Спорт для вагітних і годуючих

Тема у розділі 'Спортзал', створена користувачем Полуничка, 24 Червень 2009.

  1. Adelaida

    Adelaida Active Member

    Відповідь: Спорт для вагітних і годуючих

    Здам точку, куди хожу займатись гімнастикою, чи як то назвати. :) Це на Південному. Як виявилось, це для мене найближче місце.
    Наразі була 2 рази і задоволена. Навантаження помірне, більше на плечовий пояс, ноги та на гнучкість. Але хто хоче працювати, той відчує ефект. :) Вартість 50грн за заняття. Наразі нас двоє займається :) Я задоволена! З вересня буду ще туди дитину водити на дитячі "танці", які будуть проходити в той же час, що і моя гімнастика. А то малій сумно сидіти біля мене :)
     
  2. Annette

    Annette Well-Known Member

    Відповідь: Спорт для вагітних і годуючих

    Може комусь з вагітних форумлянок буде корисною інформація про те, що у Ківі Фітнес в цей четвер відкрилась група пілатесу для вагітних. Веде тренер по пілатесу, мама двох діток, що спеціально проходила навчання по специфікам проведення тренувань для вагітних. У групі поки двоє людей (то разом зі мною, а мені вже і так до пологів тижні три максимум лишилось). Ходила на йогу для вагітних, але зараз тренер поїхав у відпустку, тому вирішила походити в Ківі. Наступне заняття буде в понеділок на 9:30.
     
  3. pruzhynka

    pruzhynka Active Member

    Відповідь: Спорт для вагітних і годуючих

    Annette, дякую за інформацію!
    А куди саме ви ходили на йогу для вагітних?
     
  4. Annette

    Annette Well-Known Member

    Відповідь: Спорт для вагітних і годуючих

    На Коперніка в Палаці Мистецтв. Зараз заняття частіше всього на сьому або восьму вечора, але все одно потрібно зідзвонюватися з тренером, бо групи маленькі і тренування підбираються по часу і дням під групу, щоб всім було зручно. Залишу Вам телефон тренера в ПП.
     
  5. Latane

    Latane Well-Known Member

    Відповідь: Спорт для вагітних і годуючих

    Цікавилася, може комусь знадобиться - у "Формула Краси" на Стрийській є аква-аеробіка для вагітних. Понеділок і четвер на 15.00, тренер Юля (організатор РЦ Мацьопа)
    Також в них проводяться індивідуальні заняття для вагітних. Коли і на котру годину незнаю, хто тренер не спитала, може бути двоє людей на занятті, тоді ціна вдвіді менша
     
  6. kyca

    kyca Member

    Відповідь: Спорт для вагітних і годуючих

    Я 8 років ходила на аеробіку, тому як завагітніла то перший місяць ще не знаючи про це відвідувала її і надалі, але після двох смужок перестала. перший місяць так нічого це якраз новорічні свята.... але потім така ломка була жах, я молилась тільки щоб не було в мене ніяких загроз і тонусів, бо я не витримаю пасивної вагітності. На 12 тижні після першого узд, сказали що все ок і я в цей же день пішла в басейн ходила в Дельфін так як ще працювала на роботі. А з 6 міс. записалась на акву і гімнастику для вагітних у аквапарку 2рази в тиждень - аква і 2рази гімнастика. Дуже сподобалось, там дуже класний тренер Вікуся дуже приємна. І так я ходила аж до родів. Дуже всім раджу так як ніяких болей в спині і ногах, взагалі не знаю що це таке під час вагітності. А свій стан треба відчувати самій, ну і звичайно прислухатись до лікарів.
     
  7. Holly

    Holly Moderator

    Відповідь: Спорт для вагітних і годуючих

    и може якось повпливати на малого те, що я роблю вправи? Почала займатись 1,5 міс після пологів. Навантаження було слабеньке, я його не відчувала зовсім. І от три дня тому я вирішила посилити навантаження. Ці три дні малий капризний, плаче, вдень практично не спить. То збіг, чи якось пов"язано
     
  8. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Спорт для вагітних і годуючих

    сильно?

    бабка надвоє ворожила. Треба всі обставини знати.

    Але сильна і різка зміна навантаження полюбе відобразиться на мамі, а на дитині вже як піде...
     
  9. Holly

    Holly Moderator

    Відповідь: Спорт для вагітних і годуючих

    втричі
    та власне на мені ніц невідобразилось. Після вправ і на 2 день м"язи не болять, їх навіть не чути
     
  10. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Спорт для вагітних і годуючих

    ого

    не обов"язково зміни в м"язах. Може переендорфінилась? :)
     
  11. invisible

    invisible Well-Known Member

    Відповідь: Спорт для вагітних і годуючих

    А коли можна починати займатися спортом після пологів (був невеликий зовнішній розріз)? Бо в Неті трохи суперечлива інформація. Лише після огляду в лікаря чи вже можна потрохи починати? Насамперед цікавлять вправи для пресу. Бо живіт хоч і втягнувся повністю, але м'язи трохи в'ялі. І ще - чи правда, що не можна давати сильне навантаження на плечовий пояс, якщо годуєш груддю? Спина так щось стала боліти від носіння малої...
     
  12. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Спорт для вагітних і годуючих

    вам ще рано
    6 тижнів мінімум треба зачекати, а потім починати робити планки, а не прес качати, як ото в нас звикли.
     
  13. DesperateHousewife

    DesperateHousewife Well-Known Member

    Відповідь: Спорт для вагітних і годуючих

    І перевірити чи не розійшлись прямі мязи пресу! Пошукайте в неті як то можма самій нащупати. І треба починати власне з абдомінальних вправ.

    ---------- Додано в 20:36 ---------- Попередній допис був написаний в 20:33 ----------

    Наприклад, http://mama.ru/articles/rashozhdenie-myshc-pressa-posle-rodov
     
  14. Holly

    Holly Moderator

    Відповідь: Спорт для вагітних і годуючих

    ааа, в мене вони розійшлись, а я почала саме з пресу в місяць малого. Бо живіт був великий під час вагітності і зовсім не втягнувся після пологів. То що тепер не качати прес? Хоча зараз те розходження зменшилось
     
  15. romawka

    romawka Member

    Відповідь: Спорт для вагітних і годуючих

    Знайшла інформацію може стане корисна. При активних заняттях спортом виділяється молочна кислота, яка при попаданні в молоко надає йому дещо неприємного смаку і викликає у дитини підвищену нервозність. Але це не означає, що всякі фізичні вправи виключені. Необхідно просто після фізичних навантажень почекати пару годин до наступного годування, щоб дати час молочній кислоті для розщеплювання. При цьому немає якихось радикальних обмежень. Годуючій мамі можна робити найрізноманітніші фізичні вправи, само по собі годування зовсім не перешкода для занять спортом, головне, щоб фізичне навантаження все-таки було не занадто важким, і після занять витримувалася певна перерва для виведення молочної кислоти.

    Дуже добре допомагає аква аеробіка, оскільки фізичні вправи у воді дуже швидко приводять в тонус м'яза, позбавляють від целюліту, а після них добре сходити на процедуру душа Шарко. Дуже ефективно, і при цьому не треба дотримуватися строгої дієти, досить просто живитися по звичайному режиму, але зменшити борошняне і солодке.
    А ще чула що від занять спортом під час годування зменшується кількість молока і може пропасти взагалі.
     
  16. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Спорт для вагітних і годуючих

    трохи баян... не така страшна та кислота як її малюють. Ну і не треба попервах так перепрацьовувати. Акуратно-легенько поступово. І буде і фігура і молоко.

    і як ви пару годин будете чекати? це мін 3 год перерви в годуваннях. Це рідко з якою дитиною вийде провернути.
     
  17. Olka Sherolka

    Olka Sherolka розпатлана посиденька

    Відповідь: Спорт для вагітних і годуючих

    певно при заняттях важкою атлетикою з олімпійськими нормативами :) якщо в міру - не думаю що є така загроза

    мій малий їсть як по годиннику - можлива перерва 2 години і не більше, з них відняти час на саме заняття... не встигне тамта кислота розщепитись
     
  18. ZaKohana

    ZaKohana New Member

    Відповідь: Спорт для вагітних і годуючих

    А мені заборонила гінеколог поки що фізичні навантаження типу пресу і качання інших проблемних зон. Була я минулого тижня на УЗД - матка ще не скоротилася повністю + судинок у ній багато ще є (було у мене пару червоних крапель. Виявилося, судинка лопнула).
    І коли ж вже можна буде покращувати фігуру, літо ж попереду йде? :girl_blush2:
     
  19. mamasha

    mamasha New Member

    Відповідь: Спорт для вагітних і годуючих

    Я сьогодні зайнялась вивченням питання гімнастики для вагітних чи будь-яких інших занять. Протягом усієї вагітності нічим не займалась. До 30-го тижня з роботою не встигала, потім трохи налякали мене загрозою... От я в 37 тижнів вирішила, що пора розворушитись, бо вже не страшно))) Планую ходити на все підряд)) Бо останні місяць-півтора майже не рухалась. Так-от сьогодні була на занятті гімнастики для вагітних в аквапарку. Мені сподобалось. Інструктор дуже приємна і кваліфікована. Заняття пн-ср о 18:00. Ціна 80 грн на год.
    Завтра планую в ківі-фітнес на пілатес. Пузатики, відгукніться, хто куди ходить і чим займається.
     
  20. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Відповідь: Спорт для вагітних і годуючих

    ну я би дуже обережно ставилась до спорту на такому терміні. все підряд точно не піде. Спробуйте шось для вагітних, або аквааеробіку