Соціальні мережі

Тема у розділі 'Ой у Львові на базарі', створена користувачем Редвумен, 7 Квітень 2010.

  1. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Віка, а в чому проблема? По перше, ніхто насильно в ІГ не тягне (хоча за себе скажу: послуги і товари беру в 80% звідти). По друге: хто ІГ з компа дивиться? Я бачила останні пости з айфону, все гуд з якістю зображення. По третє: ніякий андроїд з айфоном не зрівняється :girl_haha:
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  2. Orman

    Orman Модератор-бомба

     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Я :girl_crazy: І печалюся, що там не можна публікувати прямо з ноута. Є якйсь додатки до браузерів щоб обманути ІГ, але вони більше глючать ніж працюють :girl_in_dreams:
    О, це тішить :)
     
  4. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму




    ІГ так і задумувався: миттєвий додаток для фоток з мобільного. То вже потім його спаскудили професійними фото і комерцією. Хоча, я не жаліюся. Для мене то дуже корисний ресурс. Наприклад, якщо я не можу дістати своїх учнів ніде, то в ІГ точно їх знайду :girl_haha: І мені особисто дуже зручно робити покупки. Раз-два написала в директ і через 3 дні маю товар. За 4 роки один-єдиний раз мала провтик. В ФБ ніколи нічого не купую. Мені здається, що для стиліста то золота жилка, але то мають бути проффото, стиль аккаунта, розкрутка і т.п. Ну то я так думаю.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  5. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Макінтош
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Matvijko

    Matvijko Мамуся в декреті...

     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  7. raspberry

    raspberry Well-Known Member

     
    • Інформативно Інформативно x 1
    • мімімі мімімі x 1
  8. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    А можна я трохи поцікавлюся технічними деталями? Бо останньо часто трапляється інформація про такі випадки :girl_sad:. В тебе не стояла у ФБ дворівнева ідентифікація, коли на телефон приходить запит на підтвердження будь-якого входу у ФБ?

    Я так рідко міняю скрізь паролі (бо увесь час забуваю потім :girl_in_dreams:) але стараюся щоб були різні для пошт, месенджерів, сайтів і тд.
     
  9. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Вже стоїть :girl_crazy:
    Я так розумію, вони через пошту дісталися до ФБ. Тоді змінили пароль на пошті, щоб я не могла відновити вхід і видалили номер телефону з прив‘язки до аккаунта в ФБ. Відповідно, мої спроби поііксати то все через телефон провалилися. Тоді я якимось чудом ще встигла зайти з додатку і відправила репорт, що мій акк зламали. І все, більше зайти не могла. Сторінку ФБ заблокував десь через пів години. Тоді для відновлення використала водійське посвідчення. Але ті зарази додали в список керування сторінкою свою окрему пошту і знов намагалися скидати паролі. Я почистила всі пошти і лише після того з телефону змінила паролі і під в’язала чисту поштову скриньку. Заодно змінила всі решта паролі в інші аккаунти і всюди поставила дворівневу. Словом, то жесть. «Майстри» з Ірпіню.
    Сторінку використали, щоб розвести на гроші французів. Схема, схожа до нашої з фейковим ОЛХ. Мені досі пишуть реальні люди, що за фі..я.
     
    • Співчуваю Співчуваю x 2
  10. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Останнім часом в стрічці новин Фейсбуку кожен другий допис з категорії "Рекомендації для Вас" і якісь сторінки на які б я ніколи не зайшла з доброї волі, якісь жовтушні сайти, кримінал і тд. То можна якось відрегулювати? Бо я не годна вже на то дивитись(((
     
  11. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Можна вказати «не показувати мені подібні дописи».
    --- дописи об"єднано, 17 Грудень 2020 ---
    Ну і вбити профіль в ФБ неймовірно добре впливає на психіку.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  12. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

    Переглядаю інколи укр іг блогерів. І от цікаво скільки в місяць на такій діяльності можна заробити. Розумію, що по різному буває. Одна розказувала, що біля 80 тис податків за квартал заплатила. Не дуже уважно дивилась, чи то тільки за блогерство, чи ще за онлайн бізнес в іг. В іншої є бізнес офлайн(салон). За ост пів року купила квартиру і котедж еквівалент >200 тис$.
     
    Останнє редагування: 17 Грудень 2020
  13. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Я не знаю жодного українського ІГ блогера, який заробляє тільки блогом. Всі щось ще роблять: курси, щось шиють/в‘яжуть, фотографи, тощо. Ну і тут відповідно скільки наробили - стільки заробили. своє блогерство вони використовують як вітрину.

    можете показати хто на блогерстві тільки заробляє?
     
  14. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

  15. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Гу так там є ще бізнес окремо. Я питала про тих хто тільки на блогерстві шалені суми заробляє.

    нічого не продає galinda007, тільки реклама, але і на квартиру не заробила.
     
  16. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

    @Orman я ж писала офлайн бізнес, салон. Ніколи не думала, що салон по нарощенню волосся може приносити стільки бабла, щоб за 1-2 роки купити котедж в під Києвом.
     
  17. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    нещодавно налагоджувала для клієнтів співпрацю з блогерами. І ось приклад. Блогерка з десятком тисяч підписників, але реальних, без накруток. Рекламний пост в неї коштує 5 тисяч гривень. Береться рекламувати лише те, у що вірить сама, багатьом відмовляє. Тобто, така щира досить реклама. І 3-4 поста на тиждень. Ну і рахуємо :)

    Я майже випадково заробила в себе на фб 800 грн рекламою :) Або буває бартером щось отримую (найсмішніше, але найсмачніше був шматок дуже класного твердого сиру). Ну і мій блог раз на рік має фрі донейшн. Не гроші для життя, але краще, ніж нічого.
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Ой, то як в анекдоті «і ви кажіть». Вона прямо все розказує як заробила і купила. Ага.
     
  19. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

    @Orman я більше схиляюсь до того, що це лише відео, яке не віддзеркалює правди, для підняття популярності в іг. Ну я просто не знаю легальних/ законних методів заробити 200-300 тис $ навіть за 3 роки. На цьому часто акцентує увагу.
     
  20. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    так у неї ж чоловік є, він, скоріше за все, і купив нерухомість. А салон(як і блог), як і у більшості, інстакиць, це хоббі при чоловікові, який гарно заробляє. Дівчата, як в інста недавно, але щось туго мені там. З того, що зрозуміла, більшість гарних і розкручених акаунтів, це дружини, доньки, коханки заможніх чоловіків або типу "стильні, інтелектуальні, наповнені" акаунти а-ля Пренткович, які схожі всі між собою як близнята. От закрий обличчя Пренткович і Бараєвій, то я не розрізню їхні фото(але я не прихильниця, то так - погляд зі сторони), і таких як вони сотні - ось наш скандіхоум, ось тату на руці, а це смузі, а це я в напівтемряві в профіль, а це у ванні з келихом вина, а тут ми у ліжку, з білосніжною білизною і я така типу розпатлана, а це кава з зефірками,а це горня з різдвяним оленем...Ви прослухали короткий зміст приблизно мільйона аккаунтів в інста))) Одним словом, я там все швидко листаю, бо оку немає де зачепитись))) Може то просто в мене відчуття смаку спотворене чи що...
    --- дописи об"єднано, 18 Грудень 2020 ---
    погоджуюсь і майже готова до цього.
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1