Соціальні мережі

Тема у розділі 'Ой у Львові на базарі', створена користувачем Редвумен, 7 Квітень 2010.

  1. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Чим ви журитеся. Хочете бути блогером - будьте! Але щоб бути повноцінним заробляючим блогером, то треба робити цілий день, і цілий день з телефоном в руці. І буде і прихід і дохід. Но я б не сказала, що це «легка робота».
     
    Останнє редагування: 26 Грудень 2020
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Подобається Подобається x 1
  2. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

    @Orman та я абсолютно не журюсь. Дівчата ділились інфо і я поділилась. Я ж не йду в іншу тему. Як на мене тема відповідна, щоб обговорювати іг, блогнрів, фб.....
     
  3. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідна-відповідна. Мені здалося, що ви переймаєтесь. Ні, то й ні.
     
  4. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Ще один цікавий момент в соцмережах....Скинула мені приятелька посилання на свій акк в інста, переглянула і помітила під половиною її фото коментарі чоловіка ще однієї моєї приятельки- квіточки, "красуня", "неймовірна" і т.д. Що це таке взагалі?:girl_devil:Це ок-норм вважається тепер чи як? Може я старомодна, але мені таке щось не дуже. Я б трохи напряглась, якби мій муж щось таке утнув. Добре, що його немає в соцмережах. Уявляю скільки стосунків попсували ті "інстаграми"...Але може то такий "етикет" і нічого такого немається на увазі, просто ввічливість, і то з розряду пропустити жінку вперед, притримати двері перед нею і т.д. І то не один такий приклад,я к я бачу.
     
  5. Havronia

    Havronia Well-Known Member

    Може вони жартують, може це фейковий профіль, а може їм так нормально. Такі чоловіки були, є і будуть, і інстаграм тут ні до чого :)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Подобається Подобається x 2
  6. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    @Havronia мене більше цікавить чи вважається це в інстаграмі жестом ввічливості і є звичною нормою?
     
  7. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Ні не вважається. Де тут ввічливість?

    ну але люди бувають різні і дивні.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
    • Подобається Подобається x 2
  8. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    @Orman якщо видалитись з фейсбуку, месенджер теж видалиться? Чи можна зберегти його?
     
  9. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Не знаю, зараз гляну, думаю що ні.
    --- дописи об"єднано, 5 Січень 2021 ---
    @Dominika в мене не зберігся
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  10. Cheburulja

    Cheburulja Well-Known Member

    Месенджер - частина Фейсбуку. Він не може бути автономно.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  11. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Не може чи не хоче?

    зараз принесу щось веселе.
    --- дописи об"єднано, 5 Січень 2021 ---
    8DCADCB0-2AB6-466F-9D9E-504DD2867F5E.jpeg
     
    • Подобається Подобається x 2
  12. SirkoSobaka

    SirkoSobaka Member

    Кожна публічна людина має образ, і входить в цей образ у своїй професійній діяльності, а часто також і на людях.
    І взагалі-то, всі ми так робимо і створюємо образи для різних життєвих ситуацій: на роботі презентуємо себе відповідальними і амбіційними, перед батьками показуємо, що ми порядні і у нас хороша сім'я, для наших дітей намагаємось створити образ владної фігури, але якій можна довіряти, і з якою можна ділитись. В стосунках з коханою людиною можемо бути ніжними і уважними, а в ліжку палкими коханцями, наприклад.
    А на сторінках форумів намагаємось створити враження інтелектуальної, тямущої, прогресивної людини. :) Це цілком нормально, це робить наш світ цікавим.

    Для публічних людей через специфіку їхньої діяльності такий образ має дуже велике значення, вони витрачають багато зусиль на його створення, на пропрацювання деталей, на презентацію його перед публікою. Тому коли з ними доводиться зустрічатись у ситуаціях, в яких вони не носять цю маску, вони можуть бути геть іншими, і цього варто очікувати.

    Коли якась співачка або модель в "інстраграмі" чи "тік тоці" трясе голою сракою, показує як вона їздить у відпустки з модними чоловіками, і витрачає гроші на дорогі прикраси, то це не значить, що вона така у своєму особистому житті. Може вона вечорами пише листи від руки своєму першому шкільному коханню, слухаючи улюблені опери.

    Мій товариш, який працював у студію звукозапису, розказував як у них записувалась Ліна Матвієнко. Повідав, що вона - найзлостивіша, найогидніша особа, з якою він працював. Казав, шо матюкалась, як водії маршруток, коли пиячать в гаражах. А на публіці вона ніжна і культурна))
     
    • Подобається Подобається x 5
    • Тупо! Тупо! x 1
  13. New look

    New look Well-Known Member

    Мда, ну і лекція:girl_in_dreams:...почнемо з того, що якщо людина внутрішньо "зріла", має принципи, свідома і т.д....то голою сракою не буде на публіку трясти.
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    В мене є родичка в Польщі , з якою спілкуємось саме через месенджер , а в Фб її нема і не було ніколи
     
  15. SirkoSobaka

    SirkoSobaka Member

    Той приклад був наведений, щоб проілюструвати думку. Мова була про публічний образ інфлуенсерів, блогерів, ютуберів і подібних людей, не про моральні орієнтири. Але то таке..
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Тупо! Тупо! x 1
  16. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

    Почала трохи слідкувати за іг і блогерами. Отож з останніх спостережень, блогер з 1 млн. говорить, що доходу від блогу не має. Ну тобто прихід є, але все вкладає в розвиток і просування блогу. Каже, що на останній пост пішло близько 80 тис грн. І кожного тижня тратить 80-100 тис на розвиток блогу. Чесно від сум трохи в шоці. Ще десь писала, що на перших 50 тис підписників потрапила на гіви 5000$.
     
  17. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    а в
    чому полягає той розвиток?
     
  18. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

  19. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Не знаю хто як, а я за пару місяців перебування в інста, "заштопорила" за ним статус суто онлайн магазину, і все. Раз на місяць можу пробігтись десятком сторінок цікавих персоналій.
    А я наївна думала, що тут працює принцип БіБіСі - Баба бабі сказала, посилання перекинула, порекомендувала і т.д.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  20. Orman

    Orman Модератор-бомба

    І так теж працює. Насправді в більшості мікроблогерів нормалтні підписники, не накручені.

    ну і щоб ваш ІГ не виглядав як магазин, ви можете відрегулювати свою стрічку. В мене більшість підписок - не магазини. (Хоча магазини мені корисні теж.)

    я у що лбдина мені цікава - я йду і дивлюсь на кого вона підписана - так і собі когось цікавого знаходжу.
    Або по тому самому Бі-Бі-Сі
    --- дописи об"єднано, 2 Березень 2021 ---
    Якщо знаєте іноземні мови для мінімального читання - то взагалі такі простори відкриваються в ІГ.

    а як ні, то й ні. Інстаграм не є обов’язковою умовою наповненого життя.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2