Соціальні мережі

Тема у розділі 'Ой у Львові на базарі', створена користувачем Редвумен, 7 Квітень 2010.

  1. Semiramis

    Semiramis Горда галичанка

    @marianast через VPN заходила. Музика йде і решта сервісу працюють.
    Фото вже скачала і видалила, лишилась музика, тай піду звідти назавжди)) я просто не дуже слідкувала за новинами останній місяць, і рідко заходила в соцмережі, тому звістка про блок Контакту, а на другий день неможливість зайти і відписати клієнтам застала зненацька і шокувала спочатку...
    Якшо почати коментувати рішення нашої влади - то хочеться сказати що вона страждає фігньою, замість вирішити реальні проблеми, якшо хотіли обірвати всі мости з агресором, то доцільніше було цим займатись спочатку в 2014, а не торгувати робити бізнес і т.п., чим вони і досі займаються, але ж треба зробити вигляд шо шось робиться....я не страждаю за контактом, просто дивуюся з влади....)))
    З іншої сторони - ФБ проект ЦРУ, а ВК - москальського ФСБ....і то зле,інше ще гірше, тай справа в тому, що американці наших територій не окуповували....(
     
    Останнє редагування: 24 Травень 2017
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  2. Orman

    Orman Модератор-бомба

    ну от якраз з цього часу було дуже доцільно попереносити бізнеси і контакти. А піратську музику і кіно не треба качати, в принципі.

    Якщо що, то до влади в мене багато питань теж.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 5
    • Зе бест! Зе бест! x 3
  3. Semiramis

    Semiramis Горда галичанка

    @Orman я й не знала, що музика та кіно ВК є піратськими...де таке написано?))
    Якщо люди самі туди закидують музику, чи фільми, які є в загальному доступі на багатьох сайтах, то чому саме ВК вони є піратськими?) поясніть, бо щось не доганяю...
     
    • Тупо! Тупо! x 2
  4. marianast

    marianast Well-Known Member

    Ви викладаєте в вільний доступ чужі роботи. Або ви або сайт мав би сплачувати роялті автору. А не платить ніхто. Дуже спрощено пояснила, але суть понятна
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
    • Інформативно Інформативно x 1
  5. jylanda

    jylanda занууууда

    ну а як інакше? По суті це крадіжка, бо викладається результат праці людей в вільний доступ. Прикро, що досі у людей немає розуміння щодо чужого та інтелектуальної власності...
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 8
    • Смішно Смішно x 1
  6. Semiramis

    Semiramis Горда галичанка

    @jylanda якби людина хотіла самостійно тішитись своєю інтелектуальною власністю, то не пускала би свої творіння в вільний доступ інтернетом...чи ще скажете, що я аби скачати пісню Вакарчука, чи Джамали, маю платити щось там їм...?)
    Та ладно, всі такі правильні....
     
    • Тупо! Тупо! x 4
    • Не погоджуюся Не погоджуюся x 2
    • Смішно Смішно x 1
  7. jylanda

    jylanda занууууда

    так, інакше це крадіжка. Ну але позиція - всі так роблять, то тяжко... Заплатити хабар, бо всі так роблять, "замазати" в міліції, бо всі так роблять. Говорити про мораль лише тоді коли нам вигідно, це звичайно зручно, але чи маємо ми тоді право вимагати чогось у інших, у тої ж влади?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 6
  8. Semiramis

    Semiramis Горда галичанка

     
  9. marianast

    marianast Well-Known Member

    :girl_haha:Вакарчук і Джамала звичайно зацікавлені щоб ми їх скачували і слухали, але ясно-понятно,що їм на тому заробити щось треба. Коли нормально процес організований, то виходить, що споживач платить мало, споживачів багато і власник отримує непогані гроші за свій продукт. І всі довольні
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  10. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Треба якесь опитування зробити на тему "чи готові ви платити за музику?".
    Я, на жаль, не маю такої можливості. Добре, що хоч по радіо можна слухати безкоштовно... О, а українські народні теж мають бути платні?
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Не подобається Не подобається x 1
  11. jylanda

    jylanda занууууда

     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Смішно Смішно x 1
  12. ruda kishka

    ruda kishka Well-Known Member

    Це щось типу прийшли ви на роботу, роботу зробили і кажете до начальника/замовника: заплатіть мені. А він вам:
     
    • Погоджуюся x 4
    • Подобається x 3
    • Зе бест! x 2
    • Смішно x 1
    • Креативно x 1
  13. Orman

    Orman Модератор-бомба

    в нас є така тема.
    це не хліб - можна обійтися. І на гуглплей музика дуже дешева. Альбом за 30 грн. Одне лате.
    якщо Ви вдома з ріднею співаєте, то ні. А якщо зібрався оркестр в студії з співаками і записали якісний альбом (раз скачуєте, значить гарно попрацювали), то їм треба заплатити, так.
    --- дописи об"єднано, 25 Травень 2017 ---
    це ще ми в тему електронних книг не ходили. Які вантажать направо і наліво. В основному, наліво.
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  14. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Хто що чув про нову соцмережу Vero?

    Мені подібна система на ФБ з кращою фільтрацією свій-чужий.
     
  15. Made in USSR

    Made in USSR Well-Known Member

    А можна тут про спілкування в соцмережах та реалі? Бо мене аж "трясе" деколи...
    Як реагувати на розмови в реалі типу: "ооо, то ти туди-то зібралась? я бачила як ти питаєш поради щодо готелю". І так кожен мій пост, кожне питання в групах, кожен коментар. А ще деколи чоловіка розпитують "а шо то твоя жінка там виставила фотку чи написала".
    Я вже одного такого видалила з друзів та заблокувала, але ж то продовжується. Чи то в мене такі друзі, чи то взагалі нічого не постити?
     
  16. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Так це логічні питання.
    Якщо вам це неприємно, тоді або підчистити список друзів, або не викладати такі дописи.
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Siania

    Siania Love Life

    В мене для груп є пустий аккаунт))
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Made in USSR

    Made in USSR Well-Known Member

    я, напевно, не зовсім чітко пояснила... От деколи якась там барахолка, питаєш ціну на труси. А тобі потім "шо, хотіла собі труси нові купити?", до чого те питання? Чи до чоловіка "там твоя написала в коментарі, що має добру ЗП, то ви олігархи!" От такі дибільні зауваження-коментарі. І з одного боку я розумію, що все. що пишеться у соцмережах може бути прочитане будь ким, але оті підмашки дійсно дратують. Як хочеш щось сказати--скажи там же. Я деколи написала і забула, а тут таке враження, що людина не має чим зайнятись, слідкує за моїм життям.
     
  19. Orman

    Orman Модератор-бомба

    тоді точно не мають чим зайнятись.
     
  20. Made in USSR

    Made in USSR Well-Known Member

    знаєте яка остання історія була?)))
    маємо їхати на забаву в інше місто, додому або їхати вночі, або заночувати в готелі, бо залишитись в когось вдома нема можливості. Ну і питаю на Людоньках, чи хтось порадить готель. То добре, що я пізно ввечері спитала, бо вже зранку мені і мамі було купа дзвінків від родини на тему "а нашо вам той готель? а шо то ви таке придумали? а в яке становище ти ставиш того, хто тебе запросив?" Я в шоці, мама п*є корвалол. Ну бляха муха, я ж не к*рву шукаю!