Старі речі

Тема у розділі 'Скарбничка', створена користувачем Olma, 17 Липень 2009.

  1. Lady_Opium

    Lady_Opium Well-Known Member

    Відповідь: Старі речі

    я отримую шалений кайф, позбавляючись старих, а головне непотрібних речей:)
    одяг віддаю Оселі
    решту викидую

    чоловік жи мій витягнув нещодавно зі смітника окуляри без скельця, поламаний пополам обруч - типу він мені його заклеїть і буду я перша дівка на селі:girl_haha:

    мене взагалі дратує надлишок речей, інколи таке враження, що серед них нема чим дихати, і скоро, ще от їх трішки підзбирається, вони займуть весь твій життєвий простір:girl_mad:
     
    • Подобається Подобається x 15
  2. Tutuka

    Tutuka Well-Known Member

    Відповідь: Старі речі

    Плачу... :girl_haha:

    Мій чоловік якраз повна протилежність - тільки би все викидав... А що не викине, то розіб"є (я про посуд)...
    Була у мене колись улюблена флісова куртка-сорочка, привезена з Англії, дуже тепла та затишна... Одного разу пішли з чоловіком на прогулянку, дивлюся - на бомжі сорочка з підозріло знайомими клітинками... Я ще так здивувалася - ніби такої більше ні у кого не було... Звернула чоловікові увагу... Ну що сказати - виявилося, таки сорочка моя. :girl_devil:
     
    • Подобається Подобається x 11
  3. OxankaF

    OxankaF Well-Known Member

    Відповідь: Старі речі

    Колись бачила в одній передачі таку річ: вішалки з одягом в шафі повішати іншою стороною, гачками від себе, а коли щось одіваєте з цього одягу то вже потім вішаки вішати правильно і тоді через деякий час провірити, які вішаки були не рухані. Коли я в себе так зробила, то побачила скільки речей неруханих валяється:8::8::8: І ще я десь читала, що речі, які не рухані в хаті більше 6 місяців дуже шкодять атмосфері, отак. Хоча сама себе рахую великим плюшкіним, та стараюсь раз у пів року перебирати речі і хоть по кульку, але виносити геть
     
    • Подобається Подобається x 7
  4. katrinka

    katrinka Well-Known Member

    Відповідь: Старі речі

    я теж би все зайве викидала, люблю багато простору:girl_curtsey:, а от моя мама - Плюшкін з великої букви. якщо пакую непотрібне в її присутності, кульки порожніють наполовину, тому стараюсь робити шмон в хаті, коли мама на роботі і потім непомітно вивезти. тоді вона не помічає зникнення "дуже потрібних" речей:girl_mad:. малий мій теж нічого викидати не любить, завжди перевіряє чи не несу у смітник його забавок, навіть поломаних, листочків різних пописаних, бо там інструкції якісь собі написав..... одним словом, як тільки залишаюсь сама в хаті відриваюсь по повній:girl_haha: і весь непотріб:girl_bye2:
     
    • Подобається Подобається x 7
  5. veroni4ka

    veroni4ka Well-Known Member

    Відповідь: Старі речі

    В мене мама всім Плюшкіним Плюшкін. балкон так затарила - (це вже після ремонту, коли я добру частину хламу викинула !!!), що сушку для білизни (коли дощ) нема де вмістити !!!!!!! Ніяк.
    Вона мені - я сама не знаю, що там. Чекаю, коли поїде до сестри в гості. Ух доберусь я до тих завалів.
    А ще я її кімнату називаю великою шафою, бо я викидаю, а вона підбере, а мо згодиться ще, і несе туди :))))))))))

    ПС. Це, напевно, краще в тему - Забилам би :)
     
    • Подобається Подобається x 7
  6. veroni4ka

    veroni4ka Well-Known Member

    Відповідь: Старі речі

    Впізнаю себе
     
    • Подобається Подобається x 3
  7. Яруська

    Яруська Well-Known Member

    Відповідь: Старі речі

    :girl_haha::girl_haha:З точністю до навпаки і в нас було.
    Чоловік на днях побачив свою стару джинсову сорочку на двірникові....дзямав довго мені:girl_crazy:
    А малий теж не дає нічого викинути, пам"ятає кожне колеско від поламаної машинки. Капець.
     
    • Подобається Подобається x 7
  8. enigma

    enigma Well-Known Member

    Відповідь: Старі речі

    В мене стабільно перед початком кожного сезону, коли речі дістаються з антресолів, а інші туди ховаються, робиться ревізія. Дуже раціонально оцінюю, що я вже ніколи не вдягну і то все пакую в кульки - і відвожу мамі. Вона то все добро тащить в лікарню, буде бідним людям, бомжам інколи (а в шо їх вдягати в тій лікарні?) або дочкам медсестричок.
    Є речі, які я ну дуууже люблю - я їх продовжую носити довгі роки, поки мама нарешті не присоромить, що я таку старовину на себе почепила :girl_haha: А через те, що мама може довго і не бачити, що я вдягаю, то отак і продовжую носити свої рожеві штани, яким вже зо 5 років і вони вже давно не дуже рожеві :girl_smile:
    Дуже сентиментально ставлюся до всіляких памяток типу листів, відкриток, записочок. Он недавно відрила листи. які мені мій майбутній чоловік писав ще в школі. Разом сиділи і плакали від сміху. Зате скільки позитиву. Залишу до наступних часів.
    Взагалі викидаю я всілякі речі легко. Не люблю хламу та купу непотребу на власному життєвому просторі. А як шось викину потрібне, то завжди можна придбати це, як потреба стане.
     
    • Подобається Подобається x 7
  9. kristina

    kristina Well-Known Member

    Відповідь: Старі речі


    Старі речі можна віднести до церкви, вони їх вже точно не викинуть, і найдуть людей яким цей старий одяг підійде, вони ж їх теж відвозять до притулків, до дітей сиріток, я думаю це краще ніж викинути на смітник.
    Принаймні в церкві на сихові таке є
     
    • Подобається Подобається x 5
  10. Usmishka

    Usmishka Well-Known Member

    Відповідь: Старі речі

    Я старі речі (одяг) роздаю знайомим, які того потребують або мають село, чоловікові віддаю на будову робочим, але він в мене оплакує кожну ту річ, хоч і не ходить в ній вже роки з три. Зі своїм одягом розтаюсь якось спокійніше.
    Всілякі папірчики і дрібязок намагаюсь сортувати хоча би раз в пів року, бо того добра назбирується ого-го, сама не знаю звідки. Правда Ірина моя справді дорожить тим мтлохом, то викидаю тихенько коли спить.
     
    • Подобається Подобається x 6
  11. Nery

    Nery Well-Known Member

    Відповідь: Старі речі

    А мені легко розстатися зі своїм одягом, старим, або тим який не ношу або не люблю - можна пороздавати родичам, на село, для роботи іт.п. А от з своїми записами, листами записничками якимись, де інфа вже певно ніколи не пригодиться - не можу і все :). Маю цілий ящик записів якихось ще зі школи, листи, і любовні теж ( соррі за офф, але шо наші діти будуть колись зберігати, якшо користуються зараз тільки електронною поштою??? :sad: ), перечитую їх зараз - і так приємно, аж душа радіє:girl_in_love:, хоч вони і не від чоловіка ;)
    З чоловіковим одягом можу робити все , що завгодно - він ніколи добре не пам"ятає, що в нього є, чого вже нема, вдягає те, що підсуну під очі:girl_smile:, а от якісь там інструменти - не дай Боже переставити в інше місце - шкандаль!!!!, а про викинути взагалі мовчу:suicide:
     
    • Подобається Подобається x 10
  12. СОФІЯ -СОНЯ

    СОФІЯ -СОНЯ Well-Known Member

    Відповідь: Старі речі

    Я - зовсім не Плюшкін, викидаю все без ніякого жалю. Сам вигляд заваленої шафи чи антресолів, не говорячи вже про балкони і лоджії, вбиває мене наповал. А от чоловік і Таня -:8::8::8:, їм все треба! Остання серйозна "битва" була ... за касетний відеомагнітофон. То нічого, що він вже 9 років лежить на антресолях, аж раптом технічний прогрес піде зворотнім шляхом і ми, оба-на:girl_crazy:, будем попереду всіх, на піку моди:girl_haha:!
    Одяг віддаю у магазин безкоштовних речей при соцзахисті (є у нас такий, на щастя), листівочки-папірчики - в одну шухлядку і як завал, то сортую і викидаю непотріб. Основне правило - все те має вміститись в одну шухлядку, далі - зась!
    На лоджії зробили крутий ремонт, вгепали купу грошей, і щось там складувати руки не підіймаються,тому вмонтували обігрівач, викинули кухонні двері і зробили одну частину - продовження кухні, іншу - чоловікові персональний кабінет:girl_smile:.
    Шафи -стінки не терплять завали, (то за феншуєм,) бо всі справи розладнаються. Так я "феншую":girl_smile: своїх, помагає, бо обоє вірять у всілякі прикмети.
    Комора - виключно для продуктів-закруток, нічого іншого туди "ніззя".
    Одним словом, якщо не дуже є де складати, то і викидається все легше.
     
    • Подобається Подобається x 19
  13. veroni4ka

    veroni4ka Well-Known Member

    Відповідь: Старі речі

    На обід ходила - купила мішки для одягу. Буди робити ревізію :)
     
    • Подобається Подобається x 5
  14. OxankaF

    OxankaF Well-Known Member

    Відповідь: Старі речі

    А в якій церкві на Сихові? я б віднесла, 2 кульки назбирала, віддати нема кому а викинути шкода
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    Відповідь: Старі речі

    і я б вже піднапряглась і до церкви віднесла...якраз теж дві величезні торби маю....хотіла до смітника знов, але....дуже вже речі милі моєму серцю....хоч і не ношу вже 2 роки. Тре десь діти.
     
    • Подобається Подобається x 2
  16. musia

    musia New Member

    Відповідь: Старі речі


    А до якої церкви можна речі віднести у Франківському районі (Сахарова-Чупринки)??? Підкажіть, бо речі нас перемагають!!!
     
    • Подобається Подобається x 2
  17. Грильяжка

    Грильяжка Кавоманка

    Відповідь: Старі речі

    Я періодично роблю порядок в себе в шафі(бо дуже в ній рию як не можу чогось терміново знайти:girl_cool:)тому мусю робити порядок. Кожного разу знаходжу речі в яких не ходжу складаю в кульок на балкон щоб чоловік завіз в село але на другий день жену на балкон і ОБОВ"ЯЗКОВО припасовую ніби непотрібну річ до свого вбрання в результаті на село їде мінімум. А я далі рию складаю відкладаю і так по колу:girl_cool:
     
    • Подобається Подобається x 5
  18. Bogdanka

    Bogdanka Well-Known Member

    Відповідь: Старі речі

    я дуже люблю робити передвеликодні порядки - бо тоді все шось повикидаю. Ненавиджу захаращеного балкону - в моєму поніманії балкон для того щоб на нього вийти, щоб там могла спати дитина, або щоб ми там поставили колись качельку вузеньку і пили вечірком пивко або шампан чи мартін з сиром голландським.
    Ще терпіти не можу отих захламлених шаф, бо шкода викинути... але речі...вони ж зношуються і така їх природа фізична, що вони старіють, тому я, на відміну від моєї мами, дуже легко викидаю чи то футболку бо вона розтягнулась/зносилась/немодна етс. чи взуття, бо неактуальне і теж зносилось чи щось недобре в холодильнику... і жалю за тим взагалі не маю.

    Колись по телебаченні був коментар Івана Сварника щодо зносу будівлі на площі Соборній, 15 (та, що крайня і межувала з Гал-м базаром). Я багато-що не поділяю, пов'язаного з тою історією (це пов'язано з колишньою роботою), але переконана, що його фраза стосовно того, що і будинки, і мости, як і решта речей у світі мають свій природний фізичний знос. От і все.
    І тому такого поняття, як "я не можу розстатись з річчю, бо прикипіла до неї" у мене нема.
     
    • Подобається Подобається x 5
  19. Virginia

    Virginia Well-Known Member

    Відповідь: Старі речі

    Моя мама всі речі віддає родичам на село, а вони з того дуже раді...
    Взагалі, я до одягу не прив"язуюсь, і мені легко його віддавати!
    А от, всякі наклейки, книжечки (з дитинсва), якісь записки зі школи, з інституту, з тим всім тяжче! Воно займає купу місця, але викинути я не можу!
    А ще я не можу викинути касети ... хоча їх вже років 7 ніхто не слухає... але ж там такі:girl_in_love: пісні ( з радіо записані))))
     
    • Подобається Подобається x 5
  20. Bogdanka

    Bogdanka Well-Known Member

    Відповідь: Старі речі

    ага і в мене старість - не радість, всяку таку фігню типу касети, записки, плакати з виступів... барахло отаке тримаю в коробці, хочу позбутись бо то чесно кажучи просто пилезбірник:girl_smile:
     
    • Подобається Подобається x 4