Спільне проведення часу

Тема у розділі 'Ти + Він', створена користувачем Selfless, 4 Січень 2018.

  1. Nyashka

    Nyashka Well-Known Member

    ми до народження дітей любили в Джангу пограти або годинку-дві за скраблом посидіти)) І це після роботи. Останній раз грали в скрабл, коли тільки народила і діти ще були в лікарні, а я вже дома. Тепер - тільки серіальчик разом подивитися і то під час вечері. Ну і, звісно, спільні прогулянки всією сім"єю.
     
    • Подобається Подобається x 2
  2. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Ми в ігри почали бавитись вже коли діти до цього доросли. Особливо актуально то є в зимовий період, коли менше вечірніх прогулянок. Найкраще нам йшло румікуб, ферма. Деколи монополія. Зараз кльово йде "хто я?" і каркасон. Шахи теж час від часу проскакують. Але цієі зими трохи все інакше), тому оте помовчати без дітей - то таки найкраще).
     
    • Подобається Подобається x 6
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  3. dyzain

    dyzain Well-Known Member

    А в мене "космонавт":girl_crazy: Приходить додому і в комп'ютер вилітає, щось там читає, роздумує. Мене це нервує, бо уваги ніякої, весь там. От і задаюсь питанням чи то ми може не стикуємось разом і не підходимо один одному...
     
  4. Олюська

    Олюська Well-Known Member

    Треба вам проявити ініціативу і придумати щось цікаве. Мені здається, що дуже багато хто "не стикується" чи "не підходить" один одному в тому чи іншому, але на все є управа - треба працювати над стосунками
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Безграмотно Безграмотно x 1
  5. flame

    flame невгамовний експериментатор

    Тако прочитала 3 сторінки і зрозуміла, що таки ігри рулять:girl_yes:. Хоч "прихованим" текстом - ігри то різні бувають:girl_wink:.
    Ми колись дуже активно в нарди грали. Мені 12 років тому чоловікові друзі подарували нарди , як потім виявилось , тюремного виробництва - а я дурепа тішилась, що вони такі цікаві. І так добре вловила систему, що грали ми на бажання:haha: Мухлювали, як могли і бажання о-йой-які-були. І в шахи грали, в карти, в боулінг іздили, в більярд, караоке, танці. Багато подорожували. Але з часом (якщо врахувати, що 15 років працюємо разом 24\7 ) напевно так притерлися, що ми просто - Є . І все. І не треба нікого розважати-розмовляти і т.д. Ми вже дійшли до тої стадії , що як тільки хтось-кудись відлучається за поріг хати - десяток дзвінків "що ти-де ти-як ти - що там в нас?" , а як тільки додому приходимо , то обидвоє
    чоловік вчиться-пише, я щось готую- вишиваю. Але, такі спокійні, що все добре і всі вдома. Часом навіть передзвонюємося, щоб не перекрикуватися по хаті, навіть щоб сказати "йди сюда":blush: І в вайбері переписуємся і натяки на всяке-різне шлем:crazy:
    Ще собі так подумала, а як же ж мої батьки і бабця з дідом час проводили. :girl_in_dreams: Не знаю, що робили, як були на початку відосин, але по моїй пам"яті батьки - в карти грали. Азарт мені напевно генно передався :girl_crazy: Я навіть коли кудись їхала - завжди якісь цікаві карти привозила. І вдома назбиралася досить цікава качточна колекція. Шахи і кросворди теж. Часом тато або я на кухні щось читали, а мама готувала або заготовки "на завтра" робила
    Бабця з дідом в селі по вечорах в кухні(в нас була велика кухня і все цікаве там відбувалося) завжди щось спільно робили (з того що пам"ятаю і коли я там була): баба пір"я дерла, свічки робила, щось вишивала чи шила, макарони робила, щоб до ранку підсохли, а дід в той час кошики плів, якусь упряж чи взуття ремонтував, овочі обчищав на варіння завтра і худобі посікти. Жартували собі, сміялися, якісь загадки були.
     
    • Подобається Подобається x 12
    • Зе бест! Зе бест! x 1
    • мімімі мімімі x 1
  6. flame

    flame невгамовний експериментатор

     
    Останнє редагування: 21 Січень 2018
  7. Sunichka

    Sunichka Well-Known Member

    Прямо як про нас писано. Хіба що ми тільки 6 з гаком років разом працюємо 24/7 =)

    Так само =) Дуже виручає скайп (режим чату) - свекруня постійно з нами. Тому певні теми обговорюються письмово. Головне - вчасно згортати вікно. Вона всі вихідні вдома сидить, нікуди не виходить. Запропонувала чоловікові у найбільш сприятливі дні купувати їй білет в кіно чи театр. Мені б хто купив - я б дякувала - не передякувала =) А сьогодні вона в аптеку почимчикувала в інший район (препарат можна купити тільки там, а він якраз закінчувався). Треба було бачити, з якою швидкістю я в душ гнала :girl_haha:

    А ще ми багато розмовляємо. У вільний від роботи час. Про все на світі. Здебільшого обговорюємо поточні події у країні та світі, поведінку родичів і власні плани на завтра або на наступний вихідний. Не спеціально, звісно - бо так заведено, що треба поговорити. А коли щось десь вичитали, почули чи побачили.
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Смішно Смішно x 1
  8. ruda kishka

    ruda kishka Well-Known Member

    А Ви під час тих "польотів" як себе поводите? Бо дуже часто чоловіки в комп'ютер "втікають", щоб відпочити, щоб їх не замахували і.т.д. І якось так воно є, що чим більше його пиляєш за той же комп'ютер, тим більше він залипає там
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  9. dyzain

    dyzain Well-Known Member

    Просить не рухати, бо то його особистий простір. В принципі з тим згідна, тому не рухаю. Але мене це ображає, бо не бачу ніякої зацікавленості в якомусь спілкуванні. Виходить кожен сам по собі, бо в кожного свій простір. Чи то я чіпляюсь до дурниць? Сама не розумію(
     
  10. Anelja Angel

    Anelja Angel New Member

    і в мене таке саме.... посижу тут, послухаю!
    Спершу ігри були, то я дуже ревнувала, що весь там, і дууже зайнятий... тепер вчиться.... то хоч корисно і потрібно, але результат для стосунків той самий....
     
  11. ruda kishka

    ruda kishka Well-Known Member

    Ні, це зовсім не дурниця, спілкування важливе.
    Спробуйте просто сідати поруч і розказувати щось, що цікавого відбулось у Вас. Прочитали щось цікаве в книжці, подивились фільм, були на виставці, щось відбулось на роботі - будь що. Діліться своїм життям, своїми враженнями. Але не очікуйте нічого, щоб не було образ і претензій.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  12. dyzain

    dyzain Well-Known Member

    Пробувала. У відповідь: " Нууууу дай я собі тут щось почитаю". Можливо причина в тому, що ми бачимось на роботі, але це так пару раз по 10-15хв. Просто людина постійно закрита у своєму світі і його звідти витягнути дуже складно. Ну, але якось по мені, у відносинах з тих ракушок треба вилазити.
     
  13. MarichkaLvivSka

    MarichkaLvivSka New Member

    с.


    Надіслано із мого iPad за допомогою Tapatalk
     
  14. ruda kishka

    ruda kishka Well-Known Member

    Подумайте від чого він в ту ракушку втікає
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  15. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Та форумлянка вже надумала. А він певно просто втомився.
     
  16. dyzain

    dyzain Well-Known Member

    Поясніть, що я вже надумала? Я тільки в процесі роздумів:girl_crazy:
     
  17. Orman

    Orman Модератор-бомба

    А счастье было так возможно...

    Не надумали, то не надумали.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Смішно Смішно x 1
  18. EineKleine

    EineKleine Well-Known Member

    Я вважаю , що то гарна тема і питання, завжди можна знаходити і відкривати щось нове для себе) всі люди різні, і комусь може хотітися чогось цікавого і не рутинного...я, наприклад, подивилася і здивувалася, що багато хто пазли складає) ніколи про це не думала :girl_crazy:
    щодо нас, то ми в настільні ігри граємо з друзями..а так - серіали дивимося, кіно, готуємо, гуляємо..нічого особливого, як решта..а ще працюємо разом над спільною справою, тому майже 24/7 разом:connie_pull-pigtail

    АЛЕ якщо хочеться чогось новенького....і якщо чоловік поведеться - я голосую за танці (бально-спортивні,сальса,танго).
    Ми на них познайомилися, перш танцювали, а потім стали парою і одружилися))
    Дуже гарне хобі, нові знайомі, інша компанія, корисно для здоров'я і т.д.)
    За декілька років, на жаль, мій чоловік тим перегорів, тому зараз він ходить в тренажерку, а я на йогу, але той період був дуже класним.
     
    • Подобається Подобається x 5
    • мімімі мімімі x 1