стать майбутньої дитини

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем olyaveres, 29 Липень 2011.

  1. Rona

    Rona Мама-йожик

    @Chica YB та, коли буда вагітна першим сином, моєю улюбленою їжею були вафлі, горіхи і зефір :) а тепер в мене нема чітких вподобань, щодня можу хотіти щось інше, то м'ясо, то рибу, то цукерків/морозива, і обов'язково в хаті мусять бути свіжі овочі-фрукти, похрумати
     
    • Подобається Подобається x 4
  2. pony

    pony New Member

    Недавно одна жінка сказала моїй сестрі, що жіночі дні п'ятниця, субота і неділя тому якщо завагітніти в ці дні то народиться дівчинка. В інші хлопчик. Моя донечка була зачата у п'ятницю. А у вас співпадає?
     
  3. tinimini

    tinimini Well-Known Member

    мене відвернуло від мяса і був жахливий токсикоз, сьогодні сказали дівчинка, таке шило, крутиться вертиться... моя манюня
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  4. Gorbywka

    Gorbywka Форумна Орхідейка

    вітаю!а ще геть немогла пити кави...хоча до вагітності пила її щодня.А тут як відрізало, я повірити не могла що не хочу рідненької запашної кавки..:girl_impossible:
     
    • Подобається Подобається x 2
  5. lyanysya

    lyanysya Well-Known Member

    Я вже нарешті поміняла лінієчку)) Чекаємо маленького красунчика, до останнього надіялась на донечку (так казали на узд 12-13тижні)...але до 18 тижня - всетаки щось виросло))):girl_haha:.Чоловік щасливий, Бог почув його молитви:girl_crazy::girl_crazy:
     
    • Подобається Подобається x 7
  6. Krasynja

    Krasynja Щаслива мамуся!

    Мій теж чекає сина, але і не проти донечки, сьогодні йдемо на узд, то вже надіюсь, будемо знати стать.
     
    • Подобається Подобається x 8
  7. OxyFoxy

    OxyFoxy Посиденька-непосида

    А в нашого мацьопика на 18му нічого не виросло, але я ще чомусь готова до сюрпризу:) В суботу підемо переконаємося, чи наша дівчинка не перетворилася в хлопчика. А то поки боязно ті мімішні платтячка купувати

    Надіслано від мого IQ4502 Quad, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
    • мімімі мімімі x 1
  8. enigma

    enigma Well-Known Member

    Ото ми так само в сумнівах були, але останньо вже підтвердили, що дівчинка-принцеса почувається дуже добре [​IMG]. То так важко шось нейтральне було купувати, тепер можна сміливо платтячка дивитись, урааааа!
     
    • Подобається Подобається x 4
  9. ksjuha

    ksjuha Well-Known Member

    О, Ви так як я міркуєте ... :girl_haha: Мені теж на 18тижні сказали, що дівчинка, хоча на 11 тижні казали, що більше схоже на хлопчика.
    Ще поки нічого не купую, чекаю наступного УЗД, бо щось до кінця навіть і не віриться.
     
    • Подобається Подобається x 3
  10. preciosa

    preciosa Well-Known Member

    Ох знову буду гадати)) овуляція в правому,бо там жовте тіло. Може доця?))
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. OxyFoxy

    OxyFoxy Посиденька-непосида

    В мене теж з правого боку жовте тіло було і, судячи зі всього, маємо доцю:) Може і Вам так пощастить:girl_in_love:
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Марта2

    Марта2 Well-Known Member

    Я вже сама так чекаю:girl_in_love:, хіхі
    Хоча кажуть, що дітки зачаті рік за роком переважно одностатеві, але є випадки і різностатевих пупсиків. Он Слава з НеАнгелів народила парочку з різницею навіть не рік)))) Тому тримаю кулачки)))))
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  13. preciosa

    preciosa Well-Known Member

    Буває,але в нас в селі багато прикладів, що різна стать... надіємось. Але головне здоровеньке!
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  14. Марта2

    Марта2 Well-Known Member

    ну то не підведи село :):)))
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Смішно Смішно x 1
  15. preciosa

    preciosa Well-Known Member

    Ой то точно Минулої вагітності тягнув лівий яйник! Ух як цікаво!
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Krasynja

    Krasynja Щаслива мамуся!

    Сьогодні сказали нам на узд, що синочок буде, муж на 7му небі від щастя!
     
    • Подобається Подобається x 6
    • Зе бест! Зе бест! x 3
    • мімімі мімімі x 3
  17. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    О я тільки подумала про вас , перш ніж до теми зайшла, що здається мені буде у вас синочок :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. OxyFoxy

    OxyFoxy Посиденька-непосида

    А в мене найцікавіше те, що завжди-завжди на овуляцію тягнуло з лівого боку. Я аж здивувалася, коли лікар на УЗД сказала, що жовте тіло з правого.
     
  19. Oriana

    Oriana Well-Known Member

    У двох яйниках одночасно можуть дозрівати фолікули, і навіть О. у двох може бути, але яйники мають різну чутливість, в якомусь будете відчувати О., в якомусь ні.

    P.S. Моя доця теж звідтам, з правого:girl_haha:
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Дівчата, та ладнл вам, яка різниця з якого яйника яйцеклітина, якщо все вирішують спермики ;)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3