Старі речі

Тема у розділі 'Скарбничка', створена користувачем Olma, 17 Липень 2009.

  1. Редвумен

    Редвумен Active Member

    Відповідь: Старі речі

    Правильно Ольга писала, зберігайте в них сезонні речі, а як гарантія закінчиться, викидайте і не шкодуйте :)
    А як Ви пишете, Mazerati, про дитячі "раритети" :girl_tender:, то можна їх компактно зберігати ( я маю папку і коробку для малюнків і всякого :) ), а не розвішувати по стінах і не виставляти по креденсах-комодах. Бо тоді дійсно виглядає захламлено. Багато є таких хат, як у бабусі Вашого хлопця :)
     
  2. Gentle

    Gentle Well-Known Member

    Відповідь: Старі речі

    Оце точно рекомендація для мене :) Але тільки викину щось - відразу мені цього треба стає. Тішить те, що старі речі переміщаються в віддаленіші місця - це означає, що нових таки прибуває :)
     
  3. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Старі речі

    Я все складаю в такі пластикові прозорі коробки з кришками і тримаю на верхніх полицях в шафі. Зараз у мене дуже багато речей з моїх дівчат і щоразу стає більше і більше. Он треба позбирати і відіслати тим у кого дівки, бо коє-хто тут мені маліну попсув, то я онті речі що тримала тепер маю кудись сплавити.:girl_emo:
     
  4. Candygirl

    Candygirl New Member

    Відповідь: Старі речі

    Можливо десь приймають одяг , церква наприклад, в районі нового цуму??????????7
     
  5. Savchenko

    Savchenko Member

    Відповідь: Старі речі

    я спочатку збираю в коробку, особливо так як я ще студентка, то в мене цілий архів за 4 роки назбирався і з предметів конспекти і ксерокси ну жаль мені їх викидати, але є речі які є в коробці але точно мені не пригодяться, то якщо я дуууже зла , щоб не попадався хтось з рідних під руку то попадаються ці речі навіть можу деякі папірчики пошматувати:girl_crazy:(це крайні випадки) А одяг що не ношу відправляю мамі, особливо можу колготки відправляти їй, вона плете з них коврики такі круглі:girl_smile:, але коли приїжджає моя мама, то летить все і влаштовує армагедон, то наречений тоді "молнии метает", бо вона може викинути якісь його плати чи дротики, а отримую я по перше число
     
  6. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Старі речі

     
  7. puma

    puma Well-Known Member

    Відповідь: Старі речі

    І я так роблю. Але як мама дізнається ,що я палила ,то непереливки мені і татові,який мені помагає, зносить хлам.
     
  8. annamariah

    annamariah New Member

    Відповідь: Старі речі

    Якщо це одяг, і він у нормальному стані то можна комусь віддати, а різні відкриточки, листи дійсно шкода викидати. У мене ще зі школи ціла стопка листів від подружки лежить, деколи перечитюю, сміюсь :girl_in_dreams::girl_crazy::girl_in_love:
     
  9. majolika

    majolika New Member

    Відповідь: Старі речі

    Була на днях в батьків, і мама вкотре просила "подивитись" до своїх старих речей, які лишились ще від часу життя з батьками.
    От що маю з ними робити? Коробки з фотоплівками, аудіокасети, платівки, листівки, листи (блін, ми колись писали листи на папері!), альбомчики, сувенірчики. Купу місця займають. І що, маю то викидати? (Мені в однокімнатну квартиру пхати теж нема куди ) Речі ніби і не потрібні, але рука не піднімається викинути, як перебираєш їх, так приємно все згадувати...
    От і лишились вони далі "жити" в домі мого дитинства, до поки мама знов не попросить до них "подивитись" :girl_blum:
     
  10. dianisia

    dianisia New Member

    Відповідь: Старі речі

    Дуже легко прощаюсь з старими речима. Маю одне правило, якщо одяг не носиться більше 1 року - значить я його вже не одягну ніколи, тому одяг переважно віддаю. В мене свекруха ще досі тримає дитячий одяг з мого чоловіка та свій одяг з молодості. Борюся з нею кожен раз за те, що ці речі їй не потрібні... У своїх батьків я вже давно чистку провела... А там не покомандуєш:girl_in_dreams:
     
  11. LuBimaya

    LuBimaya New Member

    Відповідь: Старі речі

    Розповіли наче про мене!!!:girl_smile: Я поступаю так само, непотрібний одяг віддаю до церкви, іграшки - в дит.будинок... А моя свекруха крім дитячих речей чоловіка та своїх "молодих" зберігає ТААККУУУУ купу мотлоху, що на балкон вийти не можна, дві кладовки завалені, а про дачу я взагалі мовчу. В неї навіть є обгортки від цукерок, які мій чоловік любив в дитинстві їсти! Нащо вони їй треба, вона й сама не знає. Каже "хай буде!"
     
  12. bioland7

    bioland7 Well-Known Member

    Відповідь: Старі речі

    Ого, оце так "специфіка", обгорточки синочка збирати.:girl_haha:
     
  13. tasha

    tasha New Member

    Відповідь: Старі речі

    Отак моя мама весь мотлох збирає (фантики, ні слава Богу). Ми робим ремонт, звісно весь старий непотріб викидували, скандали були неймовірні. Раніше в неї була відмазка, що от будем робити ремонт, то пригодиться, повірте окрім пари старих простиней нічого не пригодилось. Тепер такої відмазки нема, то просто плаче, що всі її речі викинули. А недавно свекруха спитала, що ми зробили зі старим паркетом (дрібний, посаджений на смолу та не вельми хорошої якості), коли почула що викинули, то каже навіщо, можна було його почистити і в село відвести. Тут вже її рідна донька не витримала і чуть не покусала.
     
  14. Lesunya

    Lesunya Well-Known Member

    Відповідь: Старі речі

    Якщо чесно, то в плані одягу я, з легкою душою, викидаю геть все, в чому не ходжу:) А от в плані всяких дурничок (типу "любовних" записок зі школи і т.д.) я якась сентиментальна - тримаю, невідомо для чого... Шкода, чомусь, викинути:) От чоловік викидає все, що на його думку, займає забагато місця (я колись жартувала, що скоро мене викине, бо на ліжку займаю половину:)). Мама теж не дорожить старими речами. А от свекруха любить всякий мотлох, який валяється в квартирі. Напевно, у кожного свої прив'язаності:)
     
  15. mamaTimy

    mamaTimy ... трохи вредна))

    Відповідь: Старі речі

    В мене є такі речі, які ні викинути ні подіти не в силі. Це пару манюсіх речей одягу і іграшок (перша щітка, перша соска і т.д.) синулі, листи і щоденники. А взагалі є пару речей, які щось нагадують приємне. Може якась частина дитячості ще залишилась в мені:)
     
  16. Mamusya

    Mamusya Well-Known Member

    Відповідь: Старі речі

    Хі-хі-хі , я виявляється ще той Плюшкін. Завжди шкода щось викинути , особливо старий одяг. Благо , чоловікові на роботі раптово знадобилось дуже багато шмат , то відклала йому два кулька різних речей , старих сорочок , навіть калісони старі чоловікові туда пішли )))))
    Рука не піднімається викинути жодну відкритку , чи якийсь уже давно непотрібний документ. Правда ,перед ремонтом , залізла до комоду - то звідти полетіли стрінги , в які я точно після других пологів не влізу, якісь старі чоловікові шкарпетки , шиті-перештопані стоп"ятдесять раз. Короче , на смітник пішла ціла купа старих шмат .
    А моя мама ..... то просто фантастика !!!!!! В неї в шафі висять сукні сорокалітньої давності ! Шкода викинути - бо то натуральні тканини , а мо" я собі перешию колись ?! Старі шкарпетки - то потім пригодиться на роботі витирати біля вікна , старі капронові колготи ніколи не викидались - через них мама цідила побілку на роботі (ну то треба було - то з тим ніхто не міг поспорити), старі татові штани/футболки/сорочки - то тоже , щоб було в чому на город/роботу/халтуру ходити.
    А ще в мами можна знайти новісіньку постіль - заникане до кращих часів (читай - в придане дітям, внукам).
    І в мене деколи виникає бажання пошуршати в тих шафах , але коли витягаю якісь свої старі речі , то така ностальгія нападає - і зразу рука відсувається - не можу викинути .
    Пару раз виносили пакети з одягом і взуттям на смітник - через годину вже нічого не було. На смітник пішов уже сто років як непотрібний матрас , старий килим з кімнати (як перевернули на виворітню сторону , так зразу з чоловіком хором сказали : на смітник !).
     
    Останнє редагування: 22 Червень 2010
  17. Verda

    Verda New Member

    Відповідь: Старі речі

    так само тільки відаю племіниці мого чоловіка, і мама моя також все що мішає викидає злегкістю, за свекруху неможу нічо сказати а от свекор мабуть всіх переплюне бо збиран мотлоху
     
  18. Ester

    Ester New Member

    Відповідь: Старі речі

    для мене откриточки це не хлам....їх я заникаю чим подалі ....і вони немішають,коли хочу то дістану щоб згадати приємне...а от з одягом(якого повно і нема куди дівати) є проблеми....викинути жалко (я точно плюшкін) а от віддати нема кому....я хочу щоб хтось пришов і просто забрав....я навіть поскладала все...якщо таких ненайду то доведеться у інтернат нести....там дітлахи є і моїх розмірів їм точно знадобиться...
    тому я розумію тих кого нервує весь домашній хлам...я неможу собі раду дати з ним....і десь 1 раз у рік роблю ревізію....і все підряд викидую....
     
  19. Mirabellka

    Mirabellka New Member

    Відповідь: Старі речі

    А в мене система така: раз в 3 місяці перегрібаю хату:)) щось викидаю, щось виношу в підвал...потім раз в 3 місяці перегрібаю підвал, щось викидаю, щось назад заношу до хати:))Одяг якщо за пів року ні разу не вдягнула відвожу мамі...в неї з поврехи є куди складати. А чоловікові речі то взагалі окрема історія:)Він страшний акуратист і педант, тому речі в нього носяться довго і тщатєльно:))Одного разу він мені сказав, слухай давай викинемо ту куртку, бо вона мені вже надоїла, носив він її років так 7:))Привезли ту куртку татові...а тато каже "нащо ви мені купили нову куртку":)))ну дуже добре вона виглядала:)) А взагалі якщо мені щось його заважає приношу і кажу "воно тобі треба", найкраще питати коли він чимось зайнятий, тоді на всі запитання відповідь "ні":)))
     
  20. natusik

    natusik Well-Known Member

    Відповідь: Старі речі

    складається таке враження що свекрухи у всіх не люблять із старим мотлохом прощатись. Моя теж така:girl_smile::girl_haha::girl_haha:
    я час від часу перебираю шафу-щось викидаю, в щось думаю ще влізти.Пару днів тому зробила велику справу-виставила в аукро свої джинси, в які мріяла запхатись ще колись(куплені за місяць перед першою вагітністю)-щоб не засмучували