Сонцезахисні креми

Тема у розділі 'Чарівне люстерко', створена користувачем Kasia, 7 Липень 2009.

  1. Vероніка

    Vероніка Never give up

    Відповідь: Сонцезахисні креми

    Аналогiчно, проблем з Бiоконом нiколи не мала. Користуюсь факторами 15-25, досить легка текстура, мені добре пiдiйшов.
     
  2. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Сонцезахисні креми

    я беру nivea - мащу себе і дитину
    залежить яка шкіра - я загораю ледь-ледь, з нижчим фактором згораю на помідор. Отой загар що виходить тримається дуже довго, хоча мені це небажано, я люблю бути біла.
     
  3. Kosmetychka

    Kosmetychka New Member

    Відповідь: Сонцезахисні креми

    Не маю нічого проти Біокону, проте це ще раз підтверджує, що ми всі різні (не забуваємо про індивідуальну непереносимість). Можна прочитати 100 позитивних відгуків про засіб, а тобі він не підходить:sad:... Мені і крем від Filorga не підійшов:girl_cray: Але чомусь аптечна косметика викликає більшу довіру, хоча розумію, що це також маркетинговий хід, власне для більшої довіри.
    Цікавий огляд сонцезахисних засобів http://kosmetista.ru/blog/concilium/4782.html
     
  4. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    Відповідь: Сонцезахисні креми

    маю Ля рош-посей в спреї :y:
     
  5. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    Відповідь: Сонцезахисні креми

    А де замовляли?...Шукаю щось дійсно хороше для меншенького.
     
  6. Kosmetychka

    Kosmetychka New Member

    Відповідь: Сонцезахисні креми

    Замовляю з сайту французької інтернет-аптеки.
    Для маленького придивіться до засобів Mustela
     
  7. MorsImmortalis

    MorsImmortalis мирний атом

    Відповідь: Сонцезахисні креми

    а я взагалі не можу користуватись аптечною косметикою, тою, що готується на воді з джерел, типу Vichy, Avene та ін. в тій воді є мінеральні солі, і в мене від того діла ТАКІ прищі вилазять, шо ужас:girl_sad: (хоча за звичайних умов їх вже давно нема, ше десь з років 16)
     
  8. Kosmetychka

    Kosmetychka New Member

    Відповідь: Сонцезахисні креми

    Ну, до аптечної косметики належить ще дуже багато інших достойних марок:girl_yes2:. Але я твердо підтримую свою точку зору, поки не спробуєш сам - не будеш знати. Тобто, можна перефразувати приказку: "Краще один раз попробувати, ніж сто разів прочитати":xaxa:. На жаль, в Україні не так легко випросити пробники в тих самих аптеках.
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Mazerati

    Mazerati Well-Known Member

    Відповідь: Сонцезахисні креми

    Мені для лиця дуже сподобався захист від Clarins. Він дуже рідкий і тому легко наноситься. Нежирний, шкіра після нього якась гарна така. Навіть чоловік на морі зацінив, хоч не любить страшно на обличчя нічого мазати.
    [​IMG]
    З дешевших мені особисто ще Neutrogena підходить.
     
  10. MartaKas

    MartaKas Well-Known Member

    Відповідь: Сонцезахисні креми

    Вже років мабуть 5-6 користуюсь - CAPITAL SOLEIL Капіталь Солей - Зволожуюче молочко SPF 50+ для обличчя і тіла від Vichy і не маю жодних проблем і захищає добре і загораєш з ним нормально. Перед тим якось купила Нівея засіб - то так згоріла, що ніколи не забуду - з лиця шкіра клаптями злазила - більше не експериментую.
     
  11. fiesta

    fiesta Well-Known Member

    Відповідь: Сонцезахисні креми

    Купила дитині крем від сонці від Ла Рош Позе. А як щодо дитячого засобу для шкіри після сонця - Треба Теж підібрати якийсь особливий кремчик?
     
  12. arushka

    arushka завжди досягаю мети

    Відповідь: Сонцезахисні креми

    Просвітіть мене, чи існують сонцезахисні тональні креми?
    Перед виходом з дому весною-літом наношу на лице крем з SPF 50, потім тональний і якесь воно мені затяжке, як театральний грим.
    Як можна спростити?
     
  13. AilataN

    AilataN жива

    Відповідь: Сонцезахисні креми

    а тоналки хіба не мають СПФ? мені здається що всі тональні є сонцезахисними..
     
  14. arushka

    arushka завжди досягаю мети

    Відповідь: Сонцезахисні креми

    мій Ланком має SPF12, а я потребую власне 50
     
  15. Veselka alj

    Veselka alj New Member

    Відповідь: Сонцезахисні креми

    Дівчата купила собі сонцезахисий крем ХоліЛенд Санбрела (Ізраїль), він сонце захисний з тоном SPF 36, дуже рівно лягає, адаптується під колір шкіри, має зволожуючу дію, підходить для будь-якого типу шкіри.Дуже задоволена, правда він не з дишевих, але на шкірі обличчя неварто економити, а то я минулого року з економила, і дістала пару пігментних плям, того року вирішела не економити, як то кажуть скупий два рази втратить.
     
  16. kolybeljka

    kolybeljka New Member

    Відповідь: Сонцезахисні креми

    Я придбала від Віші для себе і дитини креми-спреї з spf 50 ще й дали в подарунок олійку з spf 30 (така акція є в деяких аптеках).
     
  17. NutkaNezabudka

    NutkaNezabudka Well-Known Member

    Відповідь: Сонцезахисні креми

    Не раз чула, що краще користуватись дитячим кремом для засмаги, бо начебто він не шкідливий (чи хочаб менш шкідливий) і не викликає алергії...чи дійсно так?
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Farbovana

    Farbovana Метушлива та непосидюча)

    і я таке чувала :girl_smile:
    От наприклад , я сама згораю швидко.
    Хотіла собі підібрати якийсь захисний кремчик , але глянула на ті що у Ватсонсі (ціни в основному по 100 грн з копійками ).Трохи дорогувато...:girl_cray:
    Що можете порадити щоб і до 80 грн і для світлої шкіри.Можливо дитячі чи в аптеці краще попитатися, бо так то в аптеках не бачила.
    Мала одну олійку від Нівеа- зіпсувалась.
    А ще може це не в цю тему, чула таке десь - щоб засмага чіплялась , можна спробувати обприскувати себе підсоленою водою, або водою з кількома краплями оливкової олії.
     
  19. NutkaNezabudka

    NutkaNezabudka Well-Known Member

    Я собы купила з корейськоъ косметики з SPF 50. Дуже чудовий крем [​IMG] він саме дитячий. І економний доречі також
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  20. Farbovana

    Farbovana Метушлива та непосидюча)

    а де такий можна купити, підкажіть?:girl_smile:
    просто все стандартне - Біокон, ціни кусаються.