спільні бісерні процеси

Тема у розділі 'Бісер, біжутерія', створена користувачем Sluhachka, 12 Червень 2011.

  1. Sluhachka

    Sluhachka Well-Known Member

    сиділа я і насолоджувалася читанням постів на нашому форумі.... і зауважила цікаву річ... В постах майстринь-вишивальниць є тема де вони разом роблять якусь роботу, є також тема, де дівчата разом худають, а в нас в бісероплетінні нажаль такого нема....

    Тому пропоную РАЗОМ розпочати якусь бісерну роботу, всетаки, шо не кажіть а це невеличкий стимул))))):girl_yes2:

    Ну, як вам така пропозиція?:girl_claping:

    П.С. Тут доречі можна навіть якісь майстер-класи для новачків проводити.
     
  2. Olena-m

    Olena-m Well-Known Member

    Відповідь: Творимо разом!!!

    Взагалі-то для цього є теми "Бісерні процеси" і "Поради для бісерного чайничка".
     
  3. Sluhachka

    Sluhachka Well-Known Member

    Відповідь: Творимо разом!!!

    не сперечаюся....на рахунок теми: Поради для бісерного чайничка,
    Але от в наступній темі, я не бачила постів, де б дівчата робили щось разом (вибачте якщо не уважно прочитала).... саме тому я і вирішила створити таку тему, де можна робити разом одну і ту саму річ, або якийсь комплект!!! а потім його комусь форумівчанок подарувати на день народження!!!!
     
  4. Лідочка

    Лідочка Well-Known Member

    Відповідь: Творимо разом!!!

    Тоді може варто назвати "спільні бісерні процеси"?
     
  5. Tanyunya

    Tanyunya Well-Known Member

    Відповідь: Творимо разом!!!

     
  6. Sluhachka

    Sluhachka Well-Known Member

    Відповідь: спільні бісерні процеси

    О!!! Дуже дякую шо переіменували в більш кращу назву дану тему))))))))
     
  7. Vesnana

    Vesnana New Member

    Відповідь: спільні бісерні процеси

    Ну то що, будемо щось разом творити???
     
  8. Sluhachka

    Sluhachka Well-Known Member

    Відповідь: спільні бісерні процеси

    давайте, я якраз вже вийшла в декрет і маю трошки вільного часу....які будуть пропозиції? можна почати з якогось браслету...
     
  9. Відповідь: спільні бісерні процеси

    Добрий день! У вишиванні спільна робота називається "Робін". Вони збирають учасниць 5-9. Кожна з учасниць вибирає собі схему, потім цю схему відправляють по черзі одна одній і вишивають на пам’ять. І на роботі підписують ім’я і місто звідки ця учасниця. Роботи вони не дарують на день народження форумчанкам. А до листа додають подарочки.
     
  10. Відповідь: спільні бісерні процеси

    Ми можемо таку ігру тоже зробити. Вибрати схемки браслетів і одна одній вишити бісером на пам’ять. Якщо є пропозиції звертайтесь.