Соціальні мережі

Тема у розділі 'Ой у Львові на базарі', створена користувачем Редвумен, 7 Квітень 2010.

  1. Gorda

    Gorda Well-Known Member

    Відповідь: Соціальні мережі

    Я хіба видалила всю інфу про себе і залишила тільки фотку. А так то перейшла на фейсбук. Спершу він був мені незрозумілий, але тепер бачу що дуже зручно ним користуватись. Цікавіш ніж вк.
     
  2. Tequila

    Tequila Well-Known Member

    Відповідь: Соціальні мережі

    Дівчата, поділіться будь ласка ключем для реєстрації! :)
     
  3. Akseniya

    Akseniya Well-Known Member

    Відповідь: Соціальні мережі

    Видалилась з ВК і Однокласників, ура:girl_crazy: Абсолютно не жалко. Зараз відновлюю пароль до ФБ, хочу ще ключик до weua.info, поділіться, будь-ласка.
     
  4. Ravlyk

    Ravlyk Well-Known Member

    Відповідь: Соціальні мережі

    А навіщо вам ключ? я вільно зареєструвалася без всяких ключів. І дівчата також писали, що так реєструвалися.
     
  5. Akseniya

    Akseniya Well-Known Member

    Відповідь: Соціальні мережі

    О класно, я просто пам"ятаю раніше треба було ключ, дівчата між собою ділились. Всьо, пішла реєструватись.:girl_crazy:
     
  6. Vendy

    Vendy Active Member

    Відповідь: Соціальні мережі

    як ви видалились з Однокласників? я теж пробувала, але там платно, не хочеться номер телефону там задіювати
    З контакту теж вже видалилась, зареєструвалась на "Це Україна", weua.info, трохи там мало людей ще і спільнот різних, але думаю з часом все буде.
     
  7. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    Відповідь: Соціальні мережі

    http://how-to-do.org/yak-vydalyty-svoyu-storinku-v-odnoklasnykah/ я нічого не платила)
     
  8. Khrystik

    Khrystik Хороша дівчинка :)

    Відповідь: Соціальні мережі

    http://druzi.org.ua/u3963
    то я. доєднуйтеся, бо якось сумно :connie_pull-pigtail
     
  9. smilechyk

    smilechyk Well-Known Member

    Відповідь: Соціальні мережі

    Моя сторінка в українській соціальній мережі https://weua.info/id197962. Долучайтесь до друзів)
     
  10. Khrystik

    Khrystik Хороша дівчинка :)

  11. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Відповідь: Соціальні мережі

    Раптом шукала у ВК сторінку посиденьок, серед розмаїття однойменних спільнот бачу фото Уки; о, думаю- є)) Але, то шось не теє
    https://vk.com/club38883389
     
  12. Nitriotka

    Nitriotka Фея з сокирою )

    Відповідь: Соціальні мережі

    Може то не потрібно було так назагал. Я цю сторінку знайшла ще минулого року. Написала Уці.
    Чомусь не блокують цю сторінку, хоч скаржилась на неї я вже безліч разів.
     
  13. Nett

    Nett Member

    Відповідь: Соціальні мережі

    А я в персональні аккаунти взагалі рідко заходжу. А от в мене є хоббі - це прикраси та декор для дому з полімерної глини. То заради хоббі зареєструвалася практично на всіх самих популярних мережах. І на weheartit, і на tumblr, і на tagbrand є )))
    А так би ніколи на них і не заходила )
     
  14. Orman

    Orman Модератор-бомба

    • Корисно Корисно x 1
  15. mamvasulka

    mamvasulka Well-Known Member

    УВАГА! Репост!
    НОВИЙ ВИД ШАХРАЙСТВА У СОЦМЕРЕЖАХ!
    Шахраї заходять до вас на сторінку, скачують ваші фотографії, копіюють ваші повідомлення і створюють точну копію вашої сторінки з вашими даними, а потім заходять до ваших друзів і просять виручити до завтра - кинути якусь суму на картку або телефон ...
    Не вірте, якщо Я АБО ХТОСЬ ІНШИЙ БУДЕ ПРОСИТИ У ВАС ГРОШІ в личку!
    Здзвонюєтесь, дізнавайтесь, наводите довідки! І попередьте своїх Друзів про подібний вид шахрайства!
    Особливо ця інформація актуальна для тих, у кого багато друзів і передплатників! Вибирають саме таких - хтось безтурботний серед них все одно знайдеться ... Будьте пильні!
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  16. Fleshka

    Fleshka Well-Known Member

    Це в якій соцмережі активувались винахідники? Анднакласнікі/кантакти може?
     
  17. mamvasulka

    mamvasulka Well-Known Member

    на фейсбуці прочитала, але думаю шо можливо в всіх соц мережах
     
  18. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    О, я теж похвалюся - видалилася з однокласників. І вже правда давно. Трохи шкода, що не всі з друзів зареєстровані в інших соц.мережах. Тож деякі контакти втрачені. Наразі стараюся відучити себе від ВК, частіше заходжу на фейсбук.
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. EgoMusicus

    EgoMusicus Мамуля синульки

    Ого, вперше чую про такі соцмережі.
    Мені щось Фейсбук важко іде, хоча розумію, що з ВК треба зіскакувати. Багато хто з друзів уже видалились. Але треба час, щоб у ФБ розібратись, а зараз з малим поки такого шансу немає.
     
  20. Siania

    Siania Love Life

    Я вже трошки розібралась. І новини там направду набагато цікавіші, не повторюються, є одна новина і кількість посилань від друзів. А ті цитати вже так надоїли у вк...
    Але фейсбук має величезний мінус - відсутність музики(((
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2