стать майбутньої дитини

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем olyaveres, 29 Липень 2011.

  1. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    мені в пб день перед кр робила узд Левицька, сказала, що буде дівчинка.. хоча я не питала стать, ми всю вагітність не питали про стать.. а тут оп і .. але вона помилилась, народився хлопчик... вот дивуюсь ще досі...
     
    • Смішно Смішно x 4
    • Подобається Подобається x 2
    • мімімі мімімі x 1
  2. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Мені вперше сказали за дівчинку на такому терміні і впевнено лікар сказала- так і було(на Русових в кабінеті УЗД),а з малим на 12-му тижні Палига теж сказав 90%- хлопчик але то була ймовірність більша, бо ті причандалики було чітко видно і куди б вони вже ділись)))
     
  3. Марта2

    Марта2 Well-Known Member

    На таких ранніх термінах вони стать визначають по бугорку, точніше по його куту нахилу. Якщо кут нахилу відносно хребта менше 30 градусів - дівчинка, а якщо більше - хлопчик :girl_smile: Але як то правильно визначити щоб не помилитись?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  4. Oddly

    Oddly Well-Known Member

    Ні, я вже точно знаю, що хлопчик і в 12 тижнів бугорок був, тільки лікарка не хотіла мене обнадіювати мабуть ;)
     
    • Смішно Смішно x 1
  5. voropaeva

    voropaeva Active Member

    А мені все зійшлось!
     
  6. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    І нам на 11 тижні Прокопчук правильно визначила стать. Друге узд підтвердило - хлопчик! Чоловік недовірливо перепитав чи то точно, то лікар сказала, що готова спорити на коньяк
     
    • Подобається Подобається x 6
  7. Ori

    Ori New Member

    Доброго дня!

    Цікавить питання:
    Який із спеціалістів УЗД Львова вірно визначає стать дитини на ранніх термінах вагітності?

    1. На якому тижні?
    2. Хто?

    Щодо себе відповідаю:
    1. 12 тижнів
    2. Прокопчук, в 2011 році

    Дякую!

    P.S. Зараз в мене 2-га вагітність, ходила до Палиги в 12 тижнів, то сказав, що на такому терміні ще не говорить і скаже на 2-му скринінгу. А так хочеться вже знати.. До Прокопчук не іду, бо тне сподобалось її ставлення до мене, коли ходила перед вагітністю. Таке враження, що гроші зіпсували її, на питання відповідає неохоче і роздратована постійно ( це моя думка)
     
    Останнє редагування: 23 Лютий 2015
    • Подобається Подобається x 1
  8. Prenatal'ka

    Prenatal'ka Well-Known Member

    Я до Скляр ходила на 13тому тижні, то вона сказала що одненький хлопчик, а друге заховалося... Була на 17тому тижні в Гуняк (Інтерсоно) то виявилося, що там всі двоє хлоп'ята) Тепер цікаво чи це 100% чи ще щось могли недоглянути....
     
    • Подобається Подобається x 2
  9. Мацьопа

    Мацьопа Well-Known Member

    Ми в 12 тижнів були в Слободи, то зразу сказав, що ймовірність хлопчика велика. Я ще уточняла по чому бачить, то показував. Ну і в 20 тижнів остаточно переконались:) Там вже було видно, без сумніву.
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Ori

    Ori New Member

    А де ви в неї були? на Лисенка чи в приватному кабінеті? маєте контакт в приватний кабінет? дякую
     
  11. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    й мені він двічі на 12 тижні хлопчиків роздивився :)
     
  12. Prenatal'ka

    Prenatal'ka Well-Known Member

    У мене двійня, на 13 тижні платила 150 грн, це було в січні) на одну дитинку мало б бути трошки дешевше (чула що дівчата 120 платили)
     
  13. Faun

    Faun Chaos reigns!

    Не знаю, для чого визначати без УЗД, але особисто я з самого початку відчувала, що буде дівчинка (хоча хотіла завжди сина).
    Коли в 20 тижнів уздистка спитала, чи сказати стать, я сказала: "Хто, дівчинка?", вона ствердно відповіла, і перепитала, чи мені вже якийсь лікар сказав. :girl_crazy:
    А ім'я мені взагалі прийшло в голову ще десь за місяць до того, як дізналась, що вагітна. Містика :pardon:
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. JaNazarkova

    JaNazarkova Well-Known Member

    Прокопчук на 11-12тижні все ж таки не помилилась))
     
  15. Moonlight

    Moonlight Well-Known Member

    Будучи вагітною синочком, я була майже впевнена що там хлопчик! І чоловік, і всі друзі думали так само. А тепер не знаю зовсім, і маля на 13 тижні під час УЗД ніжки схрестило, партизаниться. Цього разу мені якось зовсім не важливо, якої статі дитинка, але, тим не менше, дуже цікаво. Вже хочу по-трохи лашки вибирати-сортувати:girl_in_love:
     
    • Подобається Подобається x 3
  16. smilechyk

    smilechyk Well-Known Member

    Мені так само вже цікаво) Але нам чекати ще треба. 10 квітня йду до Скляр. Направила мене лікарка до неї. Не можу дочекатися того квітня))
     
  17. Moonlight

    Moonlight Well-Known Member

    Ми також в квітні до Палиги, але в кінці планую. Мабуть, потрібно вже записуватися.
     
  18. Bubochka

    Bubochka Well-Known Member

    Дівчата підкажіть будь ласка друге УЗД коли найкраще робити? 19-20тиждень чи 21-24тиж?
     
  19. Уляна Поберейко

    Уляна Поберейко Well-Known Member

    19-20 я робила ,потім робила 26 тиждень
     
  20. Bubochka

    Bubochka Well-Known Member

    Ви записувались до Скляр на Лисенка чи в приватний кабінет?
    --- дописи об"єднано, 16 Березень 2015 ---
    Хіба потрібно робити так часто? Читаю, що планових три УЗД, 12 тиждень, 32 тиждень, а друге по різному або 19-20 або 21-24, от і цікаво коли найідеальніший термін)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1