Спільне проведення часу

Тема у розділі 'Ти + Він', створена користувачем Selfless, 4 Січень 2018.

  1. Online

    Online Well-Known Member

    А. Вже побачила. По-моєму, тим більше не варто. Краще собі якісь цікаві хобі завести.
     
  2. Selfless

    Selfless Member

    Суть не в бавленні, в чоловіка є своє хобі, в мене своє, але іноді хочеться чогось спільного, помиму походів в кіно і тд, як зазначили вище, що це є елементи повсякдневного життя. От і пробуємо придумати, щось цікаве для обох чим би можна було займатись і дома вечером.
    От ідея з пазлами мені сподобалась, щось про них і не думала перед тим)
     
  3. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    ви колисьб думали чим зайнятись із мамою, коли вона не мала часу із вами ліпити-вирізати чи в цирк ходити? Не думали! Ви просто були поруч і вам обом було комфортно. Так і з чоловіком мало б бути. Я от зараз намагаюсь згадати чим ми займались після одруження і всю першу вагіність (бо потім діти -- то все ясно чим) -- і згадати не можу... Кіно не дивились, бо компа не було. Хіба по телевізору (мій чоловік після однієї пошлої фотки в неті присів на "Тетянин день"). І не ходили в кіно. І пазли не складали. Блін, згадала. Слухайте, таж ми сексом займались! Рекорди ставили -- щоб тепер, як нема часу було що згадати. Пазли, знаєте, на пенсії поскладати можна. Ви повинні бути цікаві чоловікові, а не те, що ви придумаєте
     
    • Смішно Смішно x 5
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Корисно Корисно x 1
  4. Oleksandrochka

    Oleksandrochka Well-Known Member

    хаха, то всі натякають в легкій формі, чим можна разом займатися. а @Kandya все в лоб)
     
    • Смішно Смішно x 3
    • Корисно Корисно x 1
  5. Orman

    Orman Модератор-бомба

    ми розмовляємо, якщо є час. Якось не задумувалась ніколи що треба щось таке випридумувати. Шахи грали колись, але ми по дві-чотири години граємо, то тепер розкіш стільки часу.
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

     
    • мімімі мімімі x 1
  7. Charm

    Charm Active Member

    Хм... якесь дивне питання. Якщо є кохання, прив`язаність - вільний час проводити приємно і без якихось "завдань" і цілей. Ви, мабуть, молода дружина, яка намагається бути ідеальною для свого чоловіка... Киньте того ровера, не зациклюйтесь на чоловікові - в нього (як і в вас) є потреба побути з хлопами, і просто наодинці.
    Вікна в Америку ви не відкриєте - якщо це ваша половинка, можете хоч на дивані цілий день сидіти - і йому з вами цікаво.

    По суті питання - шахи, настільні ігри, прогулянки, просто поговорити за горнятком ароматної кави в затишному місці, концерти/вистави, збирання грибів, вирощування городини/квітів, поїздки на вихідні в інші міста/річки/термальні озера, аквапарк, заняття з чоловіком у спортклубі/на спортмайданчиках (прес підкачати, ноги... чоловіки люблять бачити і розказувати, які їх дівчата спортивні))))
     
  8. phobika

    phobika Well-Known Member

    Думаю, що питання автора не в тому чим займатись на постійній основі і що вибрати - шахи чи більярд? Просто є бажання не провтикувати вихідні і вечори вдома, тому хочеться якихсь свіжих ідей. Мабуть.
    В нас з чоловіком теж таке було, тому ми собі брали листочок і писали, куди би хотіли поїхати або що зробити найближчим часом, фіксували собі виходи фільмів, які хотіли подивитись в кінотеатрі, і тому подібне. Десь на 3-6 місяців так планували. Список чіпали на холодильник, щоб був завжди на очах.
    Потім вибирали зі списку собі заняття, зважаючи на всі обставини. Наприклад, бачили що буде 3 вихідних і їхали в Житомир. Або хочем в п'ятницю ввечері десь піти - ага, ми ж хотіли попити какао в новому кафе. Друзі хочуть в неділю зустрітись - в списку є боулінг, можна їм запропонувати.
     
    • Подобається Подобається x 13
    • мімімі мімімі x 1
  9. Gigig

    Gigig звір =)

    Буду першим чоловіком, який відповість в цій темі )
    Найчастіше ми стараємось дивитись якесь якесь кіно, на вихідних ми подивились 8 КРАЩИХ ПОБАЧЕНЬ, сподобалось )
    ось посилання, кому цікаво 8 кращих побачень дивитись онлайн
    А так, ми з дружиною постійно ходимо на різні заходи: театри, виставки картин, та інше.
    І на рахунок спільного хобі пропроную разом почати вивчати програмування ( якщо ще не вмієте ))
     
    • Подобається Подобається x 2
  10. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    а хто, якщо не секрет, ініціатор. Тобто чия ідея, хто обирає репертуар, купує білети?
    і що -- це дуже зближує?)
     
  11. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    звичайно. Якщо комп'ютер один на двох)))
     
    • Подобається Подобається x 2
  12. Cholovik

    Cholovik Active Member

    А ми якось купили в "Ашані" дві упаковки пазлів по акції. В кожній по 1000 маленьких шматочків. Дружина давно мріяла про них. Спочатку складала сама але мене вже почали дратувати ті пазли розкидані по коврику. Вирішив її допомагати. Паралельно можна дивитися телевізор чи слухати музику. Таке заняття зближує. Ще подобається спільне приготування їжі. Коли є час і бажання в обох - то це дуже кльово. :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    чесно кажучи, щось я ото задумалась. Якщо вже відмежуватись від дітей, сексу, побуту і роботи -- а це все у нас спільне, то як ми розважаємо один одного? пазли не складаю, нічому не вчусь, ну інколи кіно ( не в кіно, а ввечері по компу). Та що ми робимо, коли все зроблено -- сідаємо і п"ємо) А от якби не пили, то точно треба було б якісь пазли складати. А як вагітна чи ГВ -- то сідали, як всіх повкладали, і чай із тортиком (хоч я солодке не люблю, але наполеон і чізкейк із двох кроків кілька років не виходив із хати). виходить, для мене найбільша розвага -- то посидіти із мужом, потрендіти. Причому, оце сидяче тренндіння дуже відрізняється від лежачого чи побутового
     
    • Подобається Подобається x 2
  14. Oleksandrochka

    Oleksandrochka Well-Known Member

    о, в нас теж те саме. Посидим на кухні, поговорим, щось смачненьке поїмо-вип'єм, та й все, якийсь серіал-фільм на фоні. Пазли то точно не наш "коньок") але, якщо когось пазли зближують, то можна ще і в твістер грати, він теж зближує
     
  15. Cholovik

    Cholovik Active Member

    А ще "Джанга", читання книг (кожен своєї), походеньки магазинами. Щоправда, якщо це магазини з одягом - то мене це чомусь дуже дратує і забирає багато сил. А от гіпермаркети з всякою всячиною - те що треба. :)
     
  16. Gigig

    Gigig звір =)

    Якщо взяти в %, то 60% від дружини )
     
  17. olegignatenko

    olegignatenko Well-Known Member

    Прочитала тему і самій цікаво стало ,як ми з чоловіком разом проводимо час -окрім піклування про дітей і хатньої роботи ?
    Нам деколи буває просто приємно разом помовчати -повклдаєм дітей спати ,підем на кухню -поп"єм чаю і лягаєм на диван в обнімочку і просто мовчимо
    Колись на фантіку від жуйки Лав іс прочитала ,що щастя -це коли не треба слів -тоді мені це було дивно ,а тепер ,після 8-ми прожитих в шлюбі років, розумію,що воно таке
    Звичайно ,ми ходимо і в кіно, і на каву ,і з друзями проводим час -але найкраще мені подобається от так на дивані тихенько полежати ))))
     
    • Подобається Подобається x 4
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • мімімі мімімі x 2
  18. Orman

    Orman Модератор-бомба

    ой я уявила собі, приходить чоловік після роботи, закупів і тренування в 22-00 додому, а я йому твістер розстеляю. Реготали б звісно довго ))))

    Я вкотре переконуюсь, що динаміка кожної сім'ї дуже відрізняється, з дітьми чи без. Немає універсальних рішень, хоча можна часом щось і підглянути.
     
    • Смішно Смішно x 12
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  19. Oleksandrochka

    Oleksandrochka Well-Known Member

    хаха. в мене така сама реакція на такого типу часопроведення - пазли, ігри і т.д. Але я читаю, що людям таке подобається. То так, чисто теоретично, твістер більше зблизив би. Але як уявила ту картину, як я розстеляю твістер ввечері чи лото дістаю))) Кожній сім'ї щось своє підходить, нема рецепту. І чи треба щось видумувати? хз
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  20. Orman

    Orman Модератор-бомба

    з висоти (хе-хе) 13 років шлюбу - не треба.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3