Соціальні мережі

Тема у розділі 'Ой у Львові на базарі', створена користувачем Редвумен, 7 Квітень 2010.

  1. Ука

    Ука Добрий волонтер із поганими нервами

    Відповідь: Соціальні мережі

    в асці відправлені повідомлення зберігаються на сервері (і стають власністю компанії, до речі). Коли Ви заходите, то всі повідомлення для Вас з сервера приходять.
    Скайп має інший принцип. Він встановлює безпосередній зв'язок між абонентами. Щоб повідомлення прийшло, комп'ютер і відправника, і отримувача мають бути в мережі. Якщо отримувач не в мережі, відправлене повідомлення залишається у вихідних на комп'ютері відправника і там чекає відповідної "нагоди". Більше того, якщо повідомлення відправлене з дому, а потім відправник зайде, скажімо, з роботи і Ви "зустрінетеся", повідомлення все одно висітиме у вихідних на домашньому компутері.

    Так що це не глюки, а специфіка роботи скайпу.
     
  2. Barnaulka

    Barnaulka Well-Known Member

    Відповідь: Соціальні мережі

    Можливо, але справа у тому, шо ті люди, з якими найчастіше спілкуюся, гуляють в скайпі з одного компутера - домашнього. І я - тільки зі свого ноута. Глюки почалися вчора, коли завантажувала фотки в Picasa. Так чомусь весь час - після завантаження файлів в Picasa скайп глючить ще кілька днів:girl_sad:, але з часом починає нормально працювати... :girl_in_dreams:

    Про це знаю. Але хай буде, може якось аська ще знадобиться :girl_crazy:
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Jeanjerry

    Jeanjerry Active Member

    Відповідь: Соціальні мережі

    Користуюся мережею ВКонтакті. Сьогодні зайшла на свою сторінку, а там: "мы зафиксировали попытку взлома Вашей страницы.
    Не беспокойтесь, она в безопасности.
    Чтобы обезопасить Вашу страницу от злоумышленников в будущем, мы просим Вас подтвердить привязку к телефону и придумать новый сложный пароль." Жесть, ну не хочу я прив'язувати сторінку до телефона, і не маю наміру роздавати його налівно і направо.
     
  4. Barnaulka

    Barnaulka Well-Known Member

    Відповідь: Соціальні мережі

    А мені така ідея сподобалася, тому вже давно отримую повідомлення із вконтакту на мобілку, коли мене нема в онлайні :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Соціальні мережі

    Саме в асі чи загалом у месенджерах? У нас цілий офіс в яхушці та AIM. Всі наші партнери також. Я би не сказала, що аж так мало людей, досить багато їх.
    Це якщо онлайн у ній спілкуватися? Я користуюся Адіумом. Всі мої логи зберігаються в мене на компутері. Можна встановити функцію, аби зовсім не зберігалися.
    Оскільки ми на маках, то все частіше користуємося програмкою FaceTime. Не глючить так, як скайп (маю на увазі зв'язок), якість зв'язку, відео суттєво краща.
     
  6. Відповідь: Соціальні мережі

    В мене те саме, я номер вводила, але ніяких змін...
     
  7. Ука

    Ука Добрий волонтер із поганими нервами

    Відповідь: Соціальні мережі

    це різні речі. на компутері можуть зберігатися або не зберігатися, залежно від налаштувань. Але якщо Ви користуєтеся протоколом ICQ, то всі повідомлення зберігаються паралельно на їх сервері і стають їхньою власністю - про це є в угоді користувача
     
  8. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    Відповідь: Соціальні мережі

    а де мене тільки немає...така специфіка навчання, як неяк програміст:girl_wink:

    але найулюбленіший це сайт вкоктакті...багано нових знайомих, знайшла дійсно справжнього друга, ніколи не бачились, але це людина яка дійсно розрадить і підртимає в будь-яку хвилину
    також сиджу в "скайпі", дуже корисна річ!!!так склалось життя, що багато друзів виїхали в США, по телефону багато не поговориш...а от скайп, дешево і сердито!!!+можна влаштувати відео дзвінок:)
     
  9. Barnaulka

    Barnaulka Well-Known Member

    Відповідь: Соціальні мережі

    Якщо раніше вконтактє використовувала часто, то тепер відкриваю просто для "галочки", аби писало там, що я нещодавно заходила. Аська не прижилася, досі спілкуюся за її допомогою тіки з одною людиною. Фейсбук відкриваю раз на місяць, одноклєточні, як і раніше, використовувати не маю наміру. А от скайп тепер використовую найактивніше. Тут і спілкування з окремими людьми, і чати. Тепер уже знаю більшість особливостей скайпу і звикла до них, то й користуватися легше. :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Barnaulka

    Barnaulka Well-Known Member

    Відповідь: Соціальні мережі

     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Sertce

    Sertce Member

    Відповідь: Соціальні мережі

    Я є в "контактє", однокласникаx, але заxоджу туди вкрай рідко.
     
  12. Туфелька

    Туфелька Well-Known Member

    Відповідь: Соціальні мережі

    я є тільки в контакті.
     
  13. glasses

    glasses Member

    Відповідь: Соціальні мережі

    Я теж в контактах, там буваю приблизно одночасно з ДП, а також однокласники і фейсбук (але там можу заглянути лише раз на пів року)
     
  14. Nitriotka

    Nitriotka Фея з сокирою )

    Відповідь: Соціальні мережі

    Я є у всіх найвідоміших соцмережах - Вконтакті, Однокласники, Фейсбук. Найчастіше Вконтакті :girl_yes:
     
  15. Seshat

    Seshat Альфа-баклажан

    Відповідь: Соціальні мережі

    Я зареєстрована у Вконтакті (ним, в більшості, користуюсь для зв'язку з групою), Фейсбук (мама спілкується з похресником з моєї сторінки). Більшість "віртуального" часу тепер проводжу на Посиденьках:girl_in_love:
     
  16. batik

    batik New Member

    Відповідь: Соціальні мережі

    я зареєстрована в контакте і в одноклассниках, дуже люблю однокласники, багато цікавих відео та картинок, класно піднімають настрій!! але вже декілька днів не можу зайти ні на свою сторінку, ні на сайт взагалі!! якщо хтось знає причину, або стикався з цим, напишіть будь-ласка!!
     
  17. Т@нюшк@

    Т@нюшк@ чекаю...

    Відповідь: Соціальні мережі

    може антивірус не пускає?
     
  18. Galin Max

    Galin Max Member

    Відповідь: Соціальні мережі

    я є в контакті та фейсбуку. Останній подобається більше - живіше спілкування
     
  19. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Відповідь: Соціальні мережі

    Моє лице світиться з таких відомих соцмереж, як Facebook і Vkontakte.
    Колись ще зареєструвалась на Однокласниках, але то було виключно для мами, щоб вона могла спілкуватись з її друзями. Тепер, мама нарешті вміє користуватись комп'ютером, тому її зареєструвала теж.
    А я на Однокласниках вже давно не бувала, та й друзів там у мене обмаль.
     
  20. lawyer

    lawyer Member

    Відповідь: Соціальні мережі

    маю таке питання:
    була зареєстрована на Однокласниках. вже десь більше 2 років туди не заходила. пароль, на жаль, забула:girl_in_dreams:. тепер хотіла зайти, але не можу відновити пароль, вже й в службу підтримки зверталась, але не помогли.
    може, хтось підкаже? яка доля моєї сторінки? чи можливо, що вона вже видалена? впринципі, це був би непоганий варіант, бо я як на сайт і так не заходжу, то нащо там буде висіти моя сторінка. а як захочу, то знову зареєструюся