Спільний процес: Кава, чай, шоколад

Тема у розділі 'Вишивальні процеси', створена користувачем LudmilaP, 3 Серпень 2010.

  1. roksolanka

    roksolanka Well-Known Member

    Відповідь: Спільний процес: Кава, чай, шоколад

    Значить так:
    ось так було 1 вересня [​IMG]
    а так 2 вересня [​IMG]
     
  2. LudmilaP

    LudmilaP Well-Known Member

    Відповідь: Спільний процес: Кава, чай, шоколад

    Я почала переживати чи взагалі хтось вишиває.:girl_sad: Стільки було бажаючих в серпні, а зараз тут так тихо. Невже передумали?:girl_devil:

    Почала вишивати чай тому що мала усі нитки до цієї картинки, а до решти потрібно ще докупляти по декілька моточків.:d64:
     
  3. roksolanka

    roksolanka Well-Known Member

    Відповідь: Спільний процес: Кава, чай, шоколад

    а мені більше чайне горнятко сподобалось, а вже як почала вишивати, то виявилось, що саме на цю картинку не маю двох кольорів - коли докупляла ниточки в призмі їх не було, а потім забула, що ще два кольори бракує:girl_crazy:
     
  4. Rostuslavchuk

    Rostuslavchuk Well-Known Member

    Відповідь: Спільний процес: Кава, чай, шоколад

    я теж буду обовязково, сплю і бачу як я їх вишиваю, завтра чоловік буде дома і скочу все таки залляною тканиною, а то я підібрала аіду, але не те мені і все:girl_impossible:, а тепер ще на Роксоланину картинку глянула і переконалася, що хочу саме такого кольору тканину. Такщо в планах на вихідних вже вам похвалитися:d64:
     
  5. LudmilaP

    LudmilaP Well-Known Member

    Відповідь: Спільний процес: Кава, чай, шоколад

    Ніби трошки краще фото
    [​IMG][​IMG]
     
  6. МарянаК

    МарянаК Well-Known Member

    Відповідь: Спільний процес: Кава, чай, шоколад

    А я "запізнілий Іван", тільки нині приїхала від мами, ще нічого не маю купленого (але скоро ми то діло поправим). Вітаю дівчата - старт справжніський!!! Буду доганяти!
     
  7. mursonechko

    mursonechko New Member

    Відповідь: Спільний процес: Кава, чай, шоколад

    ось те, чим займаюсь від 1-го вересня , але бачу що вечірні фото при штучному освітленні справді не дуже (


    [​IMG]
     
  8. LudmilaP

    LudmilaP Well-Known Member

    Відповідь: Спільний процес: Кава, чай, шоколад

    Та-дамммм. Запрошую усіх на чай
    [​IMG][​IMG]
     
  9. LudmilaP

    LudmilaP Well-Known Member

    Відповідь: Спільний процес: Кава, чай, шоколад

    Вчора, замість того щоб лягти і поспати після важкого робочого дня, я вирішила трошки повишивати, а це затягнулося до півночі. Результат на лице: перепутала номер нитки і вишила його не там де потрібно і тепер маю це пороти (верх горнятка вишитий засвітлою ниткою).
    [​IMG]
    А тепер найголовніше: я вишиваю трошки з графіки, трошки з РМ, і помітила суттєву різницю між схемами як на чаї так і на каві. От до прикладу, на графіці використовується білий колір, а в РМ він замінений на молочний. Я почала вишивати білим, а тепер сумніваюся чи не надто різкий перехід кольору від жовтуватого до білого. Може білий всетаки вартує замінити на кремовий, той що пропонують в РМ?
    [​IMG]
    Ось фото знайдене в мережі (посилання на джерело давала на попередніх сторінках).
    [​IMG]
     
    Останнє редагування: 5 Вересень 2010
  10. LudmilaP

    LudmilaP Well-Known Member

    Відповідь: Спільний процес: Кава, чай, шоколад

    Всім дуже вдячна за схвальні відгуки в кармі, дуже приємно читати усі ці коментарі і продовжувати почату справу.
    А для тих хто ще сумнівається чи вишивати цей дизайн чи ні розказую: схема дуже легка, вишивається дуже швидко. Це вперше, коли я отримаую максимум задоволення від процесу, і з кожним хрестиком все більше захоплююся цим дизайном.
    Усі бажаючі, долучайтеся до нашого процесу, разом вип"ємо запашної кави з солодкими цукерками.
     
  11. Rostuslavchuk

    Rostuslavchuk Well-Known Member

    Відповідь: Спільний процес: Кава, чай, шоколад

    ось і я нарешті до вас приєдналася:girl_dance:. канву все таки тонувала сама, бо не знайшла такої як хотіла, а вже дуже хотілося вишивати, аж руки свербіли:d64:. Тонувала перший раз, завдяки порадам дівчат з ДП результатом дуже задоволена:radist: Вишила правда не багато, але головне що процес пішо
    [​IMG]
    канва все таки трошечки темніша ніж на фото
     
    Останнє редагування: 8 Вересень 2010
  12. LudmilaP

    LudmilaP Well-Known Member

    Відповідь: Спільний процес: Кава, чай, шоколад

    Вітаю з початком процесу, бажаю рівних хрестиків.
    А чим ви тонували тканину?
     
  13. Rostuslavchuk

    Rostuslavchuk Well-Known Member

    Відповідь: Спільний процес: Кава, чай, шоколад

    дякую за побажаннячка.
    спочатку пробувала в каві і коли хотіла сполоснути, то майже все змилося,тоді занурила у чай і все вийшло:girl_tender: якщо чесно не думала що то так гарно виходить)))
     
    Останнє редагування: 8 Вересень 2010
  14. Rostuslavchuk

    Rostuslavchuk Well-Known Member

    Відповідь: Спільний процес: Кава, чай, шоколад

    а я сьогодні докупила тканину на картинку будуть у мене 2 на тонованій власноруч а 2 на тій що купила. Чоловік поїхав у відрядженя забрав фотоапарат. а мені так похвалитися хотілося, то вибачайте поки комент без фото, ввечері фото скину:connie_pull-pigtail
     
  15. LudmilaP

    LudmilaP Well-Known Member

    Відповідь: Спільний процес: Кава, чай, шоколад

    А я ніяк не можу зробити фотографію свого процесу, ввечері виходить дуже неякісно, а в день не маю змоги сфотографувати.
    Я трошки розчарувалася кольором тканини, яка в мене вийшла. Якщо чай мені дуже подобався то до кави маю зауваження: в мене горнятко зливається з тканиною, а якщо б тканина була такого ж кольору якою вона була до того як висохла, було б значно краще:connie_pull-pigtail

    П.С. Для тих хто ще не почав вишивати шукайте тканину кольору мішковини, для того щоб горнята відділялися на тканині.:girl_in_dreams:
     
  16. Sandoryk

    Sandoryk Well-Known Member

    Відповідь: Спільний процес: Кава, чай, шоколад

    Я ще непочинала вишивати, немаю змоги купити нитки, але затонувала тканину чаєм.
    Знайшла таке оформлення:
    [​IMG]

     
  17. LudmilaP

    LudmilaP Well-Known Member

    Відповідь: Спільний процес: Кава, чай, шоколад

    Шукала у львівських супермаркетах серветки з кавовим мотвом, щоб згодом задекупажити рамки, але не знайшла:sad:
     
  18. Xomka

    Xomka Well-Known Member

    Відповідь: Спільний процес: Кава, чай, шоколад

    А як же Світ паперу на Левицького - там купа по 2-2,5грн, принаймні на початку серпня було:girl_yes2:
    Мені щось на цих задекупажених лише кавові зернятка подобаються, а всілякі філіжаночки відволікають від вишивки:girl_in_dreams:
     
  19. LudmilaP

    LudmilaP Well-Known Member

    Відповідь: Спільний процес: Кава, чай, шоколад

    Прошу не сваріть за якість фото, при нагоді зроблю кращі
    [​IMG]
     
  20. roksolanka

    roksolanka Well-Known Member

    Відповідь: Спільний процес: Кава, чай, шоколад

    Розкажу, чим займалася кілька останніх днів
    Отже, довишивала чай і вишила більшу половину шоколаду, думаю, поки з"явиться фотоапарат, вже його завершу.
    о, і ще згнадала: хто схоче вишивати шоколад, раджу це робити з графіки, бо я вишиваю з РМ, то там стільки помилок, що мама мія, добре, що французьку знаю, то зразу замітила помилки в написах, та і на самому горнятку помилки в кольорах є