Старі речі

Тема у розділі 'Скарбничка', створена користувачем Olma, 17 Липень 2009.

  1. Selena

    Selena Well-Known Member

    Відповідь: Старі речі

    Дуже цікава тема!І хотіла б у Вас запитати, може хтось знає куди можна відносити речі в хорошому стані, але в яких уже давно не ходимо?
    Думаю вони стануть корисними малозабезпеченим. Чула, що одяг можна приносити в цекрву, та чи у кожній церкві його "приймають"?
     
    • Подобається Подобається x 3
  2. Bonka

    Bonka Well-Known Member

    Відповідь: Старі речі

    Я відношу одяг до церкви св. Георгія що на вул.Короленка.
    Але думаю багато церков таке практикують.
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. Волошка

    Волошка Well-Known Member

    Відповідь: Старі речі

    Часто вдома назбирується багато одягу, якого не носимо, взуття - хтось з нього виріс, хтось схуднув чи потовстішав, при чому це добротний одяг. Навіть є нові речі, яеі хтось подарував, але не носимо. Завжди складаю в кульки (окремо взуття, окремо верхній одяг, окремо інші речі) і кладемо біля баків для сміття (бо не знаєм, куди ще можна віднести, а викидати чи палити шкода). А там люди розбирають. Бачила навіть мої старі чоботи в ремонті для взуття.
     
    • Подобається Подобається x 3
  4. Lavazza

    Lavazza Well-Known Member

    • Подобається Подобається x 3
  5. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

  6. dieSonne

    dieSonne Well-Known Member

    Відповідь: Старі речі

    я маю речі з себе, я маленька, може кому тре, пару светриків осінньо-зимових?
     
  7. Galychanka

    Galychanka миється в бані

    Відповідь: Старі речі

    Привіт.Зараз "повертаються" старі комісійні магазини,куди можна здавати речі.Але вони мають бути чисті,попрасовані,без плям.Я занесла туди пару светриків та джинси, через тиждень мені зателефонували,щоб прийшла забрати гроші - товар вже продався.
     
    • Подобається Подобається x 4
  8. GONE BABY GONE

    GONE BABY GONE Well-Known Member

    Відповідь: Старі речі

    а де то є таке?
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. zetta

    zetta Well-Known Member

    Відповідь: Старі речі

    як бачу що річ уже не вдягну то або продаю,або віддаю....але віддаю при умові що в певнена в тій речі будуть ходити....а переважно то перу її....запаковую в окремий кульочок і вішаю біля мусорників....
     
  10. Oliusia

    Oliusia Well-Known Member

    Відповідь: Старі речі

    Ми старі речі віддаєм до чоловіка в село,там є бідна сім"я,ось хоч тим допоможемо.
    А ще,раніше, на роботі працювала прибиральниця,яка виховувала онучку.Жили досить бідно,ось їм і віддавала речі.
     
  11. Відповідь: Старі речі

    Вчора робили ревізію в шафі,багато одягу і взуття запакували і лишили біля смітника.Не встигли від*їхати,люди вже почали оглядати речі.Сподіваюсь,що комусь пригодяться...
     
    • Подобається Подобається x 2
  12. Ланна

    Ланна Active Member

    Відповідь: Старі речі

    Хороша ідея, теж так зроблю. Хоча деякі речі, які добре збереглись можно поперешивати. Моя сестра, наприклад, знайшла старе мамине плаття в якому вона ще вагітною ходила, добре вкоротила, трохи підшила. Вийшло супер!
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Natalia H

    Natalia H Well-Known Member

    Відповідь: Старі речі

    Загалом легко. Є звичайно светрик чи чашка чи ще щось, пов'язане з спогадами, людьми, подіями, але якщо воно реально заважає, якщо вже більше року а то й більше я ним не користувалась - хоч і з жалем, але викидаю. То такі речі, а одяг найчастіше йде на ганчірки, домашнє/дачне вбрання, або ще маю знайому дівчинку молодшу за себе, там сім'я досить скрутно живе, то щось добре ще віддаю їй.

    В мене мама такий плюшкін, але то треба бороти кожен раз - викинула як відрізала, інакше виходить, що ми для речей, а не навпаки.

    Колись чула інтерв'ю з Марійкою Бурмакою, якій колишній чоловік помстився, спаливши весь її одяг, коли вона йшла від нього, в тому числі дуже дорогий їй чимось костюмчик. Так от мені сподобалась її реакція - поплакала, каже, а потім вирішила - чи я без того костюма, то вже не я? Все рівно через рік/5/10 я б його викинула.
     
    • Подобається Подобається x 2
  14. skystar

    skystar Well-Known Member

    Відповідь: Старі речі

    Ото почитала, аж соромно стало:shy: Вічно мені все викинути шкода, добре шо стрих є, то я все в коробки попакую і туди (ну, крім такого, що вже зовсім нідочого)... нехай собі лежить... свекруху нервує:girl_haha:, бо кого кого, а її плюшкіном точно не назвеш. Вона вже все шо можна і шо не варто б було повикидувала. Ото недавно шукає мій чоловік свою осінню куртку, нема вже... певно мамця вирішили, що то вже непотрібно, або бідним потрібніше. Хоч би спитала :girl_devil:
     
  15. LudmilaP

    LudmilaP Well-Known Member

    Відповідь: Старі речі

    А я такий хом"ячок, що ще потрібно пошукати.:girl_wink: Речі в яких не ходжу ховаю в далекий куток шафи, можливо колись знадобляться. От недавно витягнула старі протерті, але улюбленні джинси і пошила з них корсет. З спідниці новеньку сумку (яка стала моєю улюбленою). Все решта лежить і чекає своєї черги або перешивати або викидати:girl_haha:
     
  16. тигрица

    тигрица Well-Known Member

    Відповідь: Старі речі

    А я отримую задоволення, коли прибираю і наповнюю смітник, і відразу стає більше вільного місця і в шафі і в шуфлядках і на поличках.
     
  17. UnLikE

    UnLikE Фотограф

    Відповідь: Старі речі

    всі речі що я не ношу, але вони ще в нормальному стані даю мамі, а вона сплавляє по знайомих))) або продаю на ДП))
    А ті речі що я любила, але вже їх зносила, майже зі сльозами на очах, але викидаю..(найваще розставатися з кедами)))
    а речі, ті що мені дорогі я складаю в коробочку і ноді їх витягую і згадую що і звідки і якісь спогади приходять в голову...
    а ще в мене цілий стіл в зошитах з 7-ого класу аж до теперішнього часу... чому нема раніших незнаю, напевно тоді ще викидала, тепер розумію що то всьо пригоджується... :)
     
  18. ZoloteSonechko

    ZoloteSonechko New Member

    Відповідь: Старі речі

    я теж конспекти з університету збирала. але на 3 курсі зрозуміла, шо все шо не по спеціальності потрібно викинути і я це зробила!!!чим і горджуся.:girl_smile: місця стало набагато більше. жалкую, що свого часу не попродавала шкільні підручники. зараз більшість нікому не потрібна, а місце займають. :girl_sad:
    а з оягом то зовсім інша тема. ціла шафа одягу(це тільки сезонного, решту вивожу до бабці), а вдягнути нема шо. є такі речі яких я взагалі ні разу не вдягала або раз за сезон. а які в мене чоботи гарні в шафі лежать. вдягнула 1 раз на дискотеку.чорні, атласні в камнях сваровскі. і не ношу. незручно мені в них.:girl_devil:
     
  19. meros

    meros New Member

    Відповідь: Старі речі

    мені теж важко розпрощатись навіть з непотрібними речами!
    Хоча раз в пів-року стараюсь хоч якось їх посортувати!!!
     
  20. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: Старі речі

    в новинах була передача про червоний хрест на вул. Героїв УПА - туди можна чисті речі везти. Хтось навіть посуд завіз. Люди вільно приходять вибирати собі одяг