Соціальні мережі

Тема у розділі 'Ой у Львові на базарі', створена користувачем Редвумен, 7 Квітень 2010.

  1. Savchenko

    Savchenko Member

    Відповідь: Соціальні мережі

    Я зареєстрована у вконтакте та на однокласниках, перша соціальна мережа дає змогу з півгодини мати потрібний конспект або літературу, На однокласнках буваю вкрай рідко, в осовному там моя мама спілкується зі своєю сестрою. Соціальні мережі в принципі допомагають знайти родичів друзів, які перебувають дуже далеко від тебе, але коли сторінку перетворюють в еротичну фотосесію і "брудними" надписами в 12-15 років, думаю це занадто і в такому випадку такі соціальні мережі шкодять вихованню дитини
     
  2. Zhaba

    Zhaba Member

    Відповідь: Соціальні мережі

    Мені соц мережі дали змогу знайти однокласників, яких не бачила 10 років, і тих, що живуть закордоном. Спілкуюсь не часто, але з"вязок є і це добре. Також цікаво розглядати фотографії людей, яких знаю, дізнаватись новини якісь від них про їх життя.
     
  3. Un.Known

    Un.Known Well-Known Member

    Відповідь: Соціальні мережі

    Я є всюди. І в тих, менш поширених. :)

    Вконтактє не буваю ніколи, як в коннекті, хіба б прийшло на пошту повідомлення. На однокласниках я є завжди, тільки тому, що діти там садять городи. :)

    Фейсбук - дуже зручний у плані пошуку ділових зв'язків і партнерства. Твіттером не бавлюсь, хіба почитую деколи.

    ЖЖ колись спробувала - не прижилась. Зате на блогспоті - так.

    orkut подобається інтерфейсом, але ще нічого там не починала...
     
  4. yanya

    yanya Active Member

    Відповідь: Соціальні мережі

    Я є вконтакті і в однокласниках. Черпаю багато корисної інфи там для себе
     
  5. Mazerati

    Mazerati Well-Known Member

  6. Mavra

    Mavra New Member

    Відповідь: Соціальні мережі

    Вирішила вчора витерти свій аккаунт в Однокласниках. Ніколи ними не користуюся, тільки підозрілі обличчя кавказької національності і араби різні шастають. Постирала фото, а от видалити сторінку не змогла... Немає там такої функції! Хтось з таким стикався? Я в щоці, це що, рабство якесь? :girl_impossible:
     
  7. Mazerati

    Mazerati Well-Known Member

    Відповідь: Соціальні мережі

    в контакті теж неможливо стерти сторінку.
     
  8. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: Соціальні мережі

    я свою сторінку витерла без проблем, коли ще реєстрація була безкоштовною. Тепер би треба було писати до адміністрації, якось так. Або, як варіант, почніть спамити, хай вас забанять)))
     
  9. Mavra

    Mavra New Member

    Відповідь: Соціальні мережі

    Вони віднедавна реєстрацію знову зробили безкоштовною.
    То нам не ДП, де спамерів виявляють на третю секунду їхнього перебування на сайті :girl_crazy:

    ---------- Додано в 12:26 ---------- Попередній допис був написаний в 12:18 ----------

    Серйозно? :girl_mad:

    ---------- Додано в 12:45 ---------- Попередній допис був написаний в 12:26 ----------

    Страшилку якраз в тему знайшла тут
     
  10. Mavra

    Mavra New Member

    Відповідь: Соціальні мережі

    [​IMG]
     
  11. Gossip

    Gossip Member

    Відповідь: Соціальні мережі

    теж є соціальній сітці... зареєструвалась ще студенткою... впринципі зручно тим, що там є народ, якого скажімо по домашній адресі звичайним листом УП не знайдеш :girl_dance: ... от нещодавно "зустрілись" з хорошою знайомою з котрою затоваришували після літнього скаутського табору в класі так 8-му :girl_in_love: ... зараз по декілька разів на тиждень спілкуємось по Скайпу, вона на ПМЖ в іншій країні :girl_cool:

    СОЦІАЛКА- це класно якщо ти НЕ є від неї ЗАЛЕЖНИМ !!!
     
  12. Insolence

    Insolence Living The Dream

    Відповідь: Соціальні мережі

    2 чи 3 роки тому видалила сторінку. було якось так
     
  13. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Соціальні мережі

    Ось що пише на однокласниках про спам:
    якщо попросити друзів скаржитися на ваші повідомлення з рекламою,то може й щось дасть.:)
     
  14. Gentle

    Gentle Well-Known Member

    Відповідь: Соціальні мережі

    Я маю екаунт на facebook, mail.ru і на однокласниках. Колись реєструвалася вконтакті, але стерла сторінку. Це з соціальних мереж. А взагалі люблю різні реєстрації :)
    Стосовно корисності СМ, то тут можна посперечатися. Для мене мінуси, це те, що це забирає багато часу (у декого). Наслухалася я випадків, коли посеред ночі встають чи то свині кормити, чи урожай збирати (не буду брехати, бо точно не памятаю). Ще мені не подобається, що в СМ люди стараються показати себе успішними, щасливими.. Виставляються фото з відпочиків, з відомими людьми... Як на мене, це фальш. Я маю фоток 30 на мейл-ру (де мене практично ніхто не бачить і в друзях тільки найближчі люди), на однокласниках стандартних безкоштовних 10 фоток і жодних альбомів і фотографій з підписами: "Я і мій Бім", "Я і цьоця Галя з Канади". Погодьтеся, це смішнувато.
    А плюси, це, безумовно,те, що можна знайти своїх знайомих, родичів, з якими контакт було втрачено.
     
  15. Gerbera

    Gerbera Member

    Відповідь: Соціальні мережі

    Я цю страшилку розкинула своїм друзям. І сама сьогодні ввечері займуся "чищенням" "друзів" у соцмережах.
     
  16. Melinda

    Melinda Active Member

    Відповідь: Соціальні мережі

    Зареєстрована в Контактах і Однокласниках. Для мене плюси бо можу спілкуватися з друзями з якими немає можливості спілкуватися в телефонному режимі, от і все що мене там тримає.

    :lol:
     
  17. allja

    allja Well-Known Member

    Відповідь: Соціальні мережі

    Я зареєстрована лише вконтакті, і то віднедавна і в мене там лише близькі друзі:) Ніколи не добавляю незнайомих і тих з ким не хочу спілкуватися...
     
  18. Sophistication

    Sophistication New Member

    Відповідь: Соціальні мережі

    Я користуюсь і фейсбуком, і вконтакті для переписки з друзями і знайомими... Саме вконтакте познайомилась зі своїм майбутнім чоловіком, таке буває нечасто, але є винятки.:girl_yes2:
     
  19. Provizor

    Provizor Well-Known Member

    Відповідь: Соціальні мережі

    У мене двоє близьких знайомих, які знайшли свої половинки через соц. мережі. Не знаю чи є така тема, але цікаво почути думку щодо знайомства в інтернеті, плюси і мінуси. Може в когось були цікаві історії?
     
  20. Bobas

    Bobas New Member

    Відповідь: Соціальні мережі

    Буває-буває. Я зі своїм в love.mail.ru познайомилась. Зареєстрована на однокласниках, в вконтакті, і фейсбук. Всюди купа однокласників, одногрупників.. з ким не бачимось купу років, аж на зустрічах. Правда є всякі, кого ігнорувати потрібно, але то так, як би мовити - залишки виробництва.