Спільна молитва - молимося разом! - 2

Тема у розділі 'Філософські та релігійні посиденьки', створена користувачем natorella, 5 Квітень 2012.

Статус теми:
Закрита.
  1. Virginia

    Virginia Well-Known Member

    Відповідь: Спільна молитва - молимося разом! - 2

    Дуже прошу молитви за свого чоловіка Маркіяна. Зараз все так на нього звалилось, стільки проблем і ще я дуже боюсь, щоб не сталась дуже велика біда з ним! Дякую!
     
  2. markiza

    markiza New Member

    Відповідь: Спільна молитва - молимося разом! - 2

    Прошу молитву за здоров"я моєї донечки Аліни-Марії, має сильний стоматит, висока температура вже 4 день.
     
  3. zaderyshka

    zaderyshka Member

    Відповідь: Спільна молитва - молимося разом! - 2

    Дуже прошу молитви за мого знайомого Богдана. Потрапив у жахливу ситуацію, з якої дійсно нема виходу, перебуває на межі божевілля. Щоб Бог дав йому сили і смирення прийняти ту страшну ситуацію, причиною якої він став.
     
  4. fillette

    fillette Well-Known Member

    Відповідь: Спільна молитва - молимося разом! - 2

    Дякую усім хто молився за мене. Мені вже значно краще. Прошу молитви за мого коханого (Павло), має проблеми на роботі. Нехай Господь дасть йому терпіння і сили то все пережити.
     
  5. TASJA

    TASJA Well-Known Member

    Відповідь: Спільна молитва - молимося разом! - 2

    Прошу молитви за здоров"я мого Святослава. Нехай буде здоровеньким, бо щось сьогодні почав знову підкашлювати. Вже насправді шкода дитячого організму.
     
  6. Tsokotukha

    Tsokotukha Well-Known Member

    Відповідь: Спільна молитва - молимося разом! - 2

    Дуже прошу про молитву за щасливий переліт та повернення до дому мого чоловіка Юрія.
     
  7. Відповідь: Спільна молитва - молимося разом! - 2

    Прошу о молитву за упокій Василя-Володимира.


    І за здоров*я для його мами Катерини ,яка до року часу поховала двох синів... Мала трьох синів ,лишилася сама .
     
  8. Ligymunka

    Ligymunka Cлiнгoкoнcультант

    Відповідь: Спільна молитва - молимося разом! - 2

    Дуже прошу про спільну молитву о 21 год. за здоров"я Степана псалом 90 Бог вічне пристановище... Отче наш...Богородице Діво...Під твою милість...

    Степан наш друг і чоловік нашої куми,дуже хворий.В СЕРЕДУ складна операція(в нього між легенями збільшені лімфовузли,будуть вирізати і відключати легені).Він дуже молодий 28 років,синочкові Богданчику 4 роки.Вірю що Бог через спільну молитву допоможе і Степан перейде операцію і одужає!
    Попросіть своїх друзів приєднатися!
     
  9. Tsokotukha

    Tsokotukha Well-Known Member

    Відповідь: Спільна молитва - молимося разом! - 2

    .
    Дякую усім не байдужим. Втомлений, але вже вдома.
     
  10. Sertce

    Sertce Member

    Відповідь: Спільна молитва - молимося разом! - 2

    Помоліться, будь- ласка за мого тата Анатолія і його знайомого Юрія. Поїxали в далеку дорогу. Щоб щасливо повернулися додому і щоб вдалося все, що вони запланували. В тата ще й зі здоров'ям проблеми. Дякую.
     
  11. xsanka

    xsanka New Member

    Відповідь: Спільна молитва - молимося разом! - 2

    Дуже прошу молитву за здоров'я мого похресника Марчика і за мою сестру Наталю.
     
  12. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Спільна молитва - молимося разом! - 2

    прошу про молитву за здоров"я Варвари, Анатолія і Марії - щось вже третій тиждень хворіємо.
     
  13. Adriasia

    Adriasia Well-Known Member

    Відповідь: Спільна молитва - молимося разом! - 2

    Прошу молитви за Іру, Данила та Оленку.
    А також за упокій душі Віктора, відомого нам як Левандівка...
    Вічна пам*ять...
     
  14. ckorpionsha

    ckorpionsha Well-Known Member

    Відповідь: Спільна молитва - молимося разом! - 2

    ПРошу молитви за свого чоловіка Віктора, щоб завтра на обстеженні у лікаря не почув поганих новин. Дякую.
     
  15. preciosa

    preciosa Well-Known Member

    Відповідь: Спільна молитва - молимося разом! - 2

    Прошу молитви за здоров*я моєї мами (Світлана). Останнім часом почав підвищуватися тиск (150, 160...), не дуже хоче опадати, є проблеми з каменем у нирках...
    Дякую.
     
  16. iriwa

    iriwa Особлива мама

    Відповідь: Спільна молитва - молимося разом! - 2

    Прошу молитви за здоров"я сина (Олександр) та моє (Ірина) Почала епопею з зубами, маю серйозні проблеми... Хай Бог дасть сили то все пережити!
     
  17. Ligymunka

    Ligymunka Cлiнгoкoнcультант

    Відповідь: Спільна молитва - молимося разом! - 2

    Дівчата,дякую щиро всім Вам за спільну молитву.Бог зробив чудо, Степан перейшов операцію.Вже перевели з реанімації в післяопераційну палату.Але вирізали тільки маленькі вузлики,великі не чіпали,бо був великий ризик...Прошу про молитву,щоб аналізи були доброякісні і знайшли чим лікувати ті великі,що залишилися.Все добро, яке кожен з Нас робить для іншого,завжди повертається до Нас назад!
     
  18. glasses

    glasses Member

    Відповідь: Спільна молитва - молимося разом! - 2

    Хочу попросити помолитись за свого чоловіка (Остапа) і себе (Ольгу). Адже у зв"язку з деякими неприємними обставинами, з"явились дуже великі проблеми. І в мене в голові зараз каша, не можу розібратись, потребую душевного заспокоєння. Прошу Бога допомогти витримати цей період, та подолати його як можна швидше.
     
  19. Солнушко

    Солнушко Well-Known Member

    Відповідь: Спільна молитва - молимося разом! - 2

    Дуже прошу помолитись за нашу родину: чоловіка (Андрія),мене (Юлії) та сина (Андрія)-неспокійний в нас зараз період у житті.
     
  20. Holly

    Holly Moderator

    Відповідь: Спільна молитва - молимося разом! - 2

    Щиро прошу молитви за дітей Яринка і Оленка, і за себе - Ольга. Всі хворі. В дітей кашель-соплі. а мене сильно заклало, пропав голос, ломить все тіло. Дякую
     
Статус теми:
Закрита.