Спільний процес - Орхідеї " Oriental Orсhids" від Діменшинс

Тема у розділі 'Вишивальні процеси', створена користувачем Kasia, 23 Червень 2010.

  1. Strekoza

    Strekoza Well-Known Member

    Відповідь: Спільний процес - Орхідеї " Oriental Orсhids" від Діменшинс

    О, дуже тішуся:girl_claping:
    Вже давно планувала вишити орхідеї на подарунок батькам в оновлену кімнату. Ремонт давно закінчили, а я ніяк не візьмуся за роботу. Сподіваюсь, успіхи учасниць (і контроль Уми :girl_devil::girl_haha:) будуть спонукати.

    Отже, на сьогодні в мене: розграфлена тканина (така, як в Ніфертіті, в неї ж куплена) і підбір анкорівських ниток. Тканину графила вперше - як радила Імел без лінійки, мені було не складно, хіба трохи нудно. Вишивати по розграфленому (вишила буквально 20 хрестиків) виявилось складніше, мабуть просто незвично. Нитки Анкор, бо почала ними вишивати, то вже всі дизайни в них і перевожу. Відразу питання. В орхідеях є кілька символів, які можуть вишиватись різними нитками? Чи я щось не правильно зрозуміла. В мене схема з нету, переведена в ДМС. Коли купувала нитки, не зауважила, а зараз розклала і зрозіміла - є символ,напроти якого зазначені і ДМС 647 і 3042. Я купила обидві - одна фіолетова, інша сірувата. Так само з півхрестиками, якими зашивається фон - зазначено Tan і Gold. Поясніть для тих, хто в танку:girl_emo:
     
  2. Мар'яся

    Мар'яся Moderator Команда форуму

    Відповідь: Спільний процес - Орхідеї " Oriental Orсhids" від Діменшинс

    може то бленд з двох ниточок?
     
  3. Пупсик

    Пупсик Well-Known Member

    Відповідь: Спільний процес - Орхідеї " Oriental Orсhids" від Діменшинс

    Ото я розумію, людина активно взялась до справи. А в мене три процеси незакінчених. Ще хочу вишити закладку і коли візьмусь за орхідеї? Тре мені доброго наганяя, бо забагато на себе взяла, а часу кіт наплакав.
    Strekoza тицьніть мене носом, яку ви тканину купували?
     
  4. Strekoza

    Strekoza Well-Known Member

    Відповідь: Спільний процес - Орхідеї " Oriental Orсhids" від Діменшинс

    Точно бленд! Дякую, Mariasia

    Ага, вже місяць "активно" працює :girl_crazy:
    Пупсик, не можу знайти допису від Ніфертіті, вона показувала свій процес з орхідейками ще раніше, я бачила в неї в магазині "в живу". Не знаю, як правильно називається тканина. Звичайно, це не полотно з оригінального набору (ех, колись дороблюсь), але з того, що я бачила в наших магазинах - оптимальний варіант. Дівчата тонували чаєм, але я не ризикнула. тим більше планувала графити тканину.
     
  5. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    Відповідь: Спільний процес - Орхідеї " Oriental Orсhids" від Діменшинс

    панама то, панама
     
  6. окса

    окса Member

    Відповідь: Спільний процес - Орхідеї " Oriental Orсhids" від Діменшинс

    [​IMG] [​IMG]
    На такій стадії мій довгобуд-залишилось не багато,але щось не хочеться вишивати нічого(накрила і мене вишивальна криза),але може з вами буду колупати:d64:
     
  7. Ума

    Ума Super Moderator

    Відповідь: Спільний процес - Орхідеї " Oriental Orсhids" від Діменшинс

    До початку мега-проекту залишилось 3 дні!!!:d64:

    З першого липня всі, кого я записала в свій щоденник, починають жити в одному ритмі. Хто буде відставати чи розказувати про вишивальні кризи, чи нарікати що нема часу і бажання буде отримувати страшні ммс-ки і смс-ки по ночам від Уми :girl_devil:

    і я не жартую :girl_devil: На форумівку двійочників пускати не будем :girl_crazy:
     
  8. Strekoza

    Strekoza Well-Known Member

    Відповідь: Спільний процес - Орхідеї " Oriental Orсhids" від Діменшинс

    Побачила "добову норму", визначену куратором - і вже взялася до роботи :) За фальстарт не сваріть.
    Ще питання з танку :) - золота нитка це який номер ДМС чи Анкор?
     
  9. Xomka

    Xomka Well-Known Member

    Відповідь: Спільний процес - Орхідеї " Oriental Orсhids" від Діменшинс

    Чекаємо на перший фотозвіт:girl_spruce_up:
    ДМС золота №5282, Анкор не знаю. Але ДМС трохи груба нитка, мені здається що ДІМ дає тоншу... Але то треба дочекатись що власниці набору скажуть, і якщо вони мають можливість порівняти ДІМ та ДМС. Якщо треба тоненьку золоту, то в котушках продається там де нитки для шиття/вишивання.
     
  10. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Спільний процес - Орхідеї " Oriental Orсhids" від Діменшинс

     
  11. LudmilaP

    LudmilaP Well-Known Member

    Відповідь: Спільний процес - Орхідеї " Oriental Orсhids" від Діменшинс

    Я вишивала золотою ниткою, яка продається в котушках, але вона всерівно загруба, порівняно з Дімовською, але вона однозначно, тонша від інших металізованих ниток:girl_yes:.

    Не знаю чи наш куратор буде мене сварити чи хвалити, але я вже закінчила свою роботу передчасно:girl_dance:.
     
  12. Naturals

    Naturals Well-Known Member

    Відповідь: Спільний процес - Орхідеї " Oriental Orсhids" від Діменшинс

    А нам показати для заохочення нашого просування:d64:
     
  13. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Спільний процес - Орхідеї " Oriental Orсhids" від Діменшинс

    думала нишком закінчу конкурсну - а тоді сяду за орхідеї...
    але куратор так грізний , доведеться нині нацепити орхідеї на снапи....
    нині в обід буду графити
     
  14. Curly Xena

    Curly Xena Well-Known Member

    Відповідь: Спільний процес - Орхідеї " Oriental Orсhids" від Діменшинс

    так мельдую послушно - нитки є , канва епізодично розграфлена (сьогодні муж за обіцянку "бальшой і чістой любві":girl_crazy: та баняк відбивних дографить), схема в РМ та оригінальна вивчені:girl_curtsey: тепер питання - розмір роботи 32на 32 см. Запас брати по всіх краях 5 см, так? Чи більше? Скільки в оригінальному наборі має см?
     
  15. Xomka

    Xomka Well-Known Member

    Відповідь: Спільний процес - Орхідеї " Oriental Orсhids" від Діменшинс

     
  16. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Спільний процес - Орхідеї " Oriental Orсhids" від Діменшинс

    так і я маю питання до куратора
    1. Ума, в тебе теж горизонтальна центральна лінія за мітками на тканині не зійшлася на 1 клітку?? сіла креслити і покинула з переляку...
    2. певні кольори у 3 нитки написані - ти так і вишивала?

    п.с в мене поля 5-6 см.
     
  17. Xomka

    Xomka Well-Known Member

    Відповідь: Спільний процес - Орхідеї " Oriental Orсhids" від Діменшинс

    Касю, пам'ятаю, Ума щось писала про ту одну клітинку - почитай в темі про новорічний процес.
     
  18. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Спільний процес - Орхідеї " Oriental Orсhids" від Діменшинс

    надибала.
    Ума, то ти провела лінії по центру горизонталь (на 1 кл. не співпало), вертикаль ( нормально співпало) і тоді по 10 кл. зробила сітку?
     
  19. Пупсик

    Пупсик Well-Known Member

    Відповідь: Спільний процес - Орхідеї " Oriental Orсhids" від Діменшинс

     
  20. Ума

    Ума Super Moderator

    Відповідь: Спільний процес - Орхідеї " Oriental Orсhids" від Діменшинс

    Похвально :girl_claping:, призначаю тебе в заступники куратора. Як Ума замешкається з наганяями чи похвалами, то будеш тимчасово виконувати обов"язки Уми :girl_haha:



    так, так. я дуже серйозно підійшла до справи, маю досвід вчителювання в школі (була суровою учілкою) :girl_devil: Списати не дам!!! :girl_nea:


    таких вишивальниць миле діло курувати :girl_in_love:



    угу, не сходилось. Але там грамотно затоновано і так чи інакше в тоновані місця попадеш.
    В мене вже готова робота повністю співпала верхній і нижній край (гілочки), а бокові сторони не мають якогось обмеження, тому там затоновано з розрахунку на той 1 хрестик. Провела центральні лінії, а тоді в сторони графила сітку по 10кл.



    я, я.. то потім вишивка гарно об"ємно виглядає :)

    Дівчатка, нагадую, що до старту (офіційного) залишилось 2 дні!!! (вже півтора):girl_crazy:

    Я вишивала з квіток - почала з білої нитки на пелюстках, бо хвилювалася, чи втрафила в тоновані місця. І вишивала кольорами (повністю відшивала один, потім інший)