співбесіда при прийомі на роботу

Тема у розділі 'Бізнес-леді', створена користувачем Гелена, 10 Вересень 2008.

  1. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    це залежить від вимог, які ставляться до конкретної посади. Якщо там є певний віковий ценз, то перевагу нададуть інколи чоловіку. Бо до трго віку у нього більший досвід і можливості (банально- до 35 років чоловік не сидить у декретах і має можливість розвиватися). Є посади, які потребують особливої стресостійкості та врівноваженості. Відповідно, жінки частіше зриваються ( то ПМС, то зорі не так встали). Є посади, де чоловіки можуть більше викладатися ( понаднормові, відрядження і т.п.). Інколи потрібно людину, яка має не лише чоловічий тип мислення, а і здатність дуже швидко приймати рішення у стресових чи нестандартних ситуаціях ( жінки в екстрімі частіше тоді на емоціях приймають. А це призводить до помилок).Так що- правда десь посередині.

    п.с. до речі, зараз у багатьох пропозиціях навіть на звичні для нас "жіночі" посади бухгалтерів часто стоїть вимога "чоловік, віком...." І продавців у фірмових магазинах одягу в основному зараз теж стараються набирати чоловічої статі ( достатньо прогулятися різними закладами різних ТМ- там зараз 2\3 чоловіків. А то і всі 100%.А раніше- жінки в основному були)
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    а це навіть якось дивно, я замітила за собою, що якщо потрібно щось запитати у магазині, то підійду до жінки (якщо це магазин одягу), якщо техніки...тут надаю перевагу чоловікові.

    Щодо мого питання..Це зрозуміло що є багато різних факторів. Але щоб поголовно у всіх сферах вибирали чоловіків...Ну вбийте, не повірю.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. Kotenya

    Kotenya Well-Known Member

    Питання не зовсім про співбесіду, але, мабуть, це найбільш відповідна тема ).
    Недавно я надсилала резюме в одну компанію. На співбесіду мене не запросили, а надіслали на мейл відповідь такого змісту: моя кандидатура не відповідає вимогам вакантної посади, але вони збережуть моє резюме у своїй базі даних і, якщо з'явиться відповідна вакансія, зателефонують мені.
    Чи варто знов надсилати своє резюме, якщо з'явиться вакансія, яка, на мою думку, мені підходить, чи це буде занадто нав'язливо?
     
  4. irabil

    irabil Well-Known Member

    @Kotenya я б висилала. Інакше Ваше резюме може пролежати там вічність або рекрутер може забути занести в базу чи звільнитись з роботи та й мало що ще може трапитись.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Подобається Подобається x 2
  5. casablanka

    casablanka Щаслива особистість

    Сміло можете надсилати, хто стукає - тому і відкриють.
    Не завжди HR переглядають в БД всі старі резюмешки.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  6. OxyFoxy

    OxyFoxy Посиденька-непосида

    Думаю, надсилайте. Мені те саме відповіли одного разу два роки тому. Вакансії з'являлися, але мені вже ніхто не писав. Підозрюю, що компанія в нас була одна і та ж:)

    Надіслано від мого IQ4502 Quad, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. meri5

    meri5 Well-Known Member

    Була я на співбесіді в одній фірмі, і ніби все підходить їм. Лише на перший місяць я попросила більшу зарплату ніж вони пропонували, сказали переговорять з керівництвом і зателефонують. Питання чи варто їм про себе нагадати, пройшло 3 дні. Бо якщо чесно мене зацікавила ця посада, чи можливо не пройшла фейс контроль.
     
  8. Deidra

    Deidra Well-Known Member

    Сьогодні прийшла до нас дівчинка на співбесіду. Техдир почав з того, що не вважає жінок спроможними виконувати таку роботу. Він може і хотів комплімент зробити, мовляв, вона виключення, але прозвучало як самодурство. Ох і взлостив мене! А на моє зауваження відповідає: "А що ти хочеш?! Ми з різних планет! Чи ти скажеш, що ми не відрізняємося?!"
     
  9. iriwa

    iriwa Особлива мама

    Коло будинку батьків відновлюють садочок. Можливо хтось знає як можна влаштуватися на роботу в такий садок? Йти у відділ освіти і там питати?
     
  10. Borsychok

    Borsychok мамуська-пампуська

    то не на Петлюри часом? тоді напевно у відділ освіти, бо садок ще не функціонує.
    доречі, поряд в 75 садок в нашу групу дуже потрібен помічник вихователя
     
    Останнє редагування: 5 Серпень 2016
  11. iriwa

    iriwa Особлива мама

    Ні, це на Володимира Великого. Річ у тім що по-перше, я ще у відпустці по догляду за малюком, по друге не маю відповідної освіти ( програміст-перекладач за фахом). Хотіла б взагалі спитати яка зарплата і що очікують від працівника, і чи взагалі реально попасти, оскільки в моїй ситуації можу розраховувати хіба на посаду няні, і то в ідеалі можливо на пів дня робочого. Взагалі б хотіла піти працювати з особливими дітками, або помічником до такої дитини бо маю вдома свого хворого і маю практику. Не питайте, чого не хочу бути зі своїм сином, просто так склалося, мушу міняти щось в житті..
    У садочку, киди водила старшого, няня йшла додому о 4 дня, то ж мабуть вона на пів ставки була.. Бо до 7 чи пізніше не матиму як працювати. А ситуація життєва така що мушу щось підшукати собі. Ну і якщо б що то я не проти і піти вчитися. Взагалі планую йти на навчання. Правда маю на увазі 2 напрямки, ще остаточно не можу прийняти рішення, в яке русло піти.
     
  12. Borsychok

    Borsychok мамуська-пампуська

    це посада няні, освіта не вимагається.
     
  13. iriwa

    iriwa Особлива мама

    ну так, але не маючи освіти про кар"єрний ріст можна забути :)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  14. Borsychok

    Borsychok мамуська-пампуська

    в нащому садочку є група з такими дітками
    --- дописи об"єднано, 5 Серпень 2016 ---
    в садочку підвечірок в 15, няня після нього прибирає і йде додому
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. iriwa

    iriwa Особлива мама

    @Borsychok буду мати на увазі. Свого меншого наступного року даю до садочку, то до того часу думаю вже буду знати що до чого.
    Того власне і питалася за садок коло батьків, бо може до наст. року його відкриють і якраз буде місце. А зараз молодшому рочок з копійками, то так не лишу.
     
  16. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Якщо ви спілкуєтеся іншими мамами таких же діток, то серед них є ті, як освоїли для себе нову професію психолога власне для того, щоб працювати не лише із своїми, але і іншими дітками. У наших реабілітаційних центрах вони працювали і паралельно- закінчували навчання.Можливо, поки у вас є ще час у відпустці по догляду за дитнкою, ви могли б заочно починати уже вчитися. Також потім була би змога працювати куратором особливої дитинки ( власне, якщо хочеться працювати з особливими дітками, то самі знаєте, що батьки інколи шукають асистента, який буде постійно з дитиною у садку чи школі ).
    Помічник вихователя у дитсадку- це не найбільш оплачувана і вдячна справа. Особливо коли працюєш із особливими дітками. Адже няня не тільки за своїми обов язками має у всьому допомагати вихователю, але і забезпечувати санітарно-гігієнічний стан у приміщенні. Навантаження у неї куди більше, ніж у вихователя. Графік роботи нянь у садках- в основному з 8 до 17 ( те, що хтось приходить пізніше чи йде раніше, не змінює її офіційного графіку, який вона мала би відпрацювати). Оплата у державних садках- 2000 грн. У приватних- оплата 3000 грн, але там і графік 8-19 і має бути чітко по графіку. Загалом до вимог помічника вихователя не ставляться особливих вимог, але цілий ряд закладів, особливо приватних, можуть вимагати досвід роботи із дітьми або мед. чи пед. освіту

    п.с. зараз потребують няні у 42 садку на Сміливих ( держ. "Дивосвіт")- ніяких вимог, робочий графік з 8.20 до 18.00
    Також шукають няню у приватний садок, який ще тільки буде відкриватися на Моршинській 12. Там графік з 8 до 19, але серед вимог є досвід роботи із дітьми від 1.5 року і бажано ( але не обов язково) медична освіта
    --- дописи об"єднано, 5 Серпень 2016 ---
     
    Останнє редагування: 5 Серпень 2016
  17. Borsychok

    Borsychok мамуська-пампуська

    можливо
    я не в курсі, просто знаю, що є така група.