Спорт для вагітних і годуючих

Тема у розділі 'Спортзал', створена користувачем Полуничка, 24 Червень 2009.

  1. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    Відповідь: Спорт для вагітних і годуючих

    можу тобі порадити свою любиму Трейсі Андерсон))) в неї є комплекс вправ на кожен місяць вагітності
    тобі то може буде заслабе, мені було в сам раз, по вагітних можливостях (ну коли не ліньки:))
     
  2. TinkaMalvinka

    TinkaMalvinka Well-Known Member

    Відповідь: Спорт для вагітних і годуючих

    Дівчата, порадьте! Коли після пологів можна почати ходити у басейн?
     
  3. Guapa

    Guapa Active Member

    Відповідь: Спорт для вагітних і годуючих

    Мені лікар казала,що через 2 міс.
     
  4. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    Відповідь: Тимчасово +15, або вагітність і вага

    а не хочеться підтреновувати руки? то ж якраз така частина тіла, над якою можна працювати
    я за час вагітності так собі тренувалася оті всі вправи для вагітних, що після пологів була в набагато кращій формі ніж зараз))) в мене навіть якимось дивом, через 2 тижні після пологів "квадратики" пресу проглядалися а зараз вага та й розміри ті ж, але рельєфів нема, треба себе трохи штуркнути і вертатись до фітнесу)
    п.с. я ще до півроку малого займалась, а потім коли він став рухливішим, то закинула
     
  5. Talya

    Talya Well-Known Member

    Відповідь: Тимчасово +15, або вагітність і вага

    мені зараз чомусь стає погано якраз тоді, коли піднімаю руки вгору. не думаю, що вони вже в такому плачевному стані, але щоразу як гуляю з донею і треба її катати на гойдалці - стає зле. вже вчора зрозуміла - треба було попрати штори-тюлі і помити вікна. ледве зняла ті фіранки, а вже як помила вікна, то вішати сили вже не було. і що в мене з тими руками таке?
     
  6. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    Відповідь: Тимчасово +15, або вагітність і вага

     
  7. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Тимчасово +15, або вагітність і вага

    а чи то щось дасть? Для людини, котра до того займалася тим, то вправи, які дозволені під час вагітності просто будуть залегкі і безрезультативні, ну хіба для тонусу, чи що.. Моїми основними вправами для рук були віджимання різні і гантелі по 4 кг як мінімум. Ну то я зараз взяла фітбол в руки-нажимати руками, ну та поробила, але й що :), хіба для задоволення. Думаю з народженням дитини руки швидко прийдуть в тонус :), особливо якщо набиратися вага буде добре ;)

    ---------- Додано в 10:41 ---------- Попередній допис був написаний в 10:39 ----------

    та нащо вам таке зараз робити? То і не корисно і голова може закрутитися від такого, адже порушується кровообіг
     
  8. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    Відповідь: Тимчасово +15, або вагітність і вага

     
  9. Talya

    Talya Well-Known Member

    Відповідь: Тимчасово +15, або вагітність і вага

     
  10. zjomka

    zjomka Well-Known Member

    Відповідь: Тимчасово +15, або вагітність і вага

    Ой дівчата, та напевно можна було, але перші місяці загроза, потім з 4 до 7 місяця ходила плавати в басейн, почувала себе тоді чудово. Зараз живіт великий став, я собі шнурки на кросівках зав'язати не можу :girl_crazy: малий товчеться, спати не можу, якийсь загальний стан розбитий, фізично не можу себе заставити щось робити, хіба ще гуляти просто можу. А до фінішу ще не тиждень і не два... я так надіюсь :girl_smile:

    ---------- Додано в 13:30 ---------- Попередній допис був написаний в 13:27 ----------

    Тепер мулька в голові, щоб доносити і народити здорового малючка :girl_in_love:
     
  11. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Спорт для вагітних і годуючих

    та це "мулька" усіх вагітних від самого початку ;). Я взагалі з вагітністю дуже перестрашена стала. До того і ганяла, і зал , і все, а в новому стані я боялася кожного болю живота на початку, мені здавалося, що я можу щось зробити зле, якщо буду різкіше рухатися, чи чимсь займатися. А коли живіт поліз то взагалі здається, що все страшно :D. Як я перший раз літом в воду залазила і поплила то спочатку був страх, що живіт якось надто натягується, то перший заплив тривав кілька секунд, потім вже якось розслабилася, але всерівно то було не багато і не часто, постійно якась "мулька" в голові... Це напевно якийсь психологічний бар'єр, страх, не знаю.
     
    • Баян Баян x 1
  12. Isa

    Isa Well-Known Member

    Відповідь: Спорт для вагітних і годуючих

    Дівчата,привіт!порадьте хто що робив після пологів,може є якісь комплекси чи відео хороші?після пологів пройшло 1,5 місяця,хочеться вже щось робити,а щось ніяк не можу зібрати всі думки до купи,щоб було не окремими вправами,а комплексом...хотіла займатись по методиці "ніжки світового стандарту",так переживаю,за гв...так як розумію,що навантаження там хороше,а я то маю середню підготовку...як думаєте?
     
  13. viktoria

    viktoria Well-Known Member

    Відповідь: Спорт для вагітних і годуючих

    23 октября состоится потрясающий мастер-класс, для семейных пар по подготовке к родам. Занятия пройдет в вечернее время в бассейне. Отличная возможность для тех кто работает и не может посещать занятия по аквааэробике днем.
    Пишите в ПП кому интересно
     
  14. fantazerka

    fantazerka Well-Known Member

    Відповідь: Спорт для вагітних і годуючих

    Дівчатка, а хтось відвідує якусь гімнастику для вагітних? Бо мені дуже хотілося б, хоча б раз в тиждень. Але цікавить саме гімнастика, а у фітнес-клубах в основному пропонують аквааеробіку.Телефонувала в Ківі-Фітнес - там є пілатес для вагітних, заняття на Науковій в суботу на 12:30. Але група не сформована, крім мене там бажаючих ще двоє дівчат (так мені сказали). Можливо, хтось з вагітних форумлянок також хоче відвідувати такі заняття - приєднуйтесь!
     
  15. Kazkivnycja

    Kazkivnycja Well-Known Member

    Відповідь: Спорт для вагітних і годуючих

    Я ходжу у Ківі-фітнес на пренатал, типу пілатесу для вагітних на вул. Масарика - мені подобається, ходить нас 3-4 дівчат. Я ходжу 2 рази на тиждень -заняття з гантельками, м'ячиками, вправи на талію, груди, ноги, але для вагітних. В кінці вправи Кегеля та дихання, які будуть задіяні при пологах. Тренер розказує про профілактику варикозу, тріщин на с-ках, та інших неприємних моментах, корегує харчування при потребі -загалом мені подобається.
     
  16. Smurfyk

    Smurfyk Well-Known Member

    Відповідь: Спорт для вагітних і годуючих

    Дівчата а качати прес при гв вигодовуванні можна чи не бажано, щось не подобається той дряхлий живіт((( може щось інше порадите? Донечці майже 3 міс
     
  17. Oliusia

    Oliusia Well-Known Member

    Відповідь: Спорт для вагітних і годуючих

    Якщо ніяких більше протипоказів нема, то можна. Я з півтора міс доні почала качати.
     
  18. fantazerka

    fantazerka Well-Known Member

    Відповідь: Спорт для вагітних і годуючих

    На жаль, мені задалеко на Масарика. Але ви так описали ці заняття, що мені ще більше на них захотілося! :girl_claping: Нумо, дівчата, невже нікому не зручно відвідувати заняття на Науковій?
     
  19. Kazkivnycja

    Kazkivnycja Well-Known Member

    Відповідь: Спорт для вагітних і годуючих

    Мені мало 2 рази на тиждень тренування, ще тренуюсь дома, практично ті самі заняття, що й на пренаталі - в малого м'ячика забрала, на якому він стрибав:) , а гантельок поки бракує.
    Хочу ще якісь відео-уроки хороші для тренувань вагітних, типу Джиліан М.. Те що я знаходила на ютубі більше схоже на тренуванні в залі, не те. Хтось має якісь посилання?
     
  20. ola-lyola

    ola-lyola Well-Known Member

    Відповідь: Спорт для вагітних і годуючих

    Є ще на Бандери, гляньте сайт Ківі