Спорт для вагітних і годуючих

Тема у розділі 'Спортзал', створена користувачем Полуничка, 24 Червень 2009.

  1. viktoria

    viktoria Well-Known Member

    Відповідь: Аквааеробіка

    В 85 школі, почнуться заняття для вагітних з листопада. Можу тел. тренера скинути в приват.
     
  2. Neonato

    Neonato New Member

    Відповідь: Спорт для вагітних і годуючих

    Я підчас вагітності ходила в аквапарк на гімнастику для вагітних. Дуже класно! Тренер Оксана уважна і є індивідуальний підхід. Одразу на першому ж занятті попросила довідку від лікаря про те, що мені можна займатись. Ходила я до 7-го місяця, оскільки потім тренер пішла у відпустку. На занятті від 2-х до 5-ти дівчат. А бувало, що я одна була і тренер проводила заняття всеодно! Я дуже задоволена.
     
  3. Zoryanazirka

    Zoryanazirka Well-Known Member

    Відповідь: Спорт для вагітних і годуючих

    Я теж ходила в Аквапарк на гімнастику для вагітних до Оксани. Єдиний мінус - при вагітності ВИКЛЮЧЕНІ вправи лежачи на спині, а там були, я, правда, їх уникала. По гімнастиці пропливала ще 1 кілометр в басейні ( 20 басейнів).
     
  4. padesnig

    padesnig Well-Known Member

    Відповідь: Спорт для вагітних і годуючих

    респект.

    В мене немає часу в день тому хожу плавати зранку коли ще всі сплять. Повернутись потрібно до 8мої. Відправити малого і самій на роботу. Важко було себе заставити, а тепер мені навіть подобаеться.
     
  5. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Спорт для вагітних і годуючих

    Я знову в строю.Прямо спортом це важко назвати, але фізкультрою - запрсто :)! Ногами рохи почала махати як малютці було два тижні, руками - пізніше, але руки самою малюткою качаються - ого-го. Прес ще не чіпала чекаю 6-ти тижнів. Потихеньку кручу хула-хуп (звичайно ж пластмассовий і без гулів) - перший раз він в мене не хотів крутитися, я була в дикому шоці, бо все життя була чемпіоном в цьому виді спорту :). Але вже на другий день справа пішла.
     
  6. YULKAZOZYLKA

    YULKAZOZYLKA New Member

    Відповідь: Спорт для вагітних і годуючих

    Дівчатка! А під час вагітності просто на плавання (поплавати в басейні) можна???
     
  7. Iwka

    Iwka Well-Known Member

    Відповідь: Спорт для вагітних і годуючих

    Можна, але лікарі дуже рекомендують після 12 тижнів, і за умови відсутності тонусу матки.
    Холодна вода в басейні може призвести до збільшення тонусу.

    Першу вагітність плавала кожного тижня, зараз дуже мерзну і без басейну тому не пхаюсь...
     
  8. Marjaha

    Marjaha New Member

    Відповідь: Спорт для вагітних і годуючих

    чи можна займатись степ аеробікою годуючій мамі?
     
  9. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Спорт для вагітних і годуючих

    можна, головне без фанатизму - збільшувати навантаження дуууууже поступово. Попервах займатись в півножки :)
     
  10. Zoryanazirka

    Zoryanazirka Well-Known Member

    Відповідь: Спорт для вагітних і годуючих

    От я щойно з басейну - 45 хвилин і 2000 метрів. І так прекрасно почуваюся, правда я і з Марком і з Михайликом плавала до останнього - до самих пологів.
     
  11. sofka08

    sofka08 kasperjonoks

    Відповідь: Спорт для вагітних і годуючих

    мамульки підкажіть,як ви приводили себе у форму після пологів ( особливо цікавить животик )!!!!!??????
     
  12. Diamond girl

    Diamond girl New Member

    Відповідь: Спорт для вагітних і годуючих

    Нарешті, я знайшла час і записалася в спорт зал, моїй малявці 7 місяців, годую грудьми, порадилась з тренером він сказав що почнемо з невеликого навантаження щоб молочко не пропало і потихеньку будемо приводити себе в порядок!!!
     
  13. Зануда

    Зануда Well-Known Member

    Відповідь: Спорт для вагітних і годуючих

    Ходжу в спортзал, а вагу не втрачаю - цікаво, чи то може бути пов"язане з ГВ?
     
  14. Roxie

    Roxie Галицька панянка

    Відповідь: Спорт для вагітних і годуючих

    під час вагітності робила легенькі вправи, скачала собі якийсь диск "Гімнастика для вагітних", для підняття настрою мені вистарчало..

    а зараз малій 11 міс, вона почала ходити, то так мене вимотує, що з мене самий ніс лишився.. і ще трохи животик.. то я його пресом пробую підкачувати..
     
  15. Zoryanazirka

    Zoryanazirka Well-Known Member

    Відповідь: Спорт для вагітних і годуючих

    Була нині в Аквапарку на гімнастиці для вагітних. Нагрузка маленька, по тому проплила ще 1500 м в басейні
     
  16. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Спорт для вагітних і годуючих

    ГВ може трохи гальмувати втрату ваги (зайвої), але так щоб зовсім то ні
     
  17. KitiKet

    KitiKet Member

    Відповідь: Спорт для вагітних і годуючих

    Я занималась спортом до беременности (на тренажерах Fit Curves и танцах) и первый месяц. А потом пошла кровь и теперь переодически лежу на сохранении - спортом запретили заниматься вообще :girl_sad:

    И когда реально выйти на занятия после родов? С кем вы оставляете малыша? И если кормите грудью то сцеживаетесь перед уходом и оставляете молочко? Или лучше начать дома делать легкие упражнения и только потом в зал? Когда реально малыша оставить на часик - два (с какого возраста)?
    Поделитесь опытом :girl_blush2:
     
  18. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Спорт для вагітних і годуючих


    моїй малютці 4 місяці через тиждень - вийти не можу, займаюсь вдома.


    питання про "якщо" на цьому форумі зазвичай не стоїть :) годують ВСІ (хто хоче) про це теж є окремі теми
     
  19. KitiKet

    KitiKet Member

    Відповідь: Спорт для вагітних і годуючих

     
  20. BlackSheep

    BlackSheep Active Member

    Відповідь: Спорт для вагітних і годуючих

    тут питання навіть не в калорійності стоіть а в здоровому та збалансованому харчуванні(булочка на сніданок і вафельки перед сном +кг на талію :girl_blum: )

    Дитинка вам сама підкаже коли це можливо стане.отримаете той комочок і зрозуміете чи хочеться вам його лишити на когось заради пару кг чи ще варто почикати ;)