Сортування сміття

Тема у розділі 'Хатні клопоти', створена користувачем ГаЛоЧкА, 18 Січень 2017.

  1. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Поділіться, хто і як організував сортування сміття: відра, ящики, сумки і т.д. Де? На балконі, в кухні, в коридорі? Цікавить організація в малогабаритній квартирі. Якось смутно уявляю де і як це все розмістити, щоб і зручно, і не заважало. Але дуже хочу почати. Це ж треба виділити ємності для різних видів: органіка, пластик, скло, метал, папір... Я поки тільки батарейки і корки від пляшок здаю окремо. Ну і пластик викидаю в контейнер для пластику. Все решта йде разом.
     
  2. fiesta

    fiesta Well-Known Member

    Хтось має цікавий смітник для сортування сміття?
    Який у вас?
    Де купляли?
    image.jpg
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. rununkulos

    rununkulos Well-Known Member

    Замітила, що не знаєте куди дівати консервні банки? Це ж метал.
    Сама не вірили,бо це була чоловікова ідея збирати кришки з закруток, металеві корки, з консерв і навіть кришки з-під дит.харчування(в нас - це гори пляшок яготинського йогурту). Живем за містом в особняку, ящик з тим добром є де ставити. Від осені назбиралось добряче, в баки викинути практично ніде, а в пункт прийому-без проблем.
     
  4. Syriya

    Syriya New Member

    А у Львові скло десь можна здати? Назбиралось купа різних плящечок, битих чащечок. Таке переробляють?

    Надіслано від мого GT-S7272, використовуючи Tapatalk
     
  5. Magnoliya

    Magnoliya Well-Known Member

    бачила вивіску про прийом битого скла біля Янівського кладовища на території Азов-Галичини
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    • Подобається Подобається x 2
  7. Liinna

    Liinna New Member

    Ми намагаємося переробляти сміття своїми силами. У пластикових пляшках ми в принципі намагаємося не купувати продукти. Органіку - в компост. Все що можна спалити - спалюємо. Інша тара пристосовується в побуті.
     
  8. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    побачила в ікеї УТРУСТА, висувна таця, в яку вміщаються різні варіанти відерок для сортування відходів. є різні комбінації, 1 сер+2малих, 1 більше сер + 1 мала, 1 велике, 2 середніх відерка, хтось ставить дві таці зразу. мало б бути зручно
    02a8d4c8249b24ee9d8dc172ef3df689.jpg
     
    • Подобається Подобається x 2
  9. ruda kishka

    ruda kishka Well-Known Member

    Думаєте це для екології краще?
     
  10. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Зважаючи на проблему зі сміттям у Львові, я вважаю, що то таки кращий варіант на сьогодні.
     
  11. Olga Letsdance

    Olga Letsdance Well-Known Member

    А де приймають ганчір"я (не одяг на благочинність, а саме шмати). По карті на Грунтовій, але я там не буваю
     
  12. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Маю питання
    - метал йде в загальний бак чи окремо? Бо у нас немає на смітнику для нього ємкості.
    - з подивом дізналась, що пакети від соку не йдуть в папір-картон. А куди?
     
  13. marianast

    marianast Well-Known Member

    Салфетки, паперові рушники, туалетний папір -то в органіку? В мене того добра пів відра щодня, вони ж швидко перегнивають, правда?
     
  14. Borsychok

    Borsychok мамуська-пампуська

    а хіба нема окремого контейнера на папір?
    --- дописи об"єднано, 21 Червень 2017 ---
    1469795675-5310.jpg
     
  15. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Теж так думаю, вони ж вже брудні і мокрі, та і перегниють швидко.
    Серветки, паперові рушники, тулетний папір - це вже вторинна переробка паперу. Більше його переробляти не будуть.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  16. Руда Лисиця

    Руда Лисиця Шопоголік :-)

    дивна картинка, насправді тетра-пак не переробляють в нас (здається лише одне підприємство на східній Україні це робить). Вони містять пластик і фольгу. До речі, пачки від Молокія якраз не тетра пак, їх можна сміливо кидати до паперу, вони переробляються.
     
  17. marianast

    marianast Well-Known Member

    В паперовий посуд теж в папір не кидати. Він не йде на переробку. Куди тоді? В пластик? Стаканчик від кави, наприклад?
     
  18. Colombina1982

    Colombina1982 Well-Known Member

    Теж хочу таке відро, але ще в наших магазинах не зустрічала.
    Суперові контейнери, але і ціни вбивчі, на жаль...
    Знайшла статтю на тему сортування, то ціла наука — викидати все, як належить.. хоч над смітником пам'ятку чіпляй..
    Львів’ян закликають сортувати сміття
     
  19. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    ну можна знайти чи зробити просто стаціонарну рамку під різні контейнери. тоді дешевше буде. просто контейнери ікеа мають максимум користі при мінімальних розмірах.просто кілька круглих відер займають СТІЛЬКИ місця,жах!
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  20. fiesta

    fiesta Well-Known Member

    [​IMG]
    [​IMG]
    Перше фото з нету. Але на практиці не уявляю ті смітники на стіні
    Друге - Ікеа sortera. Зручно, що один на один можна ставити і доступ до смітника лишається. І ціна не космос.