Спільна молитва - молимося разом!

Тема у розділі 'Філософські та релігійні посиденьки', створена користувачем Лідочка, 14 Січень 2009.

Статус теми:
Закрита.
  1. bora

    bora Well-Known Member

    Відповідь: Спільна молитва - молимося разом!!!

    Дякую усім хто молився. Дякуємо Богу. Мамина операція пройшла успішно. Процес реабілітації - триває. Молимось, щоб швидше завершився і без ускладнень. Кого щось цікавитиме по онкологічній нашій - пишіть.
     
    • Подобається Подобається x 19
  2. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Спільна молитва - молимося разом!!!

    Прошу про молитву за щасливу подорож додому Марусі з дітками. Най Бог їх береже в дорозі!
     
    • Подобається Подобається x 16
  3. Lents

    Lents Well-Known Member

    Відповідь: Спільна молитва - молимося разом!!!

    У мого півторарічного синулі вилізла пахова грижа. Готуємось, що нас сьогодні покладуть на операцію.
    Прошу помоліться, щоб усе пройшло добре.
     
    • Подобається Подобається x 18
  4. Lents

    Lents Well-Known Member

    Відповідь: Спільна молитва - молимося разом!!!

    Нас не оперували!!! Сказали, що в таких маленьких діток та стінка сама затягується. Іду розпаковувати сумку. :girl_in_love:
    Дурно потурбувала, дякую всім, хто відгукнувся.
     
    • Подобається Подобається x 14
  5. галичанка

    галичанка Well-Known Member

    Відповідь: Спільна молитва - молимося разом!!!

    Прошу про молитву за щасливу мою подорож, а також за подорожі всіх наших форумчан, які будуть вирушати в дорогу на відпочинок

    Всемогучий Господи Боже! Ти, що перевів Ізраїльтян сухою дорогою через Червоне Море; Ти, що охоронив Авраама від усіх небезпек у Його тяжких подорожах; Ти, що молодому Товії в подорожі дав за товариша Архангела Рафаїла, а трьом царям звізду за провідницю; зволь ласкаво поблагословити цю мою подорож. Охорони мене від усякої небезпеки, від усякої спокуси. Дай, щоб я зі своїм провідником, Ангелом Хоронителем, дійшов щасливо до тієї мети, до якої зміряю. Веди мене, Всемогучий Боже, по дорозі в мирі й щасливості. Архангел Рафаїл нехай буде моїм товаришем, щоб я в мирі, здоровлю та радости повернув(-ла)ся до дому.
    Ангеле Божий, хоронителю мій! Тобі Боже Провидіння поручило мене. Просвічуй мене, стережи й веди мене. Амінь.
     
    • Подобається Подобається x 16
  6. kitka

    kitka Well-Known Member

    Відповідь: Спільна молитва - молимося разом!!!

    Прошу про молитву за спокій і порозуміння у подружніх стосунках. У нас вже дуже довгий час по суботах коїться якесь пекло, бо інакше то назвати не можу. Починається все з такої дурниці, що й описувати нема що. А потім таке - як сніжний ком з гори котиться: все голосніше, одні обрАзи. Говоримо ніби на різних мовах. Таке враження, що він мене не чує чи не вникає в суть моїх слів і перекручує все на свій манер.
    Сиджу і плачу........., добре, що ніхто не бачить....
     
    • Подобається Подобається x 20
  7. Відьмочка

    Відьмочка Well-Known Member

    Відповідь: Спільна молитва - молимося разом!!!

    Тримайтесь, kitka! Ці тимчасові негаразди минуть, так у всіх буває...
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Спільна молитва - молимося разом!!!

    Саме ніц ніколи не минає... Коли настає криза, працювати над стосунками треба ще більше, ніж будь-коли.
    Кітко, будемо за вас молитися!
    (а не можна по суботах щось організовувати, аби часу на сварки не було? :girl_in_dreams:)
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. kitka

    kitka Well-Known Member

    Відповідь: Спільна молитва - молимося разом!!!

    Лілю, я так розумію, що то "битовуха", бо справ вище голови...Протягом тижня того нема. Але триває то вже біля року:girl_sad:...
     
  10. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: Спільна молитва - молимося разом!!!

    Прошу про молитву за нашу маленьку новонароджену донечку - має сильний нежить, наразі спостерігаємо чи їхати до лікаря чи ні... :sad:
     
    • Подобається Подобається x 8
  11. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Спільна молитва - молимося разом!!!

    Не знаю ситуації, але в нас таке було, якщо я не змовчала, а штрикнула. Потім обоє навчилися "пересиджувати" в різних кімнатах пару хвилин (я тоді Ісусову молитву молюся, допомагає з любов*ю повернутися до розмови й далі вести її саме так), а лише тоді пробувати починати розмову, наперед нагадавши, що ми не вороги один одному й барикади в нас спільні у боротьбі проти світу й проти диявола, а саме він втішно потирує руки, коли сім*ю загризають сварки.
     
    • Подобається Подобається x 4
  12. kitka

    kitka Well-Known Member

    Відповідь: Спільна молитва - молимося разом!!!

    Лілю, навіть не знаю, що відписувати толком, чесно:umbrage:... Єдине, в чому переконана, це те, що іншого чоловіка мені не треба, та й хороший він, насправді. Але як то розрулити, не знаю. Я вже субот наперед боюся. Якесь зачароване коло.
     
    • Подобається Подобається x 4
  13. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Спільна молитва - молимося разом!!!

    Тоді запропоную наш варіянт:
    починайте суботу з кількох хвилин молитви (якщо не можна рано ніяк, то звечора), прочитайте разом кілька псалмів (ви один вірш, він наступний і т.д.). Якщо не звикли, буде трохи дивне відчуття, але така молитва однозначно згуртує, хай то візьме місяць чи більше, але якщо не закинути, то точно подіє!!!
     
    • Подобається Подобається x 4
  14. kitka

    kitka Well-Known Member

    Відповідь: Спільна молитва - молимося разом!!!

    Дякую, спробуємо:girl_smile:. До речі, ми колись то практикували, як в гуртожитку жили.
     
    • Подобається Подобається x 4
  15. kitka

    kitka Well-Known Member

    Відповідь: Спільна молитва - молимося разом!!!

    Дякую всім, хто то прочитав:girl_smile:. Вчора ми з Ромком пізно ввечері побалакали десь з годинку, дійшли до спільного знаменника, а сьогодні я отримала три чудові троянди:girl_in_love:.
     
    • Подобається Подобається x 11
  16. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: Спільна молитва - молимося разом!!!

    дякуємо щиро за молитви! наразі минула доба нежиті і тільки щойно дитина добре наїлася циці і в носику поки не булькає!
     
    • Подобається Подобається x 6
  17. Ірена

    Ірена Well-Known Member

    Відповідь: Спільна молитва - молимося разом!!!

    прошу про молитву за себе і ненароджену дитинку. чимось отруїлася - почуваюся дуже зле...
     
    • Подобається Подобається x 11
  18. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Спільна молитва - молимося разом!!!

    Ви також сядьте помоліться (а ми з вами)! Тут головне зберігати спокій, завжди!!
    Все буде добре!!! :girl_in_love:
     
  19. Ірена

    Ірена Well-Known Member

    Відповідь: Спільна молитва - молимося разом!!!

    сьогодні в новинах чула про затемнення сонця. то індуси рекомендують нині вагітним жінкам не брати гострих предметів до рук і читати молитви.
     
  20. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Спільна молитва - молимося разом!!!

    :girl_crazy::girl_crazy: А ти вже в індуських богів вірити почала??? :girl_crazy:
     
    • Подобається Подобається x 2
Статус теми:
Закрита.