Соціоніка: тести, визначення типів, обговорення

Тема у розділі 'Ой у Львові на базарі', створена користувачем Lady_Opium, 14 Листопад 2009.

  1. bora

    bora Well-Known Member

    Відповідь: Соціоніка: тести, визначення типів, обговорення

    Два тести пройшла з однаковим результатом -
    Щось в тому є. Але коли прочитали знайомі, то сказали, що дуже частково відображено...
     
  2. Molecule

    Molecule New Member

    Відповідь: хто я?

    Трохи цікавлюся соціонікою,кому цікаво хто який соціонічний тип,то можете пройти тест. http://www.all-tests.ru/118
     
  3. bora

    bora Well-Known Member

    Відповідь: Соціоніка: тести, визначення типів, обговорення

    Е, тепер я Штірліц)))
    Чому вірити?))
     
  4. Kofein

    Kofein New Member

    Відповідь: Соціоніка: тести, визначення типів, обговорення

    Сенсорно-этический экстраверт (СЭЭ) — Политик (Наполеон)

     
  5. Ірушка

    Ірушка Well-Known Member

    Відповідь: Соціоніка: тести, визначення типів, обговорення

    Пройшла тест - я Драйзер, опис мені дуже підходить.
     
  6. Molecule

    Molecule New Member

    Відповідь: Соціоніка: тести, визначення типів, обговорення

    по цьому тесту багато моїх знайомих проходило, у них багато чого співпало.

    Я інтуїтивно-етичний екстраверт. Майже все про мене.
     
  7. Руда Лисиця

    Руда Лисиця Шопоголік :-)

    Відповідь: Соціоніка: тести, визначення типів, обговорення

    а я тому тесту не вірю. За ним я Штірліц, хоча сама Гамлет...
    А загалом, вникаючи в соціоніку варто пам"ятати, що тип - це ще не вся людина, а лиш кістяк. І навіть якщо чийсь тип конфліктний, це ще не означає що ви погризетесь, а просто можете не порозумітись.
     
  8. Natalia

    Natalia Well-Known Member

    Відповідь: Соціоніка: тести, визначення типів, обговорення

    Пройшла і я тест - щось між етико-сенсорним (Гюго) і сенсорно-логічним (Жуковим) екстравертами. :girl_smile:
     
  9. bora

    bora Well-Known Member

    Відповідь: Соціоніка: тести, визначення типів, обговорення

    Хм. А як можуть не співпасти дуже загальні описи. Тут же не написано - це та ще сволота. От тоді б всі заговорили - та нє, то точно не я. А все решта - багато співпадає. Чи хтось проти бути вишуканим, розумним, напористим чи яким там?) Кажу ж - постійно другий тип випадає. Певно або наука забагато узагальнює, або тести не того, не достатньо прискіпливі.
     
  10. Natalia

    Natalia Well-Known Member

    Відповідь: Соціоніка: тести, визначення типів, обговорення

    Сволотою хтось в очах якоїсь іншої людини може бути представник будь-якого соціонічного типу... Це ж не риса характеру.
     
  11. bora

    bora Well-Known Member

    Відповідь: Соціоніка: тести, визначення типів, обговорення

    ))) Дякую.
    Чому результат теста не співпадає з наступним - це було запитання.
    Їх потрібно проходити кілька разів?
    Нє, це ніколи не закінчиться ))
     
    Останнє редагування: 9 Листопад 2010
  12. Відповідь: Соціоніка: тести, визначення типів, обговорення

    Я Гекслі. По УСІХ соціонічних тестах, які проходила.
    Але на рахунок цього маю деякі сумніви. Можливо, ми відповідаємо на питання тесту не так, як є насправді, а так, як "правильно". Помічала за собою : запитання "Що вам ближче до душі - велика весела компанія, чи відпочинок на самоті?" Ну як тут не відповісти, що "компанія"? Що я, якийсь відлюдок, чи що..
    Ну і з рештою запитань відповідно. Ми часто підсвідомо обманюємо самих себе, намагаємось бути не тим, ким ми є насправді.
     
  13. bora

    bora Well-Known Member

    Відповідь: Соціоніка: тести, визначення типів, обговорення

    Ніхто ж не зобов"язаний результати тут розміщувати.
    Є запитаня на які завжди даєш однакову відповідь- решта незначні від настрою залежать. Але наука певно б мала враховувати, що людина в однаковій мірі може відповісти будь-як на запитання:

    Це і є асолютно суб"єктивні судження. І що з того є правильним?)) І навіщо удєвітєльній відповідати "так як має бути правильно" якщо вона удівітєльна? ))

    Або

    Бажано і з тим, і з тим. Відповідь залежатиме від того кого зустріла вдень - дурного чи лихого, хто більше допік)) І власну "кращість" ну не дають такими питаннями проявити))

    В моєму, випадку між двома реченнями ставиться "але".)) В кого нє? Не люблю, але мушу якщо людині ніяк інакше не дійде. Що обирати? ай ну його.

    Зрештою якщо пояснень немає, то неважливо. Просто тести не сходяться. ХЗ, можливо на серйозніші не натрапила.
     
    Останнє редагування: 9 Листопад 2010
  14. Natalia

    Natalia Well-Known Member

    Відповідь: Соціоніка: тести, визначення типів, обговорення


    Ну так, щось не дуже об"єктивні ці тести. Про себе можу сказати, що співпало тільки дещо з реальністю. Чи то я теж не завжди відверто відповідала. :dntknw:
     
  15. Oddly

    Oddly Well-Known Member

    Відповідь: Соціоніка: тести, визначення типів, обговорення

    ну, ви однозначно ектраверт, швидше за все раціонал, і ще логіка і сенсорика - найімовірніше вам характерні
    детально не заглиблююся, але ви, мабуть, все-таки не Гюго
    або Штірліц, або Жуков однозначно
    це - якщо зіставити характеристики трьох визначених за тестом типів.
    але на мою скромну думку - за типами дописів, які я у вас читаю кілька років - я би так і подумала -
    Штірліц, тобто Адміністратор, тобто логіко-сенсорний екстраверт
    але, звісно, я вас не знаю. і це таке моє особисте враження.
    може, це допоможе вам ще поритися в осписах і в собі
     
  16. bora

    bora Well-Known Member

    Відповідь: Соціоніка: тести, визначення типів, обговорення

    Оце лежу хвора, читаю і тут як почну реготатись))) Гаааарно)
    Дякую за гарний настрій)) Але Гюго якось лагідніше звучало)))
     
  17. Капризуля

    Капризуля Well-Known Member

    Відповідь: Соціоніка: тести, визначення типів, обговорення

    О, моя улюблена темка ожила:clapping: Страшенно хочеться когось протипувати! Давайте будемо визначати типи різних відомих людей. От наприклад, хлопці з програми ПрожекторПерісХілтон (думаю всі бачили). Їх типувати буде порівняно легко, бо ми бачимо їх у спілкуванні і, як мені здається, щирими.Я думаю:
    - Цекало - сенсор, етик, інтроверт, скоріш за все Дюма;
    - Ургант. на рос. соціонічних сайтах пишуть, що Гекслі. Але він не може бути етиком з такими колючими жартиками. Може Джек чи Дон Кіхот?
    - а от Мартиросян етик, він часто загладжує різні незручні моменти і робить це дуже непомітно. Думаю, Гекслі або Гамлет
    - Свєтлаков - то для мене суцільна загадка. А з усієї соціоніки для мене найнезрозуміліші Габени, тому він Габен, імхо (ось така у мене залізобетонна логіка:girl_haha:)
    ну, приєднуйтесь. Не хочете цих, давайте когось іншого, дуже не хочу щоб темка знов заглохла:girl_flirt:
     
  18. Oddly

    Oddly Well-Known Member

    Відповідь: Соціоніка: тести, визначення типів, обговорення

    а чому? це ж у нього робота така - колючі жартики говорити. а в реальному спілкуванні, може, і ого-го який етик.
    я чомусь думаю, етикам легше навчитися вдало жартувати - бо вони тонше відчувають, коли можна і як

    надіюся, Ургант не Джек. бо він мені так імпонує. і саме через це - мабуть, все-таки Джек... сподіваюся, ви ще не втратили хід моїх думок ))))
     
  19. Капризуля

    Капризуля Well-Known Member

    Відповідь: Соціоніка: тести, визначення типів, обговорення

    ага..., ясненько =))) це Джек Ваш "напівдуал". І ще, якщо він таки Джек, то з Цекало в нього конфлікті стосунки, а це дуже помітно в передачах. Ургант одразу затикає Сашку. Хоча, з іншого боку, це може такі продумані ролі.
    Ургант, напевно, не може не подобатися, незалежно від соціотипів:girl_tender:.
     
  20. Oddly

    Oddly Well-Known Member

    Відповідь: Соціоніка: тести, визначення типів, обговорення

    ну, так, напівдуал - тому на нього краще тільки по телевізору дивитися.