Спільна молитва - молимося разом! - 2

Тема у розділі 'Філософські та релігійні посиденьки', створена користувачем natorella, 5 Квітень 2012.

Статус теми:
Закрита.
  1. iriwa

    iriwa Особлива мама

    Відповідь: Спільна молитва - молимося разом! - 2

    Прошу молитви за ненароджене дитятко. Мама колись давно зробила аборт... 4 роки тому мені розповіла... а я ніяк не можу заспокоїтися,все мені те маля не йде з голови. Пам"ятаю як в дитинстві страшно хотіла братика... Краще мама мені б цього не розповідала. Тепер як от подумаю що могла мати брата, якого любила б понад усе на світі, так тяжко стає...Останніми днями щодня про це думаю, душать сльози... Незнаю чому так, але ніби шось обірвалося всередині.
     
  2. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    Відповідь: Спільна молитва - молимося разом! - 2

    Прошу про молитву за Ірину та Тарса. Дуже важкий тиждень, що не день то неприємності.
    Дякую всім небайдужим
     
  3. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: Спільна молитва - молимося разом! - 2

    Дуже прошу за Юляську (Юлія -Анна) горить дитина, гаряча як кипьятильник. Вперше в житті не можу збити температуру... і дай Боже щоб це не була корь ( бо наразі симптоми як по книжці), і щоб пошвидше якось ми з цього вилізли....
     
  4. Sertce

    Sertce Member

    Відповідь: Спільна молитва - молимося разом! - 2

    Прошу молитви за здоров'я і добру долю мого сина Богдана. У нього сьогодні День народження. Неxай він буде здоровий, щасливий, а Бог неxай завжди його оxороняє. Дякую.
     
  5. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Спільна молитва - молимося разом! - 2

    ДУже прошу про молитву за мого чоловіка Юрія. Щоб Бог допоіміг йому, додав впевненості і сил і щоб йому вдалося те, чого ми так прагнемо зараз... Дякую.
     
  6. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: Спільна молитва - молимося разом! - 2

    всям дуже вдячна... ніч ми таки пережили, температуру вдалось збити, і це в нас не корь.
     
  7. Януся

    Януся Well-Known Member

    Відповідь: Спільна молитва - молимося разом! - 2

    Прошу молитви за донечку Яну. Кашляє... Щоб швидше кашель пройшов. Дякую!
     
  8. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Спільна молитва - молимося разом! - 2

    Дівчата, дякую вам, дякую Богу щиро!! Наше майбутнє якось починає вимальовуватися, такв бажані сподівання здійснюються. Дай Бог щоб все і надалі вдавалося..
     
  9. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    Відповідь: Спільна молитва - молимося разом! - 2

    Завтра мої батьки виїжджають в далеку дорогу, майже 1000 км. Прошу помолитися за щасливу дорогу. Марія та Віктор

    Дякую
     
  10. Tutuka

    Tutuka Well-Known Member

    Відповідь: Спільна молитва - молимося разом! - 2

    Всім дякую, справді молитва творить чудеса!
    Я навіть не сподівалася, але того ж дня чоловік з малою визнали свою частку провини, а наступного мені зателефонувала мама, розчулилася, коли почула, що зять і онучка шкодують, що так вийшло і сказала, що сама не знає, що на неї найшло (розумієте, вона ВПЕРШЕ, вперше взагалі за моє життя визнала, що помилялася!). Досі повірити не можу.:girl_dance:
     
  11. ckorpionsha

    ckorpionsha Well-Known Member

    Відповідь: Спільна молитва - молимося разом! - 2

    Прошу молитви за мене(Таня) і сина(Віктор), за щасливу дорогу.Ранком їдемо проводити літні канікули до баби. Щоб гарно відпочили і не хворіли. Дякую.
     
  12. Seppy

    Seppy Active Member

    Відповідь: Спільна молитва - молимося разом! - 2

     
  13. Ligymunka

    Ligymunka Cлiнгoкoнcультант

    Відповідь: Спільна молитва - молимося разом! - 2

    Дуже прошу про молитву за мою Колєжанку Зеновію,щоб добрий Бог Її уздоровив.Вона надзвичайна людина,яка навчила Мене,що життя є гарне(в ті складні дні,коли моя Мама була дуже хворою...).В Зеновії виявили пухлини на печінці і щитовидці і Я так прошу Бога,щоб були доброякісні....Прошу молитися псалом 90"Бог вічне пристановище людей"(в цьому псалмі є обітниця довгого життя і Я дуже вірю,що Бог дарує Його тій людині,за яку будуть молитися)

    Ще раз дякую всім,хто молився за Степана,Він вже вдома,проходить курс лікування і
    дякує кожному з Вас за молитву!!!!
     
  14. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    Відповідь: Спільна молитва - молимося разом! - 2

    прошу ще про молитву
    поломилися в дорозі :sad:
    Марія та Віктор

    Дякую
     
  15. glasses

    glasses Member

    Відповідь: Спільна молитва - молимося разом! - 2

    Дівчатка, знову з проханням про молитву. Сама молюся і вас прошу, адже молитва це сила і Господь чує наші прохання. Прошу помолитися за мене (Ольга), йду завтра здавати аналізи, щоб все там було добре з результатами. А такоє за мій душевний стан - стала дуже неспокійна, спати добре не можу, нервую через дрібнички.
     
  16. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Спільна молитва - молимося разом! - 2

    Щиро прошу про молитву за здоров'я нашої крихітки Меланії.
    Сьогодні вранці акушерка відправила мене з нею швидкою до лікарні, бо манюня надто часто дихала.
     
  17. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    Відповідь: Спільна молитва - молимося разом! - 2

    Прошу про молитву за себе. Ірина.
    Дякую
     
  18. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Спільна молитва - молимося разом! - 2

    Прошу про молитву за мій душевний стан.
    Лілія
     
  19. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Спільна молитва - молимося разом! - 2

    Наша манюня Меланія далі потребує ваших молитов.
     
  20. napoleona

    napoleona Well-Known Member

    Відповідь: Спільна молитва - молимося разом! - 2

    Дуже-дуже прошу ваших молитов за бабусю (Анна), у дуже важкому стані.
     
Статус теми:
Закрита.