступі розкидана по місту ...

    а стосовно стріляти - правду кажете? на вулиці стріляти ось так просто? І буде ваш знайомити цілити у пса у натовпі дітей на дитячому майданчику?




    все, більше у цій темі писати не буду, бо одні лише "страшні" історії ( злі собаки гадять на майданчиках), але ніхто не піднявся і не спробував вирішити то питання законним шляхом, бо, нарікати простіше, видко.
    як мені собаки заваджали на майданчику дитячому (хоч і у мене собака), то я то питання вирішила скаргою письмовою. Однією скаргою! А не розводила тут дискусії "всіх собачників перестріляти і позабивати"
     
    Останнє редагування: 9 Серпень 2011
  6. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: Собаки: ваше ставлення до їх присутності на дитячому майданчику

    питання стосувалось не мам, діти котрих активно бігають/катаються
    а дитини, котра сидить у візочку, і до неї підходить собака і починає облизувати
    де в той час мама?
    я сама не великий собачник. собака мусить мати свою територію - не квартиру, а подвір*я. і великі собаки в містах, в одно-, двокімнатних квартирах - не розумію того
    але якшо вже є люди, які не мислять життя без тварин в хаті, то я мушу бути готова до того, шо *навіть палка може вистрілити* - шо і в наймиролюбніших хазяїв собаці може шось статись
     
  7. DolceVita

    DolceVita Well-Known Member

    Відповідь: Собаки: ваше ставлення до їх присутності на дитячому майданчику

    Мене ця тема також хвилює і я задала питання,голвному санепідеміологу,про бродячих псів у центральній частин міста. Виявилося що не все так просто як здається!
    Виловити і витруїти таких псів можна,але на їх місце прийдуть інші.Які охороняють свою територію і не підпускають чужих. Але по законам природи самі кращі місця займають самі сильні,а на окраїнах і пустирях живуть слабі і хворі...тому краще жити поруч з сильними собаками і більш менш здоровими,ніж поналазять невідомо з чим хворі і скажені...
     
    Останнє редагування: 9 Серпень 2011
  8. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Собаки: ваше ставлення до їх присутності на дитячому майданчику

    Собака-друг человека:girl_yes2:
    Немаю нічого проти ані псів ані їх господарів, лише б вони( господарі) дотримувались елементарних правил:
    - собака має бути обов"язково на повідку( в лісі, полі, прошу дуже най ганяють скільки хочуть, але не в людних місцях, а особливо поблизу дит. майданчиків)
    - бойцівські породи, овчарки та інші крупногабаритні породи обов"язково!!! у наморднику.
    - ну і собачі нужди справляти не посеред двору чи на газонах де діти бігають. Є ж купа місць де можна вигуляти псіну.
     
  9. kineret

    kineret Вірю в диво...

    Відповідь: Собаки: ваше ставлення до їх присутності на дитячому майданчику

    Відмічусь і я в цій темі. Я вважаю, і вже цитувався тут закон, що собаки ПЕВНИХ порід МУСЯТЬ вигулюватися НА ПОВІДКУ і В НАМОРДНИКУ, у відповідних місцях, щоб не ходити по вулиці як по мінному полю!!! І, звичайно, мами мають пильнувати дітей, але оскільки тварини були створені для людей, а не навпаки, то вибачайте власники собачок, мусите поступатися. І ВИ ПОВИННІ, в першу чергу, ПИЛЬНУВАТИ свого улюбленця. А що стосується безпритульних собак, то може я і жорстока, але вважаю, що їх мали б відловлювати і або десь тримати, або (за містом чи у відведеному для цього місці) знищувати. Живу на згадуваній вже тут Топольній і страшно боюсь ту зграйку, бо якби хоч одному псу щось перемкнуло, то за ним нападуть всі і в такому випадку не допоможе ні балончик ні шокер... Кидайте тапками, кажіть, що я ненормальна, жорстока і т.д., але моє життя і здоров'я мені важливіші.
     
  10. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Відповідь: Собаки: ваше ставлення до їх присутності на дитячому майданчику

    Як читаю це слово, мороз по шкірі...
    От власне і собачок шкода. Чи воно винне, що таким безпритульченком народилося.
    У мами в районі, тобто на Стрийській нещодавно витруїли собак. До того ж люди з місцевого базарчику їх знали і підгодовували і навіть стерилізували. Коли мама розповіла, як вони бідолашні конали, я плакала. Навіть зараз не можу спокійно про це писати...
    Знаю в Брюховичах був притулок. Молодець та жінка, яка його відкрила.
     
  11. Zlju4ka

    Zlju4ka Well-Known Member

    Відповідь: Собаки: ваше ставлення до їх присутності на дитячому майданчику

    Я проти псів окремих порід,типу підбулів і т.д.
     
  12. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: Собаки: ваше ставлення до їх присутності на дитячому майданчику


    Хоча я би також пітбулів не хотіла б бачити в конкретному радіусі від своєї дитини.
     
  13. kineret

    kineret Вірю в диво...

    Відповідь: Собаки: ваше ставлення до їх присутності на дитячому майданчику

    Я розумію, що собака не винна, а винні люди, які взяли собі песика, побавились, а коли він надоїв - викинули на вулицю (одні, другі так зробили і маєте зграю), але... І я не писала що їх потрібно знищувати посеред міста!!!, чому не процитували повністю речення де є або...або? Ви виділили лише одне слово, яке для Вас страшне.
     
  14. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Відповідь: Собаки: ваше ставлення до їх присутності на дитячому майданчику

    Якщо це до мене, то мені собаку шкода в будь-якому випадку, тобто знистили її посеред міста, чи вивезли і там знистили. Яка різниця, де помирати.
    Хіба очі не бачать серце неболить. Чи як?
    І не одне оте слово страшне, а сам процес катування над твариною.
     
  15. zetta

    zetta Well-Known Member

    Відповідь: Собаки: ваше ставлення до їх присутності на дитячому майданчику

    Люди беруть собак для дітей, для себе а як забезпечити тій звірині умови не думають. І дивує як вони можуть бути впевнені шо пес не вкусе ? Гуляти на майданчиках взагалі ідиотизм... бо неповага до дітей, до мам, до того що ті діти потім руки пхають в пісок з тими фекаліями...
    хочете кішку чи собаку... та будь ласка, тільки слідкуйте чи не гадить сусідам під двері ну і гуляйте подалі від дітей. Я колись в стрийському парку бачила як ті собачатники кожен ранок зустрічались і гуляли... ну супер, поки один пес не загриз пуделя . от і виходить, з собаками іншими гуляти небезпечно то можна серед дітей.
     
  16. Натуся

    Натуся Well-Known Member

    Відповідь: Собаки: ваше ставлення до їх присутності на дитячому майданчику

    Я собак дуже люблю,ціле дитинство тягала їм вітаміни(дворовим,бо своєї батьки не дозволяли завести),з дому брала їжу,гладила,тішилася ними і шкодувала,коли вони "кудись" зникали (тепер розумію куди...),і я особисто проти собак не маю нічого...Але моя мала чомусь їх страшно боїться,і нічим я того перебороти не можу,любий пес який іде нам назустріч супроводжується втіканням за мене і панікою в малої.Пояснюю,що втікати і боятися не можна,бо пес то відчуває,але мала то робить на рівні інстинкту.Про дитячі майданчики можна взагалі не говорити.Вона більше не хоче там гуляти,кричить "йдем додому".І от що я маю казати тим хазяїнам?"Вибачте,ваша собака нічого нам не зробила,але йдіть звідси?" Ні.Я вважаю що вони самі повинні розуміти,що дитяча психіка-різна і одні діти собак за вуха тягають, інші бояться як вогню.Тому дитячий майданчик-місце для дітей!Як би це категорично не звучало.
    І про котів.Маю вдома кицьку вже майже 14 років і ні разу не дозволила малій до неї підходити без мого нагляду.Чому?Тому що моя кицюня боїться дітей.Раніше на всіх дітей шипіла,не давала до себе підійти,після народження малої відноситься спокійніше,але всеодно обережніше.Тому всіх гостей одразу попереджаю-дитину до кота не пускати-бо може царапнути.Сам кіт ховається і до кінця забави звідти не вилазить.Скажете-зашугана дитина і зашуганий кіт- ваше право так думати,але я знаю,що моя дитина точно не полізе до чужих тварин і вже за це можу бути трошки спокійніша.І прошу не читати між рядками.Я цим хотіла сказати лише те,що сказала:)
     
  17. Svitlanka

    Svitlanka Well-Known Member

    Відповідь: Собаки: ваше ставлення до їх присутності на дитячому майданчику

    Хм....Не люблю, але гуляю...А чого своїх дітей не поведете "вигулюватись" разом з іншими собачатниками в відведені для собак місця? Купу позитиву знайдете, напевно.
    Нда, то треба мати вличезну наглість вигулювати пса на дитячому майданчику і ще бути незадоволеною реакцією інших. Все бабы как быбы, а я королева! (с)
     
  18. kolobok

    kolobok Member

    Відповідь: Собаки: ваше ставлення до їх присутності на дитячому майданчику

    Знаєте, Ніколь, напевно тому, що Ви самі є власницею собаки, то Ви сприймаєте це трохи по-іншому. Маю наувазі в тому плані, що Ви наприклад знаєте, що собою являє та чи інша порода, як себе з собаками поводити ітд. В нас вдома собак ніколи не було, я на них не конче розуміюсь і особисто для мене "обнюхувати" це вже крайній випадок. Мені досить що тварина, яка мені виглядає потенційно небезпечною, розгулює між людей без повідка, вже не кажучи про намордник. Мою дитину жодна собака теж не нюхала і не лизала. Але дуже часто було так, що я малу встигала забрати, а собака нюхала-лизала вже мене. Або раз - я малу взяла на руки, а собака почала підскакувити до дитини. Я була малость в шоці і крик господині тої собаки за метрів 20 "не бойтесь, он так играет" не зовсім мене заспокоїв. Ще був випадок - йшли додому і біля самого будинку в нас такі кущики попри дорогу ростуть. Мала стала собі і равлики розглядала на листочках. І тут з тих кущиків виглядає здоровенна собача морда прямо на нас. Тому я за вигулювання в не дуже людних місцях, наскільки це можливо, і як мінімум повідки (для деяких порід і намордник) в людних місцях.
     
    Останнє редагування: 10 Серпень 2011
  19. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Відповідь: Собаки: ваше ставлення до їх присутності на дитячому майданчику

    Ну як!!! Як можна прирівнювати дитину до собаки!!!! Вже вкотре повторююсь, але собака не людина. Люблю собак, шкодую, якщо з ними зле поводяться, але все ж дитина не тварина. Я б так порівнювати не стала.
    Як мама може настроїти дитину протів собаки? Хіба попередити, що собака зла тварина і може вкусити. А хіба то не правда?
    Тут я впала!!! А ви поважаєте інших, якщо мами лякаються вашої собаки на дитячому майданчику, а у вас вистарчає наглості їх обзивати переляканими і далі гуляти там зі своїм псом?!
     
  20. AilataN

    AilataN жива

    Відповідь: Собаки: ваше ставлення до їх присутності на дитячому майданчику

    А ще коли преш в руках сумки з базару, дитина ведеш зубами практично, а з брами собацюра вискакує і-... до дитини (добре, що не вгриз), бо господар спромігся не те щоб із своїм вихованцем вийти, а хоч двері йому, бідному, відкрити, щоб випісявся-вибігався.