стать майбутньої дитини

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем olyaveres, 29 Липень 2011.

  1. Rosynka

    Rosynka Well-Known Member

    наш синочок мав 73% шанс бути дівчинкою, а доня - 71% хлопчиком:)
     
  2. prolisok

    prolisok Member

    Дівчата , а як можна перед зачаттям вибрати стать дитини ? чула про оновлення крові в кого молодша то така і стать але толком незнаю , поділіться досвідом )
     
  3. Ravlyk

    Ravlyk Well-Known Member

    в чоловіків кров оновлюється кожних 4 роки, у жінок кожних 3 р., от і рахуйте, може вгадаєте:girl_wink:
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. unsure

    unsure Well-Known Member

    тільки що порахувала, в мене в двох випадках мали бути дівчатка а в мене 2 пацана))))
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Oriana

    Oriana Well-Known Member

    В нас тоже мав би бути хлопчик:) Вичитала, що тре врахувати те що в мене негативний реззус-фактор, тоді якраз дівчинка:)
     
  6. Britney

    Britney Домашня посиденька :)

    В нас якраз за пів року перед тим як я завагітніла, чоловік був донором крові (чула, що це також оновлює кров). Тому в нас має народитися хлопчик))) І Узд теж так показує:girl_smile:
     
  7. Женічка

    Женічка Well-Known Member

    натрапила десь в неті на статтю, в котрій написано, що сонливість у першому триместрі і вічний озноб - до дівчинки.
    у мене, впринципі, так і було :)
    перша і третя вагітність сонливість на початках була колосальна. з Сашком навіть не відчула ніяких змін в організмі, аж поки на УЗД не потрапила, а там 9 тижнів.
    а цього разу засинала на ходу, ніби, побита, прокидалась кожного ранку.
    одним словом, у мене ця "прикмета" спрацювала :)
     
    • Подобається Подобається x 3
  8. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    Я всі 3 рази патологічно хочу спати. Весь час. Навіть як в обід посплю з малим, все одно ввеері нормально й швидко засинаю ))), й матиму 3 хлопці.
    А, ну й холодно мені весь час. Але то вже не з вагітністю пов"язано ))), я щось все мерзну й руки-ноги в мене холодні.
     
  9. preciosa

    preciosa Well-Known Member

    Я до вагітності завжди змерзала, ноги-руки холодні, спала добре накрившись. А тепер чоловік не впізнає, бо він на моєму фоні змерзляком став))) Сплю, відкривши одну або й дві ноги, руку. В кімнаті в нас зараз 17-18 градусів, вона завжди була найхолоднішою, але мені так добре спати, а от чоловіку ні)) Та й вдень не мерзну. Але у нас хлопчик, тому то все відносно))
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Креативно Креативно x 1
  10. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Я з першим хлопчиком в морози спала з відчиненими вікнами, мені постійно було душно, по вулиці ходила цілу зиму порозчіпана і всерівно мені було гаряче.:) Я собі тоді з жахом уявляла як то вагітні влітку витримують.



    З другим хлопчиком мерзла як має бути, руки-ноги як лід. В спеку почувала себе як риба в воді, хоч всі мене шкодувалаи, шо я вже "така" вагітна і така спека на дворі.:) А мені хоч би шо, я навіть інколи в тіньку підмерзала...))
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  11. smilechyk

    smilechyk Well-Known Member

    В мене все навпаки - до хлопчика. Дівчатка, не повірила спочатку що в мене буде синочок!!
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Зе бест! Зе бест! x 1
    • мімімі мімімі x 1
  12. Марта2

    Марта2 Well-Known Member

    І у мене ці симптоми були до хлопчика. А сонливість взагалі всю вагітність не покидала...
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  13. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

     
  14. smilechyk

    smilechyk Well-Known Member

    Вгадали)) Чесно хочу дещо сказати: в мене від початку самої вагітності чомусь "крутилася" в голові думка що в мене син. Наприклад, почула перші рухи, кажу чоловікові що почула його рухи, хоча мала б сказати що почула її рухи, дитинки.... Таке відчуття що це в мене напівсвідомості було))
     
    • мімімі мімімі x 5
    • Подобається Подобається x 3
    • Корисно Корисно x 1
  15. Gorbywka

    Gorbywka Форумна Орхідейка

    я ще не знаю хто у мене , але чомусь завжди хочу казати про хлопчика...
     
    • Подобається Подобається x 2
  16. IrunaD

    IrunaD Well-Known Member

    Я десь тут на форумі була знайшла ту формулу по оновленні крові як вираховувати і ще по овуляції дивилась і все вийшло))чи може то так співпало
     
  17. Zozuljka

    Zozuljka Well-Known Member

    Дуже сильно хотіла дівчинку раніше:girl_dance:
    А потім завагітніла, і чогось така впевнена, що хлопчик буде, що аж не можу:girl_crazy: Хоча дивина, але дійсно зараз всерівно, хто там живе, аби здоровенький мені народився)))
    Тільки я от прохопилась рідним, що думаю, що хлопчик буде, і вони тепер мене постійно розстроюють. Всі такі - "Ну, ти впевнена? А так би добре було, якби таки дівчинка була...". А особливо моя мама. Востаннє взагалі таким розчарованим голосом каже "Ну, нічого, потім і дівчинку народиш". Ну, чесне слово! Я ще й сама не знаю, хто в животику живе, а вони мені всі вже мозок компостують - рідні, друзі, знайомі - всі дівчинку чекають. Яка ж різниця?? То ж дитинка, Боже благословення!! Я спершу собі не брала того до голови, а тепер вже чую, що мене то так нормально дратує:girl_devil: Вже минулого разу не витримала, і відгиркнулась до мами - кажу "Яка різниця? Хлопчик це так само добре, як і дівчинка!". А вона:"Ти не розумієш! Має бути дівчинка". УУУУ!!!! Чую, що скоро таки скористаюсь своїм положенням, і покажу, що таке поганий настрій вагітної!!!

    Якщо чесно, то хотіла б вже побачити на УЗД стать, і всім вже сказати, аби зі своїми припущеннями і побажаннями не лізли! Але то ще дуже рано:girl_sad: У вівторок перше, 11 тижнів, а до другого так далеееко))
     
    Останнє редагування: 11 Червень 2015
    • Подобається Подобається x 1
  18. Мамин зайчик

    Мамин зайчик Well-Known Member

    Для мене немає значення якої статі моє малятко. Найголовніше для кожної мами це щоб дитинка народилась здорова, а чи син чи донечка, яка різниця, все-одно така довгоочікувана радість.

    Але мій чоловік більше хоче сина. Я йому вже казала, що якщо це донечка, то може і образитись на нього :girl_crazy: Але головне, що дівчаче ім"я ми вже підібрали, яке нам обом дуже подобається, а для хлопчика ще не оприділились. А сестра моя хоче, щоб була в неї похресниця))) Ото буде прикол як буде бавити похресника :d25:

    Дівчатка, а ви всі відчували хто у вас там? А то всі, з ким розмовляла, кажуть, що відчували, чи в них там хлопчик чи дівчинка. Я спочатку взагалі не відчувала, але останні кілька днів все більше схиляюсь до дівчинки :connie_pull-pigtail Вже теж з нетерпінням чекаю УЗД, щоб дізнатись. Не витримала б до самих пологів і не знати статі своєї дитинки)
     
  19. smilechyk

    smilechyk Well-Known Member

    В мене одразу думка чогось була тільки за хлопчика, причому десь так на підсвідомості, хоча дуже хотіла дівчинку. Але моя інтуїція мене не підвела - в нас хлопчик)
     
    • Подобається Подобається x 2
  20. synuchechka

    synuchechka Well-Known Member

    Я чомусь думаю більше на хлопчика. Завжди в чоловічому роді про дитинку говорю. Але я не впевнена, чи то інтуіція чи вплив того, що до вагітності я більше хотіла сина, і всі друзі в мене хлопці, і брати в мене і в чоловіка, і з чоловіками мені легше...І взагалі, я вважаю що чоловіком легше бути, а оскільки бажаю своїй дитині найкращого то трішечки більше хотіла хлопчика, колись.
    А тепер мені головне аби здоровеньке було, і не має такого що когось хочу більше.
    В вівторок йдем на УЗД і надіюсь побачити хто там, дуже вже цікаво)))
    Всі довкола окрім мого брата впевнені, що буде дівчинка. Ну, побачимо, чия "ставка" зіграє))))
     
    • Подобається Подобається x 2