Старі речі

Тема у розділі 'Скарбничка', створена користувачем Olma, 17 Липень 2009.

  1. Zoryanazirka

    Zoryanazirka Well-Known Member

    Відповідь: Старі речі

    А я івсе віддаю на село. Правда мене потім серце болить дивитися як вони в дорогих фірмових чоботах по болоті ходять, але в них скрута, самі собі одягу не купують.
    А от улюблені речі ховаю, таки надіюся що в мене колись ще і донечка буде :)
     
  2. Редвумен

    Редвумен Active Member

    Відповідь: Старі речі

    Всі хто пише в цій гілці, почитайте про систему Флай Леді!
     
  3. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: Старі речі

     
    Останнє редагування: 7 Грудень 2009
  4. cuxivchanka

    cuxivchanka Well-Known Member

    Відповідь: Старі речі

    Я все непотрібне викидаю! А колись в мішок і на стрих в кладовку........
     
  5. meri5

    meri5 Well-Known Member

    Відповідь: Старі речі

    я живу в особняку то всі старі речі складаю на чердак, а літом вибираю день коли немає мами і палю на вогнищі але такщоб її небуло бо буде дуже її серце боліти:girl_cray:, бо може прийти час і мені це згодиться.
     
  6. marjana lv

    marjana lv Well-Known Member

    Відповідь: Старі речі

    якщо хтось має одяг для дорослих в нормальному стані але не знає куди його діти, то його можна віддати спільноті взаємодопомоги "Оселя", яка знаходиться в Винниках. теж саме стосується техніки, книг та ін. але якщо речей дійсно дуже багато - то можна додмовитись щоб приїхала їхня машина і забрала все.
    телефон "Оселі" - 296-33-03 їхній сайт знаходиться тут
    У Винниках проживає близько 20 безпритульних + 10 (взимку більше) людей приходять вдень помитися, поїсти, попрати свої речі.
    доречі тут цікава стаття про цьогорічний показ мод від "Оселі" який пройшов під девізом "Непотрібних людей і непотрібних речей не буває". увага звертається не лише на те що старі речі ще комусь пригодяться, але й на те що не можна викреслювати з суспільства та ігнорувати людей які не мають де жити, дайте шанс і вони також ще "пригодяться".
     
    Останнє редагування: 24 Грудень 2009
  7. pravovuk

    pravovuk Well-Known Member

    Відповідь: Старі речі

    Сьогодні я на роботі випадково дізналась, що у моєї нової співробітниці донечка інвалід і що у них складне матеріальне становище.
    Щойно поскладала 4 великі кульки свого маленького одягу....Поки моя Ліля виросте,мода зміниться, а цій дитинці треба вже. В понеділок відвезу ті кульки на роботу співробітниці. Результат- мені і на душі якось так класно стало-що я хоч чимось можу допомогти, і в шафі стільки багато місця звільнилось!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
     
  8. sofcja

    sofcja Member

    Відповідь: Старі речі

    я речі непотрібні пороздавала колєжанкам і сестрам.
    максимум віддала. особливо коли схудла сильно - їм якраз треба було,а мені - стимул не повертатись до жахливої форми!
    маю звичку 2-3 рази на рік перебирати геть усе і роздавати....
    колись часто віддавала речі сім'і маминої колєжанки. там 3 дочки різного віку і майже нема грошей....
     
  9. носик

    носик New Member

    Відповідь: Старі речі

    раніше щось на село, а щось в дитячі сиротинці в Брюховичах. Думала, коли переїхала на Левандівку, що теж у сиротинці приймають((( Але вони відмовилися. Сказали, що десь на Сихові є дім для пристарілих і там потрібні речі. Ми шукали і щось знайшли, але і там відмовили((((.
    marjana lv! дякую Вам! буду знати куди звертатися
     
  10. berezhano4ka

    berezhano4ka New Member

    Відповідь: Старі речі

    я нормальний одяг в який після вагітності не влажусь теж віддала тим що потребують.А речі які поломані чи старі-ми просто викидаєм
     
  11. strilo4ka

    strilo4ka New Member

    Відповідь: Старі речі

    речі які займають місце в шафі і ніколи не одягаються віддаю племінниці на село:girl_blum:знаю як в 14років хочеться мати купу всього і те золотце тішиться:girl_in_love:а старі - в церкву чи вивішуємо біля смітників - там завжди хтось собі щось знайде:girl_spruce_up:


    [​IMG]
     
  12. MorsImmortalis

    MorsImmortalis мирний атом

    Відповідь: Старі речі

    старі речі або викидую, або йдуть на шмати (якщо не синтетика; окрім трусів і шкарпеток звісно)))))
    те,що не вдягала протягом 4 місяців і більше, віддаю мамі або ше комусь охочому.
    дещо віддаю на гуманітарку (в дитбудинки тощо)

    і ніколи не шкодую за тим що віддаю чи викидаю)
     
  13. марта

    марта Well-Known Member

    Відповідь: Старі речі

    о! це як про мене
    я теж шию і теж збираю "тканинки"
    маю вже 4-и здоровезних кульки і ще один з нитками для в'язання
    ще й від родичів можу щось таке притягнути додому
    в чоловіка морський акваріум на 400л і ще пів хати і балкону всякої фігні до нього
    оце в нас і є недоторканне, решта летить в смітник, тільки як під руки попадається
     
  14. Viktorina

    Viktorina New Member

    Відповідь: Старі речі

    Такі речі, як дитячі, віддаю племінникам, похресникам чи знайомим для їхніх дітей, бо не всі мають змогу купувати багато речей для дитини ,якщо вона скоро виростає. А речі мої чи чоловікові я перебираю те ,що довго не вдягається ,а воно мені чимось дороге,( бо я прив"язуюся до речей:girl_crazy:),то відкладаю подальше, а через деякий час знову передивляюся і вже , якщо остаточно вирішила , що не одягатимемо,то віддаю рідні і знайомим.Хоча знаю,що треба зразу віддавати бо більшість, якщо не все,я так і не одягаю, бо як і мій чоловік маємо декілька улюблених речей, які переважають у гардеробі,а дитячі то вже річ по-мірі виростання.:girl_curtsey::girl_haha:
     
  15. Gentle

    Gentle Well-Known Member

    Відповідь: Старі речі

    Читаю гілку і просто очі на лоба лізуть! Я нічого свого не віддаю, не продаю, і взагалі...Я такий плюшкін, що мені все треба! Віддавати мені нема кому, місця маю навалом, і час-від-часу люблю одягнути щось стареньке. Частіше всього буває так: нагадаю собі про якусь річ, в голові вже приміряю її з чимось, витягну, одягну - а воно якось не дивиться. Тоді знов ховаю до шафи :girl_crazy: Маю в шафі речі 10-річної давності і навіть не думаю про те, щоб викинути їх (якщо річ була гарної якості і не супермодна на той час, а просто класика, то вона і зараз цілком "носибельна").
    Чесно, мені серце кров'ю обливається як подумаю, що викинути це треба!

    І, до речі, колишня співробітниця казала, що якщо річ не носиться рік, то треба кудись її з дому подіти (справа в поганій енергетиці чи що).
     
  16. Редвумен

    Редвумен Active Member

    Відповідь: Старі речі

    А знаєте, є такий закон природи: якщо в одному місці прибуло, то в іншому вибуло, і навпаки. Тому, щоб з"явились нові речі, треба позбуватись старих. Це, по-перше. А, по-друге, нащо вам стільки речей? уявіть, що у вас буде творитись дома років так через 30-40 :girl_curtsey:

    ---------- Додано в 22:51 ---------- Попередній допис був написаний в 22:49 ----------

    Я також живу за таким правилом. Але я не керуюсь "енергетикою" :))
     
  17. Златка

    Златка Well-Known Member

    Відповідь: Старі речі

    Я плюшкін тільки щодо одягу. Все решта викидую без проблем і мінімального жалю. А от одяг... віддавати його нема кому, бо мої сестри-племінниці геть не моїх параметрів фігури. Викидувати на смітник можу тільки старі зношені речі, а якщо річ в нормальному стані - то якось рука не повертається. Але на разі проблем з тим плюшкінством в мене не виникає, бо воно тимчасово зникає під час зміни житла, а оскільки за останні роки я його декілька раз змінювала, то відповідно шафи ще не захаращені :girl_crazy:

    Маю ще такий фетиш до книг - їх руки теж не повертаються викинути і все. І навіть купа книг ще університетських і зараз мені геть непотрібних ду-у-уже довго мені дома місце займали... поки ми з чоловіком то все не зібрали в коробки і не віддали в студенську гуртожитську бібліотеку. І совість чиста, і дома порядок :girl_in_dreams:
     
  18. Незнайомка

    Незнайомка Well-Known Member

    Відповідь: Старі речі

    в мен чергова депресія (чи щось таке...), можливо гормони. зробила чистку в шафі, те що не ношу (рісля перших пологів габарити зросли і животик вже не сильно виставиш...що буде після других...) - виставила в барахолці, свої речі чоловік поки відстояв (хоч в дещо просто не влазить, виріс;)). повикидала всі паперчики-відкриточки-вирізки, а, під шумок, шоденники, які вела з 7 класу. хотіла також виставити прикраси, які не ношу, але чоловік і їх відстояв аргументом, що друга ляля може бути дівчинкою, захоче поносити. в мене до 9 класу практично не було прикрас, навіть пласмасових, то зачепив за слабке. але не задоволена, треба ше порозчищати шафи, другій дитинці також буде потрібен життєвий простір, а додаткову шафу-комодик-тумбочку нема де впихати. ще б коробки з антресолів повикидати, але вони є підтвердженням гарантіії для техніки....
     
  19. Mazerati

    Mazerati Well-Known Member

    Відповідь: Старі речі

    В неділю були на дні народженні у мами мого хлопця. Але зараз не про те. В нього є бабуся - вона в них головна, а для неї головні - її внуки. Як вона їх любить!!!як вона любить розказувати історії з їхнього дитинства!!!і вся квартира в них, хоч і чесно кажучи захламлена, але то історія!!!! всі малюнки мого коханого з найраннішого дитинства (а йому зараз 30!), паперові кораблики, яким по 25 років!!!вона все це зберігає і леліє в однокімнатній квартирі! але я цікаво було в неділю переглядати ці всі скарби...навіть виникла думка, що коли в менее будуть діти, то теж зберігатиму всі їхна малюночки, книжечки, іграшки, все-все..класно було б мати окрему кімнату для таких раритетів...ех...розмріялась...
     
  20. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: Старі речі

    їх можна розкласти і сховати далі ще :)
    або в них ховати сезонні речі