Спільна молитва - молимося разом! - 2

Тема у розділі 'Філософські та релігійні посиденьки', створена користувачем natorella, 5 Квітень 2012.

Статус теми:
Закрита.
  1. Sertce

    Sertce Member

    Відповідь: Спільна молитва - молимося разом! - 2

    Щиро вдячна всім за молитву. Мені краще.
     
  2. Pulupjak

    Pulupjak Active Member

    Відповідь: Спільна молитва - молимося разом! - 2

    Дуякую всім за молитви!!!!Вже доня поправляється і нарешті нетемпературить)
     
  3. Korona

    Korona New Member

    Відповідь: Спільна молитва - молимося разом! - 2

    Прошу помолитися за мене (Уляна), маю 25 квітня відповідальний день (попередній захист дисертації на кафедрі).
     
  4. Vysoka

    Vysoka Well-Known Member

    Відповідь: Спільна молитва - молимося разом! - 2

    Дуже прошу помолитись за нашу родину (Уляна та Володимир). Дуже тяжкий у нас період зараз. Боже, допоможи зберегти сімю.
     
  5. glasses

    glasses Member

    Відповідь: Спільна молитва - молимося разом! - 2

    Дівчата, давайте помолимось за Алінку, хто ще не чув деталі у гілочці "Врятуймо життя"
     
  6. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Спільна молитва - молимося разом! - 2

    Дуже прошу про молитву за мою знайому - Едвіна. Уже якийсь час має дуже часті припадки, а лікарі не можуть знайти причини. Нехай Господь дасть їй сили й здоров'я, а лікарям мудрості!

    І ще за Оксану, котра зараз проходить курс лікування (хіміотерапія).
    Дуже дякую!
     
  7. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: Спільна молитва - молимося разом! - 2

    Прошу про молитву за Романа, недавно став батьком і невідомо с-ки ще може прожити...
     
  8. ola dulun

    ola dulun New Member

    Відповідь: Спільна молитва - молимося разом! - 2

    Дівчата,дуже прошу помолитися за повернення додому чоловіка Ігоря.Ще в неділю вранці вийшов на роботу і не повернувся,а я вже немаю місця.І за здоров'я дідуся Богдана,який ще досі у лікарні
     
  9. CaddyV

    CaddyV Well-Known Member

    Відповідь: Спільна молитва - молимося разом! - 2

    За попередньою інформацією завтра о 10 год. операція у Алінки http://posydenky.lvivport.com/showthread.php?t=87324, давайте помолимось за успішний хід операції. Дякую.
     
  10. glasses

    glasses Member

    Відповідь: Спільна молитва - молимося разом! - 2

    Також, прошу всіх сьогодні помолитися за Дівчинку хрещена Аліна -Тетяна. Хто може, десь біля 10 години. Молимось, щоб кроха витримала цю операцію, Бог дав їй здоров"я і сили, скорішого одуження, ну і за батьків звичайно, щоб вони витримали цей удар.
     
  11. fillette

    fillette Well-Known Member

    Відповідь: Спільна молитва - молимося разом! - 2

    Прошу помолитись за моє здоров'я та душевний спокій (Наталя), а також за мого коханого (Павло), щоб з Божою допомогою ми подолали важкий період у житті. Дякую
     
  12. Lapatulya

    Lapatulya Well-Known Member

    Відповідь: Спільна молитва - молимося разом! - 2

    Дякую всім, хто молився за нашу донечку. Нам вже краще.
     
  13. Korona

    Korona New Member

    Відповідь: Спільна молитва - молимося разом! - 2

    Дякую, все пройшло добре. Прийнято позитивне рішення.
     
  14. Hanny

    Hanny Active Member

    Відповідь: Спільна молитва - молимося разом! - 2

    Прошу молитви за донечку Софійку!!!
    2-й день височезна температура, "вірусне" горло!!!
     
  15. hrystusja

    hrystusja Well-Known Member

    Відповідь: Спільна молитва - молимося разом! - 2

    Прошу молитви за хлопчика в моїй родині на ім"я Михайло, 18 років, четверта стадія лейкозу. Дуже потребує ваших молитов.
    І знову прошу молитви за мого Ромчика, знову дуже хворий. Дякую небайдужим.
     
  16. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Відповідь: Спільна молитва - молимося разом! - 2

    Прошу молитву за здоровя Левчика. Хай не хворіє і хай буде спокійніший. Після отруєння дуже нервовий і має постійні істерики
     
  17. SOLODKA

    SOLODKA Well-Known Member

    Відповідь: Спільна молитва - молимося разом! - 2

    Познайомилась в транспорті з жінкою.Вона була така налякана і спустошена-я виявилась тим подорожнім, якому виливають душу.ЇЇ мамі мали сьогодні робити операцію.Операція складна, мамі 80.Ця жіночка дуже переживала,як все буде- мама живе в Миколаєві , вона у Львові..Її єдина донька загинула 8 років тому.Тому я прошу про молитву за неї(звати Ірина) та її хвору маму.
    Не знаю, чи мала я право просити Вас, але молитва для неї зараз дуже потрібна.На жаль, не знаю більше нічого про неї(адреса,телефон),тому не скажу, як все склалось..,але прошу щирої молитви.Дякую
     
  18. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Спільна молитва - молимося разом! - 2

    Прошу про молитву за Олесю, котрій завтра робитимуть операцію. То вже друга її операція, проблеми зі шлунком. Нехай Господь чуває над нею й дасть її чоловікові сили то все переходити, він дуже переживає. (Антін)
     
  19. Vinnikomachka

    Vinnikomachka Читаюча посиденька

    Відповідь: Спільна молитва - молимося разом! - 2

    Прошу про молитву за моє здоровя (Олександра), застуда яка косила всіх на роботі мене залишила на останок. Так шкрябе у горлі, що аж сльози виступають. Дякую наперед.
     
  20. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Відповідь: Спільна молитва - молимося разом! - 2

    Прошу згадати нас в молитвах (Жанна, Тарас, син Святослав), переїжджаємо на нову квартиру. Щоб щасливо переїхали і нормально там жили.
    А ще помоліться будь-ласка за моє здоров"я і душевний спокій (Жанна). Дуже сильно переживаю, знаходжуся в стані постійної тривоги, майже увесь час болить голова і маю проблеми з очима, які ніяк не закінчуються.
    Дякую.
     
Статус теми:
Закрита.