Спорт для вагітних і годуючих

Тема у розділі 'Спортзал', створена користувачем Полуничка, 24 Червень 2009.

  1. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Допоможіть знайти фітнес-клуб!

    у Львові нема точно, і насправді, вони непотрібні, головне дуже поступово нарощувати навантаження.
     
    Останнє редагування: 5 Листопад 2010
  2. Annabela

    Annabela Happy Member

    Відповідь: Допоможіть знайти фітнес-клуб!

    Годуючим мамочкам не можна робити вправи на груди і вправи в яких беруть участь грудні м"язи! Ви маєте обов"язково повідомити тренеру, що годуєте і він не буде включати ці впави у ваш комплекс.
     
    Останнє редагування модератором: 5 Листопад 2010
  3. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Допоможіть знайти фітнес-клуб!

    а при чому грудні м"язи до грудей? До залози і до того, що ми називаємо грудьми (жіночими) вони жодного стосунку не мають. І жодного впливу на вироблення молока.
     
    Останнє редагування: 5 Листопад 2010
  4. Annabela

    Annabela Happy Member

    Відповідь: Допоможіть знайти фітнес-клуб!

    Я теж ходила в зал коли годувала сина і мій тренер одразу запитав мене чи годую, адже під час заняття активізуються обмінні процеси і йде виділення молочної кислоти, ми потіємо - все це може вплинути на смакові якості молока, або взагалі на зменшення лактації. Мені тренер казав, щоби поки взагалі не займаись на тренажерах а лише легку зарядку і розтяжки, але я не послухала і робили всі вправи, окрім грудних (але я тоді вже не так часто годувала, а якщо дитина маленька і частіше прикладається до грудей, тоді відповідно....вирішувати вам). До того ж можна з легкістю простудитись! Легка зарядка, плавання і йога-не погана альтернатива для годуючих, а коли тіло звикне до навантаження, можна і в зал!
     
    Останнє редагування модератором: 5 Листопад 2010
  5. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Допоможіть знайти фітнес-клуб!

    ну та я ж написала "дуже поступово", нє? І якщо так і робити, то жодної з проблем які ви описали вище не виникне.
     
    Останнє редагування: 5 Листопад 2010
  6. Zoryanazirka

    Zoryanazirka Well-Known Member

    Відповідь: Допоможіть знайти фітнес-клуб!

    Ой а чого годуючим на груди не можна???? Я вже майже 4 роки годую нон-cтоп i займаюся з 8 тижнiв по пологах. На всiвиди м'язiв маю однаково iнтенсивне навантаження
     
    Останнє редагування модератором: 5 Листопад 2010
  7. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Допоможіть знайти фітнес-клуб!

    всьо можна, і ви тому приклад :)
    не розводимо паніку
     
    Останнє редагування: 5 Листопад 2010
  8. Annabela

    Annabela Happy Member

    Відповідь: Допоможіть знайти фітнес-клуб!

    я теж займалась і все добре було, а у знайомої молоко пропало. Це як кому. Я просто висловила думку тренерів, а кожен вже собі сам вирішує!
     
    Останнє редагування модератором: 5 Листопад 2010
  9. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Допоможіть знайти фітнес-клуб!

    а я чию? Я - тренер. :yes:
    ви впевнені що від тренувань? Маю великі сумніви.
     
    Останнє редагування: 5 Листопад 2010
  10. Zoryanazirka

    Zoryanazirka Well-Known Member

    Відповідь: Допоможіть знайти фітнес-клуб!

    Молоко від фізичних навантажень аж ніяк пропасти не може.
     
    Останнє редагування модератором: 5 Листопад 2010
  11. Олюнчик

    Олюнчик New Member

    Відповідь: Спорт для вагітних і годуючих

    А в Дельфін, той що на Сихові набирають "вагітні" групи? Може хто ходить туди? Моя лікарка з ЖК наполягає на плаванні 3 рази в тиждень, а Дельфін найближче.
     
  12. Sapiha

    Sapiha New Member

    Відповідь: Спорт для вагітних і годуючих

    Сьогодін була в ЖК і лікар сказав що годуючим мамочка не тільки можна а й потрібно займатися легким спортом і плавання (звичайно без навантаження на грудні м"язи) тобто йога і пілатас нам відкриті :girl_flag_of_truce:а від тренажерів ще деякий час краще утриматися.

    [​IMG]
     
  13. Pobigaychyk

    Pobigaychyk Member

    Відповідь: Спорт для вагітних і годуючих

     
    Останнє редагування модератором: 10 Грудень 2010
  14. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Спорт для вагітних і годуючих

    а для чого вам "вагітна" група - ви можете просто плавати. Наскільки я знаю, то занять для вагітних там нема, але краще передзвоніть і запитайте.

    Близкість басейну якщо ви без авто - фактор вирішальний, як на мене.

    ---------- Додано в 19:39 ---------- Попередній допис був написаний в 19:38 ----------

     
  15. Олюнчик

    Олюнчик New Member

    Відповідь: Спорт для вагітних і годуючих

    та я й не знаю толком, просто походила б кілька занять, може воно і корисно - якісь рухи спеціальні, дихання.
     
  16. Зануда

    Зануда Well-Known Member

    Відповідь: Спорт для вагітних і годуючих

    Я вагітною просто ходила плавати. Море задоволення і корисно. :) Ходила в "Дельфін".
     
  17. Raven

    Raven Мама малятка

    Відповідь: Спорт для вагітних і годуючих

    Є гімнастика для вагітних в Астарі на вул. Зигзаг, р-н Городоцька-Народна
     
  18. Ромулька

    Ромулька New Member

    Відповідь: Спорт для вагітних і годуючих

    Може хтось може підказати комплекс вправ для годуючих мамочок:girl_in_love:
     
  19. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Спорт для вагітних і годуючих

    говорили-балакали, сіли та й підвезлися. Та звичайнй комплекс, лише без фанатизму.
     
  20. bubamara

    bubamara Member

    Відповідь: Спорт для вагітних і годуючих

    Пропоную кобітам, які зараз чекають на дитинку, однак почуваються достатньо активними, щоб займатися фітнесом, зібратися у групу "майбутніх мамусь". Серед усіх видів фітнесу майбутнім мамам найкраще підходить йога та пілатес (не враховуючи водних видів). Особисто я схиляюся до пілатесу. Займатися в загальній групі, звичайно, можна, але так чи інакше є вправи, які не можливо і не можна виконувати, бо заважає животик. У мене виникла ідея взяти приватні заняття у тренера, який враховуватиме наші особливості, але такі заняття є дорогими, однак якщо зібрати групу 6-7 чол., то вартість на одну людину буде цілком прийнятною. Крім того, можна буде узгодити час, який менш-більш буде зручний для кожної з нас. Тож, якщо комусь буде цікава ця пропозиція, за деталями пишіть у ПП, оскільки правила цього форуму не дозволяють мені вказувати конкретну інформацію у загальному повідомленні.