Старости на весіллі

Тема у розділі 'Весілля, весілля...', створена користувачем Ольга, 19 Січень 2009.

  1. Ringo

    Ringo Well-Known Member

    Відповідь: Старости на весіллі

    У нас буде дві пари старост- з мого боку одна пара і з боку нареченого одна. Це подружні пари (в мене-мій дядько з дружиною,в нареченого-брат з дружиною). На рахунок короваїв ми вже з ними узгодили що вони самі замовляють. Дехто з знайомих замовляв сам,бо хотіли шоб обидва короваї були однакові.
    Один з короваїв плануємо залишати в церкві (кажуть що так треба )
    Особливих обов'язків більше у наших старост нема,але вони дуже тішаться своїми "посадами" і,думаю,почуватимуть себе на весіллі дуже шанованими людьми))
     
  2. Skobik

    Skobik New Member

    Відповідь: Які традиції на весіллі вразили Вас?

    Мене чомусь дуже дратує, коли старости кажуть: "...молоді кланяються батькам перший раз..." і т.д. Можливо тому, що добре знаю ще з дитинства, що і за чим йде на весіллі. Бо дуже часто сьогодні це просто сценарій, але як гарно коли буваєш на весіллях коли всі ті звичаї природні. Я більше люблю коли співають під час "брамки"
    , "благословіння" чи "перепою".
    Наприклад:
    Ой рожевії квіти - кланяються вам діти!
    Кропи нас матінкою свяченою водою, доброю доленькою...
     
  3. KrystynaM

    KrystynaM Well-Known Member

    Відповідь: Приготування до весілля

    думаю, що ні, тато є тато.
    А стосовно чи потрібен коровай, то краще обійдіться без викупу, але, щоб були старости і коровай. Можна не такий величезний, як то роблять, а акуратний, гарний. Що в вас серед друзів нема одружених пар, які б і були старостами. ТИм більше з короваєм стоять тільки в РАГСі і в церкві, а потім він собі стоїть біля молодят.