співбесіда при прийомі на роботу

Тема у розділі 'Бізнес-леді', створена користувачем Гелена, 10 Вересень 2008.

  1. karioka

    karioka Well-Known Member

    @ Lankovska можна в пп детальніше:)?
     
  2. Musti

    Musti миється в бані

    А мене ця фраза зацікавила :). Як дізнатися, що хоче почути роботодавець?
    На співбесідах питають, на яку зарплату розраховує претендент?
     
  3. Mylnyk

    Mylnyk Member

    робота
    Але продублюю тут.
    Кому потрібна підготовка до співбесіди ось вам реальні завдання реальної фірми на посаду офісного планктону із звичайною зарплатою. Там не багато 5 тестів у архіві і одне творче завдання.
    Якщо хочете можете навіть мені відправити заповненні тести і відскановані чи сфотографовані листки з творчим завданням я їх інтерпретую для вас . Відправити у приватне повідомлення або тут можете опублікувати .
    Звичайна фірма , звичайна посада , так у фірмі відбирають весь персонал.
    Думаю вам буде корисно.
    --- дописи об"єднано, 19 Грудень 2015 ---

    --- дописи об"єднано, 19 Грудень 2015 ---
    це стандартна схема на не ключові посади, для того щоб не платити з\п знайти лопуха який буде за дурнопрацювати 2-3 міс, і знову і знову і так завжди вакансія закрита а зарплати НЕ вимагає !
    --- дописи об"єднано, 19 Грудень 2015 ---
    йдем на піццу я вас навчу ;)
     

    Вкладення:

    • Подобається Подобається x 1
  4. Mylnyk

    Mylnyk Member

    послати їх на небо за зірочкою.
    --- дописи об"єднано, 19 Грудень 2015 ---
    ну якщо ви студентка , або є кому вас забезпечувати можете гратися в такі штуки.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  5. silvia

    silvia Well-Known Member

    оці малювання тваринок і прочіє, то настільки вже заїджено. Можна спокійно відкрити нет, подивитись на інтерпретацію і намалювати те, що хоче бачити роботодавець.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  6. Barabushka

    Barabushka Member

    А зачем все это??? Ни когда не понимала.
    А на счет того, что бы говорить только то, что хочет слышать работодатель, так это проходит только на предварительном собеседовании с HR-овцами.
     
  7. Mylnyk

    Mylnyk Member

    приклад з конкретними посиланнями :)
     
  8. Kotenya

    Kotenya Well-Known Member

    Дівчата, в мене таке запитання. Що казати, якщо на співбесіді питають про те, яку зарплату я б хотіла отримувати? Варто називати якусь конкретну цифру чи уникати прямої відповіді? Який варіант найбільш коректний?
     
  9. Jusi

    Jusi Ловець емоцій

    Варто говорити суму. Бо інакше Вас не будуть сприймати серйозно. Принаймі, на моїй фірмі такий підхід. Але сума має бути не захмарна, а реальна, на яку Ви оцінюте свої вміння.
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. enigma

    enigma Well-Known Member

    Якщо ви можете реально оцінити ринкову вартість своєї роботи, то однозначно називати. Такі речі як розмір зп і умови роботи треба виясняти якнайскорше, перш, ніж проходити кілька кіл співбесід, кажу із власного досвіду.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  11. podolyanochka

    podolyanochka Well-Known Member

    Мене спитали керівники при особистій співбесіді...на 3-му колі :) Відповіла чітку цифру. Згодом зателефонували із відділу HR і уточнили чи названа мною сума - оклад чи "на руки".
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Kotenya

    Kotenya Well-Known Member

    Дівчата, дуже дякую за відповіді!
    Переважно всі компанії пишуть про три рівні співбесіди. Приблизно скільки часу займає увесь процес працевлаштування, починаючи від подачі резюме до третьої співбесіди? З яким інтервалом у часі відбуваються ці співбесіди? Я розумію, що все це відносно і залежить від компанії-роботодавця, терміновості роботи та багатьох інших факторів, але добре було б трошки орієнтуватися в цьому питанні.
     
  13. unsure

    unsure Well-Known Member

    В мене зайняло практично 2 тижні. Подзвонили запросили на наступний день на 1 співбесіду. Прошла її. І подали документи на друге коло. Подзвонили десь за 5-6 днів запросили на 2 співбесіду, це була середа. Сказали якщо до п'ятниці подзвонять то відповідно приходити на 3, а якщо ні, значить непрохожу. Подзвонили на наступний день.
    І на рахунок оплати, я в резюме писала конкретну суму.
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. synuchechka

    synuchechka Well-Known Member

    на моїй фірмі по результатах кожного туру відповідь дають до двох тижнів і та вся катавасія до місяця часу тягнеться зазвичай.
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. podolyanochka

    podolyanochka Well-Known Member

    усе відбулося в межах 1 тижня, але вакансію потрібно було терміново замістити
     
    • Подобається Подобається x 2
  16. YeWa

    YeWa Well-Known Member

    ви їм, напевно, помагали розробляти ці завдання. Точно такі ж завдання показувала співробітниця, коли заповняла тести під час співбесіди.
    Ще казала, що дійсно хотіла намалювати кота з ланцюгом))
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. SvitlanaPoda

    SvitlanaPoda Member

    Ну не думаю. Нащо компанії незадоволені люди? Найкращі співробітники все ж таки ті, у кого все ок.
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Mylnyk

    Mylnyk Member

    накращий співробітник в продажі це однока мама двох дітей ! яких виховує бабуся :)
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  19. SvitlanaPoda

    SvitlanaPoda Member

    По-перше, я проти того, аби дітей виховувала бабуся.
    А по-друге, бабуся не вічна, на жаль. Рано чи пізно почнуться проблеми, і ця мама не зможе концентруватись на роботі. Тим паче, якщо не звикла до того, аби і за дітьми доглядати, і працювати.
     
  20. Mylnyk

    Mylnyk Member

    ну є ще садочки, школа і т.д. ;) бабуся на допомогу , Доречі природньо робота бабусі якраз і полягає в догляді за дітьми , це природньо ! - так задумано природою. Доречі вчора був "день бабусі " можете привітати хто не встиг.