Соціальні мережі

Тема у розділі 'Ой у Львові на базарі', створена користувачем Редвумен, 7 Квітень 2010.

  1. Insolence

    Insolence Living The Dream

    Я. зарегилась, бо всі побігли. але нині цілий день вона висить =(
     
  2. Orman

    Orman Модератор-бомба

    в мене не висить. Але я щось абсолютно не впевнена, що мені воно треба.
    і я )))
     
  3. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    Недавно мала таку ситуацію в гостях, одна моя родичка при всіх сказала, що ми плануємо третю дитину. Я в шоці, навіть не знаю як реагувати і з чого вона таке собі придумала і на загал сказала. А то я на якійсь сторінці на фб щось прокоментувала і там навіть не написала, що плануємо, а "мрію" і взагалі контекст був зоооовсім іншим. Хоча я спеціально ніколи не коментую у відкритих групах, а в закриті нікого з друзів не запрошую.

    Перечитала налаштування конфіденційності, якщо допис публічний, тоді і всі коментарі публічні, але можна закрити опцію бачити мої коментарі на публічних сторінках, якщо мої друзі не підписані на цю сторінку
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  4. Made in USSR

    Made in USSR Well-Known Member

    треба буде покопирсатись там
     
  5. Insolence

    Insolence Living The Dream

    Та я теж не впевнена.
    Але так у мене було і з твіттером, потім з ІГ, далі з телеграмом. Мушу зарегитись ще до того, як це стане мейнстрімом ;)
    От тепер чергова мережа. Але часу не вистачає на всі.
     
  6. olika

    olika Member

    @svoybox або ще такий момент, коли ти ставиш багато лайків сторінці, яка тобі подобається, а потім твої дії відображаються друзям і вони їх трактують як хочуть))
    От наприклад. Співробітниця взяла участь в розіграші білизни, то шеф її пів року діставав чи їй трусів не вистачає:girl_impossible:
    Сама теж мала подібну ситуацію. Нам з чоловіком подобаються в фейсбуці чоловічі речі Impero group, то я весь час їх пости вподобую собі (а там, на хвилинку, в основному, фото хлопців в класному одязі)). Потім дівчата на роботі питають, чого то я постійно якихось хлопчиків лайкаю коли в самої чоловік вдома :girl_cray:
     
  7. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    І такий момент знаю, тому вони всі просять лайки. Хочеться підтримати починаючих блогерів, особливо, якщо пишуть щось цікаве чи знайомі особисто, а виходить така кака)))
     
  8. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Ооо, в мене така засада почалася, коли мама в фб зареєструвалася. Я вже там практично не пишу. Привітала недавно свою сестру з ДН, та й написала по приколу "Будь чемна і слухайся мого зятя":connie_pull-pigtail Шо ся почало. Мама пів вечора діставала в скайпі. "А чого ти їй таке написала? А що, в них якісь проблеми? А чого мені не кажуть? А чого я не знаю?" А щоб тебе качка копнула:girl_devil:Я вже тупо ховаю пости від мами, бо кожного разу пояснювати, що мала на увазі моя знайома в 10 коліні, коли поставила неугодний смайлик, вже не можу.
    ,
     
    • Смішно Смішно x 2
  9. marianast

    marianast Well-Known Member

     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 10
    • Подобається Подобається x 3
  10. Sunichka

    Sunichka Well-Known Member

    Щорічні? А як вам, коли людина кожного дня по 3-4 фотки викладає? Чесно кажучи, теж дивуюсь - навіщо всім 300+ друзям звітувати мало не про кожний свій крок.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  11. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 9
    • Подобається Подобається x 1
  12. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    А на ДП, хіба нема?(на даний момент меньше, бо на багато меньше людей дописує). Я не вбачаю для себе в цьому якогось криміналу. Люди різні, життя у всіх своє. Як, коли, де ,чому, навіщо? показувати/не показувати-особиста справа. Як і я собі обираю, чому і навіщо мені споглядати, чи ні за чужим життям.
    Комусь підходить читати штамповані статті на всі існуючі теми, комусь особисті блоги і т.д. Тут, кожен повинен для себе вирішити - нащо я реєструюсь в соцмережах? І фільтрувати зайве для себе.
     
    Останнє редагування: 4 Липень 2018
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  13. littlebird

    littlebird Well-Known Member

     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  14. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Barnaulka

    Barnaulka Well-Known Member

     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 7
    • Подобається Подобається x 1
  16. Apelsynka

    Apelsynka Well-Known Member

    В мене колись багато часу забирали ось ці новини у фейсбуці) Я в принципі фото люблю, але коли їх вже надто багато, плюс купа інших новин, які мене не цікавлять, але вони мені потрапляють у стрічку новин, бо мої друзі їх просто лайкнули. І от щоб не видаляти людей з друзів, я просто забрала позначку стежити, тобто по суті просто відписалась від їхніх новин. І все ок) Якщо мені цікаво, що там у моїх друзів новенького, то я просто зайду і подивлюся на сторінку.
     
    Останнє редагування: 4 Липень 2018
    • Погоджуюся Погоджуюся x 5
  17. marianast

    marianast Well-Known Member

     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
    • Смішно Смішно x 1
  18. Siania

    Siania Love Life

    Ну так можна на будь-яку дію сказати. Навіщо взагалі тоді соцмережі, форуми. Ви пишите про своє життя тут, кому? Це теж недоцільно, але Вам цікаво писати, комусь цікаво почитати.
    Те саме з фото. Комусь цікаво постити, комусь переглядати :)
    В мене на фб 5000 друзів, багато цікавих та незнайомих людей. Обожнюю переглядати фото :angel:
     
    • Подобається Подобається x 5
  19. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    А мене не так фото дратують, як різні запрошення до груп. І я вже ніби налаштовувала, щоб мене ніхто не запрошував. Але все рівно в новинах постійно відображаються новини від груп, в які мене запросили, навіть якщо я не вступила. Чи якось автоматично додають до тих груп. Хочеться тоді тих людей повидаляти з друзів)))
    А фото переглядаю, деколи цікаві, гарні. Ну хоч в мене стрічка друзів не така велика, то не так ті новини переповнені фотографіями.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  20. flame

    flame невгамовний експериментатор

     
    • Смішно Смішно x 12