Соціоніка: тести, визначення типів, обговорення

Тема у розділі 'Ой у Львові на базарі', створена користувачем Lady_Opium, 14 Листопад 2009.

  1. Капризуля

    Капризуля Well-Known Member

    Відповідь: Соціоніка: тести, визначення типів, обговорення

    а чому? я так люблю своїх напівдуалів, то для мене наймиліші люди, і спілкування, проведення часу з ними приємне
     
  2. Oddly

    Oddly Well-Known Member

    Відповідь: Соціоніка: тести, визначення типів, обговорення

    ну, процес спілкування з напівдуалами, може, цікавий і корисний - але в кінцевому результаті - нуль результату. в мене саме такий досвід.

    коротше, напівдуал, може, і добре, але не в особистих стосунках.

    це як нести камінь на гору - м"язи підкачуєш, краєвиди цікаві побачиш, а на самій горі вершина гостра - і камінь той нікуди поставити, вні знов вниз падає - бабах!
    але вершина то заманлива! і знов той камінь несеш - може, іншою дорогою, може стежка пологіша, може сонце на цій стороні менше пече - а вершина то знову така сама безперспективна. і знов - бабах!
    і в принципі, можна пристосуватися. взуття зручніше взути, раціональніші способи носіння каменю вигадати, багато корисного взяти по дорозі. головне, щоб камінь той тебе під себе не підм"яв і не роздавив зрештою.
    і що? в чём смысл жизни, брат?

    такі-от в мене висновки
     
  3. Mokka

    Mokka Well-Known Member

    Відповідь: Соціоніка: тести, визначення типів, обговорення

    В мене за цим тестом
    http://www.socionika.info/test.html
    вийшло, що я Єсєнін. Що можу сказати,
    додати нічого :)
     
  4. Капризуля

    Капризуля Well-Known Member

    Відповідь: Соціоніка: тести, визначення типів, обговорення

    Про соціоніку з гумором:biggrin:

    Звідси:
    http://www.humo.ru/
     
  5. Lizza

    Lizza Member

    Відповідь: Соціоніка: тести, визначення типів, обговорення

    ще не дочитала всю тему до кінця, але мушу сказати, що підтримую на 100% "попереднього оратора":girl_crazy: я Габен, мій перший чоловік -Джек Лондон. В те що ми колись не будемо разом не зміг би повірити ніхто з тих, хто нас знав,в т.ч. і ми самі. Наші стосунки відразу були такі, ніби ми разом вже 1000років . А це знаєте розслаблює.. і не сприяє руху уперед. а життя як відомо це рух, бажання щось змінювати і змінюватись самому.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  6. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    Відповідь: Соціоніка: тести, визначення типів, обговорення

    знадобилося напевно до року часу, щоб я знашла свій тип (помагали і друзі і незнайомі інтернет-персони).. а все через ті субєктивні описи і тести...
    визначили, що Джек Лондон... правда довелося перечитати трохи більш "наукової" соціонічної літератури, бо по тих всіх жартівливих описах, Джек змахує на одержимого грішми...)))
    не памятаю, чи вже писала про це, але соціоніка це не наука насправді... от запитала одного викладача з психології про неї, то та казала, що соціоніка не відповідає всім вимогам науки... тому в інституті психології її серйозно не розглядають, лише як любительський тест:)

    ---------- Додано в 18:00 ---------- Попередній допис був написаний в 17:49 ----------

    знаю людину яка займається соціонікою більше 5 років... каже, що свій тип визначав дуже довго... і весь час його збивали отакі відомі соціоніки які йому приписували купу всякої балабурди (майже як гадалка: що в нього проблеми в сімї і через те він зараз не такий, яким би мав бути.. типу прихований екстраверт, а не інтраверт)...

    а щодо стосунків... нафіга приписувати свої промахи соціоніці... в людей можуть бути дуальні стосунки, але один в парі просто погана людина.. і навпаки, може бути ревізія чи контроль, але люди терплячі і йдуть на компроміси
     
  7. Abraira

    Abraira Чорний пояс по хендмейду

    Відповідь: Соціоніка: тести, визначення типів, обговорення

    Вчора робила ті тести, розуміла, що нещиро відповідаю, бо не виходило нічого нормального. Сьогодні стан прибитий, думати немє сил.... от і сіла робити тест, де думати не треба :) Вийшло!!!!
    Интуитивно-этический экстраверт - "Советчик" (Гексли, ENFP)
    99% чисто про мене, аж дивно читати, якось так все по полицям розкладено. І дуже гарні поради, якраз для мого теперішнього стану.
    Я колись цікавилася соціотипами, але це було років 7-8 тому, і от що, соціотип в мене змінився. В інституті я визначила себе як "Дон Кіхот", тобто була логіком, стала етиком, а інтуітивним екстравертом лишилася.
     
    Останнє редагування: 6 Грудень 2010
  8. Руда Лисиця

    Руда Лисиця Шопоголік :-)

    Відповідь: Соціоніка: тести, визначення типів, обговорення

    Abraira,
    соціотип не змінюється - він на все життя один. Просто різні ситуації впливали на Ваш стан, і тому різні варіанти були.
     
  9. Abraira

    Abraira Чорний пояс по хендмейду

    Відповідь: Соціоніка: тести, визначення типів, обговорення

    тоді, певно я колись невірно визначила..... але зараз констатую, що таки сильно змінилася з того часу....
     
  10. Руда Лисиця

    Руда Лисиця Шопоголік :-)

    Відповідь: Соціоніка: тести, визначення типів, обговорення

    по-правді кажучи, Ви мені більше з фотографій нагадуєте Єсєнінку. Саме так.
    Прочитайте - може Ваше? http://www.esenin.org/opisaniya/esenin/esenin-e.-zamanskaya.html
     
  11. Abraira

    Abraira Чорний пояс по хендмейду

    Відповідь: Соціоніка: тести, визначення типів, обговорення

    Та яке :) нє мойо :) Гекслі я:girl_curtsey:
     
  12. Руда Лисиця

    Руда Лисиця Шопоголік :-)

    Відповідь: Соціоніка: тести, визначення типів, обговорення

    ну то значить я помилилася)))
     
  13. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    Відповідь: Соціоніка: тести, визначення типів, обговорення

    Ви дуже яскравий приклад Гекслі:)
    Єсеніни інтраверти, а ви екстраверт...
    щодо Дон Кіхота, то це дууууже часто люди, що або займаються наукою або хоча б люблять всяку теоретичну, наукову, філософську інформацію.. коли інші починають будувати карєру, Дони часто перебувають ще в пошуках себе чи ще чогось...
     
  14. bora

    bora Well-Known Member

    Відповідь: Соціоніка: тести, визначення типів, обговорення

    Ейчарівці після надцяти тестів поставили мені діагноз - Джек Лондон (ЛІЕ). От тепер думаю як з цим жити))) по опису ніби пасує. але дуал мене лякає.:)
     
  15. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    Відповідь: Соціоніка: тести, визначення типів, обговорення

    Вперше пройшла тест такого типу і, вуаля, я - Наполеон:cool:
    Не з всім дуже згідна, але цей опис: "Благодаря своей инициативности и требовательности довольно часто разочаровывается в объектах своих чувств. Те оказываются «не такими», недостаточно понимающими порывы его души." 100 % про мене:)
     
  16. tegusigalpa

    tegusigalpa Well-Known Member

    Відповідь: Соціоніка: тести, визначення типів, обговорення

    Тест на психопатію:
    http://nazva.net/761/
     
  17. Zuzulka

    Zuzulka Well-Known Member

    Відповідь: Соціоніка: тести, визначення типів, обговорення

    ясно, я псих, але не настільки... :)

    згадала про соціоніку і ще раз пройшла тест.. досі Дж. Ламберт (Порадниця) вона же Гексля... але сильно тим не переймаюсь.. мені добре в моїх конфліктних (скоріше за все.. хоча.. тре підсунути тест:) )стосунках і щаслива вже два роки)
     
    • мімімі мімімі x 1
  18. Virchuk

    Virchuk Well-Known Member

    Відповідь: Соціоніка: тести, визначення типів, обговорення

    Я колись проходила тест, то написало мені, що я Штірліц. Але я зараз би ще раз протипувалась.
     
  19. Руда Лисиця

    Руда Лисиця Шопоголік :-)

    Відповідь: Соціоніка: тести, визначення типів, обговорення

    тести вони дуже неточні...я саме гамлет-гамлет, хоча і з підтипом штірліца. то в тесті мені завжди видає штірліца
     
  20. Divchyna vesna

    Divchyna vesna Юна фіялка

    Відповідь: Соціоніка: тести, визначення типів, обговорення

    Пройшла три тести, посилання на які тут були. По всіх трьох я - Логико-сенсорный экстраверт (ЛСЭ) — Администратор (Штирлиц)