Спорт для вагітних і годуючих

Тема у розділі 'Спортзал', створена користувачем Полуничка, 24 Червень 2009.

  1. Zoryanazirka

    Zoryanazirka Well-Known Member

    Відповідь: Спорт для вагітних і годуючих

    Я почала займатися в залі коли Михасику виплвнилося 2 місяці, ( зараз йому 2,4 і я ще його годую). Раніше не можна - потрошки можна починати займатися дише після 8 тижнів по пологах
     
  2. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Спорт для вагітних і годуючих

    я так розумію, що є нюанси. В мене Варя сама вдень не спить, чоловік на роботі, ну і, відповідно, я відлучитись не можу (бабців-дідців у нас у вільному доступі нема, та і я не впевнена, що вони 2 години зможуть її забавляти). Вправи роблю коли вона не спить, вдома.
     
  3. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Відповідь: Спорт для вагітних і годуючих

    я вправ не роблю. просто весь час втягую живіт і випрямляю спину. цілий день. і перед сном лежу хвилин 5 на підлозі,щоб розпрямити хребет
     
  4. Jeanjerry

    Jeanjerry Active Member

    Відповідь: Спорт для вагітних і годуючих

    Наразі нічого не роблю, правда виглядаю краще, ніж до вагітності, але сумую за спортом. Є така думка піти на йогу чи пілатес, навіть є центр недалеко, але не завжди є на кого залишити маленького.
     
  5. Zoryanazirka

    Zoryanazirka Well-Known Member

    Відповідь: Спорт для вагітних і годуючих

    Я бігала в клуб коло хати, з малим лишала маму. Але він в мене в такому віці спав 3 рази в день по 3 години!
     
  6. Adelaida

    Adelaida Active Member

    Відповідь: Спорт для вагітних і годуючих

    Дівчата, а десь на Привокзальній є гімнастика для вагітних? Щось хочеться кудись походити, а в Астарі тепер немає.
     
  7. Zoryanazirka

    Zoryanazirka Well-Known Member

    Відповідь: Спорт для вагітних і годуючих

    Я ходжу в Аквапарк на гімнастику для вагітних. Понеділок-Четвер на 14-00
     
  8. Annette

    Annette Well-Known Member

    Відповідь: Спорт для вагітних і годуючих

    А я вже пару тижнів хожу на йогу для вагітних. Проводиться на Коперніка в Палаці Мистецтв на 9-ту ранку (понеділок+пятниця). Група маленька, кожному тренер приділяє достатньо уваги. Підбирає навантаження відповідно до мождивостей кожної вагітної. Я дуууже задоволена! Дійсно відчуваєш, що працюєш. Настрій покращується:)
    До того раз пішла на гімнастику для вагітних в "Мацьопі". Щось мені не припала вона до душі зовсім, скучно...хіба дихання на початку заняття було цікаве і вправи Кегля собі нагадала. Але ходити регулярно на такі заняття зовсім не хочеться.
     
  9. Panna Land

    Panna Land Well-Known Member

    Відповідь: Спорт для вагітних і годуючих

    Матусі-годувальниці, з цієї теми я зрозуміла, що заняття в тренажерному залі ніяк не вплине на смак молока, правильно? А виділення "якоїсь кислоти" - це міф?
     
  10. Zoryanazirka

    Zoryanazirka Well-Known Member

    Відповідь: Спорт для вагітних і годуючих

    Кислота виділяється тільки пои надмірних навантаженянях і дійсно потрапляє в молоко. Ну ви ж качатися не будете поки годуєте? Біль у м'язах наступного дня і є показником наявності цієї кислоти. Тому працюйте з задоволенням, без навантажень.
     
  11. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Спорт для вагітних і годуючих

    якщо до того взагалі нічим не займатися, то боліти буде і при маленькому навантаженні, але на ГВ це не вплине, даю гарантію :)
     
  12. Asal

    Asal New Member

    Відповідь: Спорт для вагітних і годуючих

    коли можна почати качати прес і робити якісь елементарні вправи після пологів?
    мені казали що місяць два точно не можна, але я себе добре почуваю...хотілось би вже почати працювати над собою
     
  13. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Спорт для вагітних і годуючих

    мін через 6 тижнів після вагінальних пологів, а після КР як лікар дасть відмашку :)

    але тойво, без фанатизму, і я особисто починала з ніг, а не з пресу
     
  14. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Відповідь: Спорт для вагітних і годуючих

    ІМХО, краще після будь-який пологів хоч 2 міс почекати, бо в цей час живіт ще сам спадається. а потім вже, коли органи стануть на місце і лишиться реальна жирова картина :) - доробляти вправами
     
  15. Asal

    Asal New Member

    Відповідь: Спорт для вагітних і годуючих

    та ноги ніби нічо такі..))) а ось живіт, він мені явно мішає

    ---------- Додано в 21:27 ---------- Попередній допис був написаний в 21:26 ----------

    в мене там сплошна жирова тканина((((((
     
  16. Мія

    Мія Well-Known Member

    Відповідь: Спорт для вагітних і годуючих

    прес дійсно не раніше ніж через два місяці, а от ноги можна і раніше.

    качанням пресу тут мало зарадите, треба кардіо, але вам ще рано. взагалі займатися треба починати коли виділення стануть прозорими і поступово. Я почала через 3 тижні і прислухалася. Але бувало і таке, що на 2 день після тренування починалася мазня, то я робила перерву і зменшувала навантаження.
     
  17. Asal

    Asal New Member

    Відповідь: Спорт для вагітних і годуючих

    в мене вже майже прозорі
    а з чого Ви починали?
     
  18. Мія

    Мія Well-Known Member

    Відповідь: Спорт для вагітних і годуючих

    ціла тема є :) Ідеальна форма ніг...
     
  19. Zoryanazirka

    Zoryanazirka Well-Known Member

    Відповідь: Спорт для вагітних і годуючих

    Якщо у вас не відбулося роз"єднання м"язів пресу - можна починати працювати вже через 8 тижнів. Якщо м"язи роз"єднані (дуже легко перевірити - ляжте на спину, голову підніміть і притисніть до грудей, прес напружиться. Пальцями легко намацати є "дірка" чи нема) З пресом потрібно зачекати, або робити найпростіші вправи - лягати на спину піднімати лише голову напружуючи прес.
     
  20. Holly

    Holly Moderator

    Відповідь: Спорт для вагітних і годуючих

    порадьте вправи на ноги (для вагітних). Набрала я 5 кг, і таке враження, що все пішло в стегна :sad: Я до вагітності активно працювала над ногами, то вони були підтягнуті і гарні.