Спільний процес: Європейське Бістро від Дім

Тема у розділі 'Вишивальні процеси', створена користувачем La esposa, 5 Жовтень 2010.

  1. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: Спільний процес: Європейське Бістро від Дім

    Та ні, просто я люблю вишивати так, як моя баба — засилю нитку, і поки всю не вишию, не міняю :) мабуть, в якийсь момент нитка скінчилася, я засилила наступний колір, а до того забула вернутися, а поміж ту ряботу я й не побачила їх, там же тканина сіра :girl_yes2: а ото бек шила, і побачила "дзюрки" :)

    Мар"ясю, а з якого дизайну в тебе номери лишилися? бо я десь читала, що для кожного дизайну є всої номери, і ДІМовський 18500 для Бістро може відрізнятися від 18500 з іншого дизайну. Принаймні таке чула. Дякую з пропозишн :kiss:, але я дошила іншими той бек, якщо там видно, то є половина "сітки-плитки" на підлозі перед входом (НЕ там, де ровер). Думаю, вгадала. Хіба, якщо відтінок той самий, то тримай для дівчат, мо комусь бракне (а краще би вистачило :girl_in_dreams:)

    до речі, так багато мені ниток полишалось! так що вишивайте сміло, якби що, маю майже всі відтінки в залишках, і то багато :) а хто би хотів по підбору, то можу дати, щоб нормально підібрати.
     
  2. Catherine85

    Catherine85 Well-Known Member

    Відповідь: Спільний процес: Європейське Бістро від Дім

    Я сегодня начала, подбором, фото будут уже завтра, пока особо снимать нечего. Поэкспериментирую над ним знатно :connie_pull-pigtail

     
  3. La esposa

    La esposa Moderator

    Все. Шматка випрана, маркер відійшов гарно, на рушнику навіть вирівнялось (бо було дуже перекошене, я через це і прала, бо вже не витримувала :connie_pull-pigtail), чоловік цьом дав, а я... а я гострю зуби на новий план, про який не те що комусь, сама собі зізнатися боюсь :girl_impossible: бо то я зараз осміліла, а як почну і лишу, то ойойой як шкода :girl_nea:

    ок, дууже хочу подивитися :) а що за підбір? можна схему?

     
    Останнє редагування модератором: 14 Листопад 2010
  4. Catherine85

    Catherine85 Well-Known Member

    Відповідь: Спільний процес: Європейське Бістро від Дім



    Ммм, как всегда мои вариации на тему существующего + канва гораздо темнее оттенком (ну вижу я его именно таким :girl_blum:)
     
  5. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: Спільний процес: Європейське Бістро від Дім

    ясно :) тим більше глянути буде :) а канву де ти купувала? бо я щось таких відтінків в нас не бачила, або то я від життя відстала :d23:
     
  6. Catherine85

    Catherine85 Well-Known Member

    Відповідь: Спільний процес: Європейське Бістро від Дім

    На Sew&So, цвет Smokey Pearl, а в наборе Pewter (dove grey).
     
  7. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: Спільний процес: Європейське Бістро від Дім

    [​IMG]

    така? я би не сказала, що вона аж така темна - думаю, буде класно :)

    КвВітко, Іскро, ДЕ ВИ??? хтось там процеси обіціяв... :girl_wink:


     
    Останнє редагування: 13 Листопад 2010
  8. Ума

    Ума Super Moderator

    Відповідь: Спільний процес: Європейське Бістро від Дім

    то не правда. зміст їм таке робити? в них на дизайнах написано, що якщо забракне нитки, то написати їм номер і вони пришлють бонусом.
    та й звіряла я з тих наборів що маю, то всі співпадали по номерам і відтінкам.

    до речі, теж маю 18500
     
  9. Фіяна

    Фіяна Творча муза 2013

    Відповідь: Спільний процес: Європейське Бістро від Дім

    Умцю, а я наприклад бачила відмінності, з того що згадаю - наприклад, колір 17110 Blue Purple трішки відрізняється в наборах-дизайнах "Скарби" та "Гортензії і мушлі"...
    Відмінність звісно не значна, напевно то швидше залежить від партії фарбування, не думаю щоб вони таким бавились в кожному окремому дизайні.
     
  10. Catherine85

    Catherine85 Well-Known Member

    Відповідь: Спільний процес: Європейське Бістро від Дім

    Мое вчерашнее начало. Может, удастся еще сегодня немного повышивать :girl_tender:
    [​IMG]
     
  11. Ума

    Ума Super Moderator

    Відповідь: Спільний процес: Європейське Бістро від Дім

    :khomyak:
    головне перед тим сказала, що ще нема що фотографувати!!! Нічо собі нема!!! я в шокови!!! (с)А ще більше в шокови від відсутності розмітки :eek:
     
  12. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: Спільний процес: Європейське Бістро від Дім

    клас, швиденько :girl_tender: впізнаю "місця" :girl_crazy: Кать, а який каунт тканини маєш?
     
  13. Catherine85

    Catherine85 Well-Known Member

    Відповідь: Спільний процес: Європейське Бістро від Дім

    Да такой же как в наборе, 16-й. После трех работ подряд на 18-й крестики как кони смотрятся.

    А я никогда не размечаю. Раз попробовала, так меня эта разметка так бесит, что все удовольствие от вышивки теряется. Жутко в глаза бросается и отвлекает, неправильная я :girl_blum:
     
  14. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: Спільний процес: Європейське Бістро від Дім

    Робила вчора перші французи. Вдається! фото зроблю пізніше :connie_pull-pigtail
     
  15. La esposa

    La esposa Moderator

    Є:



    [​IMG] [​IMG]

    Якісь вони такі здорові виглядають... Насправді вони малееесенькі :)
     
    Останнє редагування модератором: 15 Листопад 2010
  16. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: Спільний процес: Європейське Бістро від Дім

    Все, з французами покінчено, все випрасуване, скручене трубочкою, покладене в сумку ;)
     
  17. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: Спільний процес: Європейське Бістро від Дім

    Дівчата, доповідаю: нині в багетку не попала, натомість з тим вишиванням в сумці пішла на співбесіду :)

    На питання з карми:

    - французи в три нитки білим; навколо голки обкручувала три-чотири рази.

    Дякую за такі класнюсі коментарі, я вже надіялася, що нині більше фото вже оформленого зроблю, видно, не судилося :girl_in_dreams: лиш би то так з понеділка цілий тиждень не було :ninja:
     
  18. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: Спільний процес: Європейське Бістро від Дім

    ггг :girl_haha: 154 французи, 23440 хрестиків, 7067 півхрестиків, 20 метрів 670 см беку різного, от такий підсумок.
     
  19. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    Відповідь: Спільний процес: Європейське Бістро від Дім

    мама рідна
    :hang1:
     
  20. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: Спільний процес: Європейське Бістро від Дім

    Ума мені в карму написала:

    о, то прошу мені то замість "Senior Member" написати :girl_haha:

    а якщо серйозно, то якби кожна з нас отако сіла і порахувала, то таких вишивак було би півфоруму :) а я би хіба де в хвості була :) он, одні конкурсні чого вартують :girl_yes2: