Соціальні мережі

Тема у розділі 'Ой у Львові на базарі', створена користувачем Редвумен, 7 Квітень 2010.

  1. Dobra

    Dobra Well-Known Member

    Відповідь: Соціальні мережі

    У мене подруга завдяки однокласникам і мені (після болісного розриву стосунків я примусила її познайомитись з інтернетом) скоро летить в Маямі. Познайомилась з вихідцем з наших теренів. Як то все буде - напишу.
     
  2. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Відповідь: Соціальні мережі

    Я зареєстрована в однокласниках і контактах. Спілкуюся там виключно з друзями. А от моя кума ТАКОГО хлопця підцепила завдяки контактам:crazy:. Ну, прямо принц на білому коні!
     
  3. Gentle

    Gentle Well-Known Member

    Відповідь: Соціальні мережі

    Я два роки зустрічалася з хлопцем, з яким познайомилася в скайпі. Це при тому, що ми з різних країн були. Якщо відкриють таку темку, буду мати що дописати - і про плюси, і про мінуси :)
     
  4. Ассоль

    Ассоль Dreams come true

    Відповідь: Соціальні мережі

    Раніше я доволі багато часу проводила в соціальних мережах - зокрема, Вконтакті. Але тепер хіба перевіряю наявність пп та й все. А зареєстрована, окрім контакту, ще на фейсбуці, віднедавна почала вести жж. Також маю акаунт на одній із "читацьких мереж" - подобається, що веду облік книг, котрі прочитала, маю список "бажаних до прочитання", а ще легкий пошук відгуків, рецензій, цитат.
     
  5. Nemi

    Nemi Well-Known Member

    Відповідь: Соціальні мережі

    я теж маю такий акаунт) в мене взагалі якась маніакальна пристрасть до таких списків - також зареєстрована на сайті для обліку переглянутого аніме. от іще б для фільмів таке знайти.

    іще в кількох соцмережах маю акаунти, але відколи інтегрувала собі їх усі в асю, то навіть нема потреби заходити на самі сайти.. хіба що вконтакті фільми переглядаю онлайн. ^.^
     
  6. Barnaulka

    Barnaulka Well-Known Member

    Відповідь: Соціальні мережі

    Зареєстрована вконтакті та на фейсбуці, але з фейсбуком чомусь не дуже дружу.
    Завдяки контакту спілкуюсь із родичами за кордоном, друзями, однокласниками, однокурсниками (доля мене трохи поводила по містах і внз України), із людьми, з якими маю спільні інтереси і яких знайшла в інтернеті, гуляючи по різних форумах...
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. ljalechka

    ljalechka Well-Known Member

    Відповідь: Соціальні мережі

    я також є і вконтакте і в однокласниках, заходжу кожного дня, спілкуюсь з друзями, переглядаю фото...
     
  8. Nemi

    Nemi Well-Known Member

    Відповідь: Соціальні мережі

    а я дістала інвайт на нову соц.мережу Google+ :girl_tender: я й так по максимуму користуюся продуктами гугл (мейл, гугл закладки, айгугл), тому зручно, що все між собою зв'язане. соц.мережа схожа на фейсбук. наразі ще освоююся..
     
  9. vikulyamamulya

    vikulyamamulya Well-Known Member

    Відповідь: Соціальні мережі

    Я також жертва контакту і однокласників
    Правда раніше фанатично там сиділа
    а тепер переписуюсь з друзями і знайомими, дещо по роботі там також веду.
     
  10. Insolence

    Insolence Living The Dream

    Відповідь: Соціальні мережі

    той псіхоз з інвайтами триває вже тиждень ))
    і начебто і не треба нової мережі, але ж круто знати, що ти в числі перших і ще там можна "забити коротке ім*я"
     
  11. Zoryanazirka

    Zoryanazirka Well-Known Member

    Відповідь: Соціальні мережі

    А я фейсбук щодня читаю, дуже рідко щось пишу. Та й все. Однокласнікі є, але заходжу рідко. Нема часу.
     
  12. vernata

    vernata New Member

    Відповідь: Соціальні мережі

    Однокласники та В контакті. Передивляюсь фотки знайомих, вітаю з ДН.
     
  13. flora

    flora New Member

    Відповідь: Соціальні мережі

    Можете розповісти про інвайти? Вчому їх зміст?
     
  14. Nemi

    Nemi Well-Known Member

    Відповідь: Соціальні мережі

    це особисте запрошення зареєструватися в Google+, бо наразі соц.мережа ще тестується і доступ до неї обмежений.


    читала таку інформацію, що гуглплюс прийшов на зміну фейсбуку.. ну.. мені зручно, бо мережа прив'язана до гугла. а фб я тепер використовую лише, щоб залогінюватися на різних сайтах. якщо невдовзі так можна буде й з акаунтом гуглплюс, то особисто для мене потреба в фб взагалі зникне.
     
    Останнє редагування: 13 Липень 2011
  15. Женічка

    Женічка Well-Known Member

    Відповідь: Соціальні мережі

    дівчтака, у мене жахливо працює фейсбук, переглядати фото практично неможливо, не завантажуються. чи то в мене нет якийсь не тойво, чи шо...
     
  16. Insolence

    Insolence Living The Dream

    Відповідь: Соціальні мережі

    поживемо побачим. Для мене плюс G+, соррі за тавтологію, у колах, в котрі можна додавати юзерів. І у тому, що коло, до прикладу, "Невідомо хто О_о" не бачить, що робиться у колі "Сімейка" =))
     
  17. Відповідь: Соціальні мережі


    Мене можна знайти у ФБ, ВК - можу бути весь день онлайн, бо підчеплені до аськи, але фактично заходжу рідко. На "Однокласниках" присутня, та не милі вони мені :)
    Ще є Твітер, ЖЖ. Здається, всьо :)
     
  18. Мамусічка

    Мамусічка Well-Known Member

    Відповідь: Соціальні мережі

    Я зареєстрована "В Контакті", де спілкуюсь з знайомими, родичами та просто друзями. Корисно, як на мене те, що відео можна будь-яке знайти, а не морочитись шукаючи по інтернету, наприклад, фільм нормальної якості, групи є цікаві, люди в цих групах...
    Плюсів, як на мене, багато.
    Гарна штука ця "соціальна мережа."
     
  19. gnoma

    gnoma Member

    Відповідь: Соціальні мережі

    Я є на фейсбуці та В Контактах. На фейсбуці більше новини читаю, а контакти це і для спілкування з друзями і для перегляду фільмів і саме основне це купу різної музики.:music:
     
  20. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: Соціальні мережі

    і мені, будь ласка, на lvivjanochka@gmail.com :girl_yes: Дякую!