стать майбутньої дитини

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем olyaveres, 29 Липень 2011.

  1. Уляночка

    Уляночка Well-Known Member

    Відповідь: стать майбутньої дитини

    а чого?????????
     
  2. Андріана

    Андріана Well-Known Member

    Відповідь: стать майбутньої дитини

    ну,я розумію, що це все так гадалка, і правильність 50 на 50, але якщо вже бавитися то яка правильніша таблиця, я знайшла дві давньокитайські таблиці і вони в деяких моментах відрізняються, хто знає яка "точніша"? (варіант після пологів буде видно яка точніша, я знаю:girl_wink: )[​IMG] [​IMG]
     
  3. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: стать майбутньої дитини

    бо сподівалась, шо помилились. а я так хотіла дівчинку;)

    ---------- Додано в 11:05 ---------- Попередній допис був написаний в 11:04 ----------

    по обох виходить, шо в мене має бути дівчинка
    а всі кажуть - хлопчик)))0
     
  4. StarKa

    StarKa Member

    Відповідь: стать майбутньої дитини

    кажуть це може погано вплинути на розвиток психіки плоду. Може бути невпевненим, або відчувати себе небажаним.
    Я також схилялася до думки, що у мене мусить бути дівчинка, але якось від самого початку просто знала що це буде хлопчик. І всі навкруги також налаштовувалися на дівчинку. І я в глибині душі також би більше хотіла дівчинку - це до пологів. Але коли я побачила свого Матвійка я зрозуміла, що треба перед ним вибачитися за свої погані думки ( може він десь також це відчував) і що ніяка на світі дівчинка мені його не замінить. Так думає тепер і чоловік і бабуся, які були двома руками за дівчаток.

    І про прикмети

    жодного токсикозу не було. Ні раннього ні пізнього.

    Їла все що попадалося під руку і лимони і торти по страшній силі.

    це можливо і правда, хоча не факт що якби була дівчинка жара би надокучала менше.. (згадайте минуле 35-ти градусне літо..)

    під столом... дуже довго сміялася... Дуже дивна прикмета, таке враження що навіть якщо б це було по діагоналі ліжка - то все одно жінка б мала виявити таке бажання, якщо носить хлопчика?? ЛОЛ!!

    ---------- Додано в 11:20 ---------- Попередній допис був написаний в 11:18 ----------

    ну якщо говорити про форму живота - то навіть два хлопчики :))
     
  5. kvVItKA

    kvVItKA Позитив року 2013

    Відповідь: стать майбутньої дитини

    я мабуть нетипова жінка, бо завжди хотіла хлопчика.Коли вже була вагітна то відчувала, що там хлопчик, але іноді сумніви підкрадались,що а може дівчинка? але вже на той момент я не думала про стать, головне щоб маля було здорове. По тих календарях виходив теж хлопчикМій тато завжди розповідає, що вирахував,щоб я була дівчинкою.во. Про стать наступної дитини не переймаюсь, хоч чоловік хоче дівчинку третьою гг:girl_tender:
     
  6. Уляночка

    Уляночка Well-Known Member

    Відповідь: стать майбутньої дитини

    ага...мій теж-казав, що косинку треба вдягнути:girl_blum: ....а ми з Юрком всьо бандани і бандани напялювали:girl_wink:
     
  7. nattsol

    nattsol Well-Known Member

    Відповідь: стать майбутньої дитини

    я спершу чомусь казала "він", та й за таблицями виходило 70%, що там хлопчик.
    правда, ми з самого початку чекали просто на дитинку, статтю не переймалися, а оте "він" не знаю звідки взялося. мабуть, хлопчурка буде (як мама :))
    ще раз ставлю на дівчинку :)
     
  8. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: стать майбутньої дитини

    ше подивилась - по цих таблицях виходить, шо в мене, в оленкистар, і в натасі мають бути діти одної статі
    нуну - пасмотрім
    натасі показалась дівчинка, нам з оленкою буде суУприз
     
  9. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: стать майбутньої дитини

    а як користуватись тими таблицями?
     
  10. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: стать майбутньої дитини

    цифри - повний вік мами на момент зачаття
    місяці - місяці зачаття
    вибираєш горизонталь і вертикаль - і бачиш Ме чи Жо
     
  11. olenkastar

    olenkastar Well-Known Member

    Відповідь: стать майбутньої дитини

    ага)) то навіть так цікавіше ,правда? вже коли пологи завершуться і малятко покажеться повністю нам скажуть "вітаю,у вас дівчинка /хлопчик" :)- і це буде приємно чути, бо не знали до кінця хто саме)))
    по табличкам в мене дівчинка, побачим
     
  12. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: стать майбутньої дитини

    аналогічно))) а по пузі в мене такийййййййй хлопчик валикий)
    ну я можу ше інтригу потримати дооовго і на ДП не розказувати хто народився;)
     
  13. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: стать майбутньої дитини

    ну капець, брехня ті всі таблиці. В мене мало б бути 2 дєвки, а маю два хлопака)))
     
  14. Ная

    Ная Well-Known Member

    Відповідь: стать майбутньої дитини

    Мені з Софією всі рази на УЗД три різні спеціалісти казали,шо буде хлопчик,по формі живота тех казали,шо хлопчик,по моєму вигляду теж хлопчика прогнозували,а народилася дівчинка.Нам навіть зразу не сказали,бо дохтор наробив мені проблем в пологах і мене рятували,аж неонатолог спитала хто народився,ми не питали,бо були впевнені,шо хлопчик))) Ото був сюрприз для нас,а я щаслииива,бо дівчинку дуже сильно хотіла. Тепер та дівчинка бавиться машинками,ганяє на велосипеді і лазить по деревах) Певно наслідок того,шо думала і зверталася до неї як до хлопчика...)
     
  15. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Відповідь: стать майбутньої дитини

    по табличках... (я частково довіряю методу "оновлення крові") в мене РІВНО 50/50 :) сюрпризик і є.
     
  16. Svitlanka

    Svitlanka Well-Known Member

    Відповідь: стать майбутньої дитини

    В мене обидві вагітності по таблицях виходило, що дівчатка, як результат маю 2 хлопців ;)

    ---------- Додано в 06:54 ---------- Попередній допис був написаний в 06:44 ----------

    Сусідка дууууже хотіла хлопчика, узі тоді ще не було настільке розповсюджене. Коли народила - не повірила, що дівчинка, сказала, що їй брешуть, все ніяк не могла повірити....Так от, та дівчинка з самого дитинства бавилась лише з хлопцями, іграшки - тільки хлопчачі, сукн на себе вдягнути взвгалі не давала, стрижка - тільки під хлопчика....В ній взагалі не можливо було знайти хоч щось дівчаче, навіть міміка якась хлопчача була. Мій син був впевнений, що це хлопчик, тільки з дівачим ім'ям ;)А коли років в 11-12 вона поїхала в дитячий табір, де її ніхто не знав, то видала себе за хлопця, придумала ім'я собі, танцювала з дівчатами.........
    Тепер їй 19, жіночість взяла своє :)
     
  17. Artemida

    Artemida Well-Known Member

    Відповідь: стать майбутньої дитини

    Подивилася і я таблички:girl_smile: З першою вагітністю таблички вгадали хлопчика. А от цього разу одна показує хлопчика, друга - дівчинку. Весело:girl_smile:
     
  18. Borsychok

    Borsychok мамуська-пампуська

    Відповідь: стать майбутньої дитини

    Є ще визначення статі по Місяцю в знаках зодіаку [фігня це все, звичайно, але просто цікаво перевірити.в мене зійшлося]:girl_haha:



    Недавно чешский врач и психиатр Ойген Ионас сделал сенсационное открытие. Оказывается, что с помощью астрологии, в зависимости от времени оплодотворения, можно выявить пол будущего ребёнка.
    Опросив 30000 беременных женщин, доктор Ионас установил, что если Луна в момент оплодотворения пребывала в мужских знаках Зодиака, рождался мальчик, если Луна пребывала в женских знаках Зодиака, появлялась на свет девочка.
    Это открытие было верно в 98 % случаев.

    Женские знаки Зодиака (стихии Земли и Воды): Телец, Рак, Дева, Скорпион, Козерог, Рыбы.

    Мужские знаки Зодиака (стихии Воздуха и Огня): Овен, Близнецы, Лев, Весы, Стрелец, Водолей.

    Стрелец 23 ноября - 21 декабря
    Скорпион 24 октября - 22 ноября
    Весы 24 сентября - 23 октября
    Дева 24 августа - 23 сентября
    Лев 23 июля - 23 августа
    Рак 22 июня - 22 июля
    Близнецы 21 мая - 21 июня
    Телец 21 апреля - 20 мая
    Овен 21 марта - 20 апреля
    Рыбы 21 февраля - 20 марта
    Водолей 21 января - 20 февраля
    Козерог 22 декабря - 20 января
     
  19. Svitlanka

    Svitlanka Well-Known Member

    Відповідь: стать майбутньої дитини

    Згадала, що колись вичитала як раніше визначали стать дитини. Точно не пам'ятаю, але змішували сечу вагітної та молоко 50/50 , доводили до кипіння, якщо не змінювалось, то малв бути хлопчик, якщо зверталось - дівчинка. Або навпаки, не пам'ятаю ;)

    ---------- Додано в 08:44 ---------- Попередній допис був написаний в 08:39 ----------

    Здається, ось цей:


    ---------- Додано в 08:58 ---------- Попередній допис був написаний в 08:44 ----------

    И взагалі - "до чего дошел прогресс" - тепер в аптеках продають тести, визначити по сечі стать дитинки. Там щось типу реактивів,додаєш сечу,по кольору визначаєш, хлопчик чи дівчинка....82 % ймовірності...:)
     
  20. Sertce

    Sertce Member

    Відповідь: стать майбутньої дитини

    Колись мені одна жінка сказала, шо, якшо дитина з лівої сторони- дівчинка, з правої-xлопчик. Мені зійшлося, подружкам теж. На четвертому тижні в-ті, узд показало, шо маля з правої сторони. Маю xлопцятко. Те саме колись чула від мамів під кабінетом узд.