Сонячний обмін

Тема у розділі 'Форумні обміни', створена користувачем Музик, 16 Травень 2014.

  1. Карінчик

    Карінчик мамуся трьох діток

    Відповідь: Сонячний обмін

    А я вже свій подаруночок отримала!!!! Так настрій підняли з самого ранку!!!! Дуже дякую! хоч і незнаю від кого
     
  2. smugastik

    smugastik Well-Known Member

    Відповідь: Сонячний обмін

    Тиждень почався з приємних сюрпризів. Отримала подаруночок від чарівної форумляночки, дуже вдячна за чудовий подарунок, який підняв настрій на цілий тиждень. ДЯКУЮ !!!:girl_dance:
     
  3. tiramiska

    tiramiska цинічна бандерівка

    Відповідь: Сонячний обмін

    Моя форумлянка мала б сьогодні отримати подарунок з НП. Правда, телефончика вона свого не залишила, але я трохи пошпійонила :ninja:
    Дуже надіюсь, що сподобається подарунок і листівка...Ну, з нею я трохи, як завжди, напартачила :)
    Ще зрозуміла, доки підписувала її, що каліграфія у мене кульгає :) Три рази переписала, а букви і далі стрибали :girl_crazy:
    Ох, вже ця ера - інтернету
     
  4. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Відповідь: Сонячний обмін

    Так, я вже все докупи зібрала, купила веееличезну коробку (якщо не зможу її зменшити, пробач, моя форумлянко, менших на пошті не було), а тепер сиджу і думаю, як то відправляти, щоб зберешти подарунковий вигляд. Якщо не знайду пристойного кур'єра, поїде подаруночок через НП.
     
  5. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    Відповідь: Сонячний обмін

    Ура!!! Я отримала вже! Дуже дякую за сонячне свято в трохи похмурий день! Своє сьогодні відправлю!
     
  6. hrystusja

    hrystusja Well-Known Member

    Відповідь: Сонячний обмін

    Ура-ура. Повідомлення з пошти прийшло. Сподіваюсь це подаруночок)) Чекаю не дочекаюсь)).
     
  7. Ljus6ka

    Ljus6ka Well-Known Member

    Відповідь: Сонячний обмін

    Дорога моя форумляночко, ти не думай, що я про тебе не згадувала, я весь час відколи отримла твій нік думала над подарунком і над тим чим тебе потішити, твій подаруночок вже готовий зараз побіжу його відправляти. Я сподіваюся , що хоч трішки він тобі сподобається і принесе такий обіцяний сонячний настрій, якщо відкривши коробочку Ти посміхнешся, я буду дуже цьому рада.
    А також хочу написати декілька слів своїй дарувальниці. Моя мила дарувальнице мені так незручно перед тобою, я лише сьогодні зайшла на форум і побачила , що ще 8 числа куратори написли мені ПП, аби я дала свій номер мобільного, а я така засранка тебе підвела і ти певно мала трохи клопіт, Пробач і не ображайся на мене. Мені ще повідомлення з пошти не приходило , але я з нетерпінням чекаю.
     
  8. Rostuslavchuk

    Rostuslavchuk Well-Known Member

    Відповідь: Сонячний обмін

    тако тихенько шепну, не всі)))) знову мій звіт буде неповним, бо старший синулік з татком швиденько злопали солодку частину подарунку (мама ж не їсть, то вирішили що то для них райська насолода) , навіть коробочку викинули)))) І то вже не вперше;)

    свій фотозвіт нарешті тільки що відправила на електронку. Вибрала ніби найкращу фотку, якби щось було не зрозуміле, то організатори відпишитесь, іншу скину.
     
  9. Burberry

    Burberry Well-Known Member

    Відповідь: Сонячний обмін

    І я вже з подарунком:), дякую дуже!Скажу так: він не жовтий, а золотий:)І тільки тепер я допетрала, що це ще й ручна робота)
     
  10. Mammy

    Mammy Well-Known Member

    Відповідь: Сонячний обмін

    Ну що ж, мали ми з дітками урочистий похід за подарунком-секретом, як сказав синочок. Це просто супер))) я дуже вдячна!!! Стільки корисних і цікавих речей! Але так як подарунок- секрет ;) то мовчу)) Дуже-дуже дякую!

    Надіслано від мого LG-E425, використовуючи Tapatalk
     
  11. Pulupjak

    Pulupjak Active Member

    Відповідь: Сонячний обмін

    І ми сьогодні з подарунком! Урааа! Настя не дала з пошти вийти, ще там відкривали-заглядали:), а там!...)

    Дуже дякую своїй формуляночці за такі чудесні подаруночки і подарований настрій! Тільки признавайся дорогенька дарувальнице хто ти, я здогадуюсь, та все ж краще точно знати.

    Надіслано від мого GT-S7272, використовуючи Tapatalk
     
  12. Gorda

    Gorda Well-Known Member

    Відповідь: Сонячний обмін

    Я вже також отримала свій подаруночок :girl_curtsey:. Дуже-дуже задоволена. Дякую тобі форумляночко, за такий гарний подарунок, і особисту доставку. Я трохи розгубилась коли ти прийшла. І хотіла запросити на каву, але вибач, що не змогла, бо мені треба було іти на зустріч. Дуже-дуже перепрошую за це. Надіюсь що ти не образишся. :girl_smile: Дякую ще раз.
     
  13. Seshat

    Seshat Альфа-баклажан

    Відповідь: Сонячний обмін

    Відправила. Совість чиста:)
     
  14. Galin Max

    Galin Max Member

    Відповідь: Сонячний обмін

    Це була я :) Дуже рада, що сподобалися подаруночки!
     
  15. irushka

    irushka Well-Known Member

    Відповідь: Сонячний обмін

    Ю-ху, я вже з подаруночком і наїлася мила :). Дарувальнице моя, дуже-дуже-дуже дякую за таку приємність і гарні та потрібні речі!! От тільки листівочки не знайшла, тому не знала хто ж то таки моя дарувальниця, аж поки не відкрила баночку з пахучими-препахучими цукерками і не вкусила одного ;):girl_crazy:. Тепер знаю хто мене так ощасливив, дякую і великі цьомки!!!
    І свій подаруночок відправила сьогодні, тож моя форумлянка найпізніше в середу повинна його отримати. Сподіваюсь, все доїде цілим.
     
  16. хельга

    хельга Найгарніша форумляночка

    Відповідь: Сонячний обмін

    Я щойно відправила посилочку. Дуже вибачаюсь, що в останній день, але то моя помилка - дотягнула до останнього дня. Надіюсь то не порушення.

    І коли несла посилку своїй дарувальниці на пошту, прийшло повідомлення, що і моя посилка на пошті :)

    Отримала чудовий подарунок - все точно підібрано, все для мене - чудові патріотичні котики до моєї котячої колекції, класна шоколадка, модна листівка і прикольна штука для морозива, яку я вже давно собі відмітила для покупки. Моя дарувальниця справжній агент - все про мене знає :)
     
  17. Іспанка

    Іспанка Super_lovely Moderator Команда форуму

    Відповідь: Сонячний обмін

    Моя форумляночко, я про Тебе пам"ятаю;) Мала сьогодні Тебе ощасливити, але здоров"я мене підвело:sad: Але я виправлюся:)
    А я все бігаю до скриньки, а там порожньо:sad:
     
  18. Gorbywka

    Gorbywka Форумна Орхідейка

    Відповідь: Сонячний обмін

    чемно чекаю, і я . Щодня перед роботою провіряю скриньку.А пише мені не пошта, а комуналка з рахунками
     
  19. Khrystik

    Khrystik Хороша дівчинка :)

    Відповідь: Сонячний обмін

    і я вже з подарунком!:girl_dance: все надзвичайно класнюче і я така-така-така щаслива! ВЕЛИКЕ ДЯКУЮ:girl_curtsey:
    [​IMG]
     
  20. Sera

    Sera Я хотіла не зовсім так. Та це те, що я хотіла.

    Відповідь: Сонячний обмін

    Прийшла хвалитися.
    Написала мені смс моя дарувальниця і завтра хоче завітати в гості:girl_spruce_up: