Соціальні мережі

Тема у розділі 'Ой у Львові на базарі', створена користувачем Редвумен, 7 Квітень 2010.

  1. Яруська

    Яруська Well-Known Member

    Відповідь: Соціальні мережі

    І я там є...бавлюсь в ресторатор. Дружим ресторанами?:girl_blum:
     
  2. Sandoryk

    Sandoryk Well-Known Member

    Відповідь: Соціальні мережі

    Я часто сиджу Вконтакті, вчора нарешті згадала пароль в Однокласники, і ДП.
     
  3. Mazerati

    Mazerati Well-Known Member

    Відповідь: Соціальні мережі

    Я є майже всюди:) Контакт, Однокласники, Твіттер, Фейсбук. З блогів: Хайблоггер, Лайвжорнал
     
  4. Редвумен

    Редвумен Active Member

    Відповідь: Соціальні мережі

    а яка між ними різниця? є якась тематика для кожного сайту блогосфери?
     
  5. Mazerati

    Mazerati Well-Known Member

    Відповідь: Соціальні мережі

    нєа. просто на ХБ я всіх знаю і там більше молоді.
     
  6. Редвумен

    Редвумен Active Member

    Відповідь: Соціальні мережі

    а ви там також щось дописуєте? якщо так - то дайте назву свого аккаунта :) якщо не проти. люблю блоги читати :)
     
  7. Текіла

    Текіла Well-Known Member

    Відповідь: Соціальні мережі

    Я вконтакті, багато спілкуюсь з однокласниками, одногрупниками. В однокласниках з друзями з інших міст. Ну і на фейсбуці маю аккаунт. Правда туди рідко заходжу
     
  8. Mazerati

    Mazerati Well-Known Member

    Відповідь: Соціальні мережі

    там нема там що читати :)давно нічого не писала...десь з пів-року. тільки інших читаю і коментую.
     
  9. Музик

    Музик Мартуська

    Відповідь: Соціальні мережі

    думаю так, якщо номера телефону, контакту людини за стільки часу (скільки б не було, рік, два, п'ять) не збереглося, то за винятком форс-мажорів, вам і не потрібне спілкування з нею, а шукати однокласників, до яких 5-6 років не дзвонила просто бо відкрили нову соціальну мережу...
     
  10. Mazerati

    Mazerati Well-Known Member

    Відповідь: Соціальні мережі

    а знаєте як зручно, коли у вас, наприклад, 5 років після школи. розіслали всім запрошення на зустріч і все...ато номер загубився, а вгості нема як зайти. такщо, на мій погляд, то дуже зручна штука.
     
  11. Bogdanka

    Bogdanka Well-Known Member

    Відповідь: Соціальні мережі

    як явище - потрібні, хоча в мене на останній роботі були закриті, з мотивацією, що з'їдають робочий час, і при іншому виді діяльності (в плані власного бізнесу) я б теж напевне так казала - бо часу йде на блог наприклад, немало... частенько), а ще соц мережі провокують нерідко так звану "залежність" - "приходжу на роботу, і з самісінького ранку каву і годинку на перегляд френд - стрічки тощо ...

    ---------- Додано в 04:50 ---------- Попередній допис був написаний в 04:48 ----------

    такщо враження двояке - і позитив і негатив)
    сама веду жж-блог, блогпост, фейсбук - все те з'явилось в мене в декреті, до того мала тільки електронку і перекид-заливку фото на пікасу)
     
  12. Bonita

    Bonita Member

    Відповідь: Соціальні мережі

    Я є вконтакті, в принципі заходжу кожен день, але не можу сказати, що є фанаткою, або залежною. Також маю профіль в однокласниках, от там буваю не часто і то буквально 10 хвилин. Чомусь однокласники взагалі не подобаються, особливо після всіх нововведень.
     
  13. Nadinka

    Nadinka Well-Known Member

    Відповідь: Соціальні мережі

    Вже пару років зареєстрована в однокласниках і вконтакте.... Як одне, так і друге має + і - . Добре, що там є функція, що нагадує про ДН друзів, знайшла таких людей,котрих дуууже давно не бачила і однокласників, і одногрупників і багато нових, хороших знайомств. Вконтакте шукаю і скачую потрібну музику/відео і тд., спілкуюсь з друзями, що проживають за межами України... але мінус , що затягує страшенно))
     
  14. marianast

    marianast Well-Known Member

    Відповідь: Соціальні мережі

    Як на мене, то мінусів соціальні мережі мають значно більше, ніж плюсів. Люди сидять там круглодобово, голови повтрачали. Особливо!!!! це стосується школярів. Я маю аккаунт і вконтакте, і в однокласниках, але без потреби туди не лізу. Бо це явище, що не несе в собі нічого розвиваючого і пізнавального, також вчені довели, що сильно знижує здатність запам.ятовувати. Іншими словами-люди тупіють!!!!! Для чого мені сотня коментарів під фото, чи розмальована стіна, чи віртуальні подарунки? Живе спілкування, свіже повітря і філіжанка кави-значно приємніші і для очей корисніше. Маю подругу, яка собі друзів завела вконтакте з дві сотні і пропадає там денно і ночно. На мої протести- не зважає. А школярі? Племінниця (15р), прийде зі школи, увімкне комп.ютер і....нема дитини, пропала. В неділю кликали її з собою на Шепільсько,а їй вконтакте цікавіше. Тож я користуюсь соціальними мережами хіба як великим блокнотом, щоб когось бува не загубити.
     
  15. Mazerati

    Mazerati Well-Known Member

    Відповідь: Соціальні мережі

    В мене зараз захист диплому на носі і контакт позволяє постійно перебувати на зв"язку з одногрупниками з інших міст України (я заочниця), дозволяє завжди бути в курсі подій (не треба кожного тижня ходити в деканат).
     
  16. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Соціальні мережі

    таке в новинах в неті вичитала...
     
  17. Руда Лисиця

    Руда Лисиця Шопоголік :-)

    Відповідь: Соціальні мережі

    ого, серйозно...

    сама зареєстрована і в контакті, і в фейсбуку, але відвідую їх дуже мало: так, загляну чи хтось не написав. Ніколи не додаю людей з якими майже не спілкуватимусь чи взагалі зовсім не знаю. РОзцінюю зараз хіба як хороший засіб реклами.
     
  18. Vendy

    Vendy Active Member

    Відповідь: Соціальні мережі

    Зареєстрована в контакті, однокласниках, заглядую туди практично щодня, але якось воно мене не затягує. А от мої двоюрідні сестри яким по 15-16 марять тим контактом. Що вони там висиджують? сама не знаю...
     
  19. МаленькаКотя

    МаленькаКотя Well-Known Member

    Відповідь: Соціальні мережі

    А до мене постійно в контактах якийсь школяр чіпляється, повідомлення пише, в друзі набивається... задовбав вже, таке сопливе, а пристає до дорослої тьотки...
     
  20. kozochka

    kozochka Member

    Відповідь: Соціальні мережі

    Я також зареєстрована в контакті і однокласниках,та чомусь в однокласниках мені більше подобається,заходжу туди часто.