Сортування сміття

Тема у розділі 'Хатні клопоти', створена користувачем ГаЛоЧкА, 18 Січень 2017.

  1. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    дівчата, хто куди буде здавати сортоване сміття-давайте тут писати..
     
  2. ruda kishka

    ruda kishka Well-Known Member

    З фб
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Руда Лисиця

    Руда Лисиця Шопоголік :-)

  4. podolyanochka

    podolyanochka Well-Known Member

    До чого відносити тетра пак? Пластик чи папір?
     
  5. synuchechka

    synuchechka Well-Known Member

    Так окремо, у Львові здається не переробляють, в Харкові вроді переробляють.
    Є тут хтось хто на балконі компосту є органіку?
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  6. solana rok

    solana rok Well-Known Member

    Цікаво побачити тут таку тему) Щодо ящиків для сортування і куди відсортоване можна дівати Зелена коробка - Сортуй відповідально . Думаю, то зараз класний варіант


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 2
  7. iragonzales

    iragonzales В декреті

    Ще трішки інфо про сортування. 20170630_152609.jpg
     
    • Корисно Корисно x 2
  8. Borsychok

    Borsychok мамуська-пампуська

    19748904_1506022346116857_5010304763199251440_n.png
    мені цікаво, чому підгузники в органічні відходи треба викидати. Вони ж довго розкладаються
     
  9. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    для мене це також дуже дивна класифікація, в мене складається враження що останні три пункти органічних відходів, не дуже органічні...здається що вони мали б бути під рискою (тобто не є органічними відходами). Бо чи брудний пластик, чи чистий, він не буде розкладатись так само, як і харчові відходи.
     
  10. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    Всюди закликають сортувати сміття, і буквально вчора йшла викидати сміття, пластикові пляшки окремо, інше в окремому пакеті, і тут підходить двірничка 9в тій оранжевій формі, коротше якась що відповідає за ті смітники і каже "А чого то ви окремо пляшки кидаєте, та ми ж то все потім в один бак кидаєм, просила не кидати окремо пластик, скло, а все разом. Я трохи в шоці була, для чого ж тоді ті окремі контейнери? Я то спитала. Вона сказала що "Та ми все разом потім зсипаєм і вивозим, не морочте собі і нам голову". Це взагалі нам до нормального сортування ще далеко :girl_crazy:
     
    Останнє редагування: 7 Липень 2017
  11. Syriya

    Syriya New Member

    Чемно декілька місяців збирала пакетики-маєчки, сортувала по кольорах, + назбиралось упаковок з підгузків, невикидала в надії, що знайду, де здати. Нарешті вибралась, поіхала на Балабана то всьо здати. А дзуськи, таке там не приймають, одне розчарування...
     
  12. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  13. flame

    flame невгамовний експериментатор

    скоро буде дуже актуально
    49336114_1076391099210539_8409966374146801664_n.jpg
     
  14. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Дівчатка, таке питання: утилізація ліків та мед засобів (шприців, ампул і тп), як, де і чи є в нас таке?
     
  15. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Для фізичних осіб немає.
     
    • Корисно Корисно x 1
  16. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Куди можна здати відпрацьовану автомобільну лампочку (ту, що вставляють в фари)?
     
  17. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Розкажіть мені, що ви робите з некондиційним одягом - перерозтягнуті светри, дірочки чи зіпране. Знаю, що закордоном рекомендують порізати на шматки, набити наволочку і віддати в собачий притулок як матрацик. А в нас що?
    Я вже і так і сяк апсайклю одяг, перевикористовую, але відходи все одно є, і я зависаю, бо зараз якраз 10 років проходить, і як би я не прала і не скакала довкола, є одяг який просто не придатний і треба заміняти, а це з 2 людей × дитяче - добряча купа.

    Про оселю і тд не пишіть, вони не переробляють більше (раніше збавали на переробку на тканину, щ яких ті сірі устілки роблять, якщо я правильно зрозуміла)
     
  18. Руда Лисиця

    Руда Лисиця Шопоголік :-)

    просто віддати в собачий притулок - дуже навіть робочий варіант.
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Так як в селі у нас тут поки з сортуванням печаль :sad: то збираю в коробку макулатуру, сподіваючтсь потім комусь хто має машину "підкинути" у Львів. Для пластику є в селі контейнер від АВЕ. І от нині осінило мене, що в мене ж дике поле 100 метрів практичновід хати :)
    Може, то собі компостну ямку для органіки десь придумати? Вже мене менше совість мучитиме :girl_smile:
    Хто практикував таке для органічних відходів? Підкажіть як би то краще і пристойніше організувати?
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. marianast

    marianast Well-Known Member